Zahrajte si o pohádky pro neposlušné děti

Rubrika: Knihy pro děti a mládež

Ve včerejší ukázce jsme vám představili jednu z pohádek, kterou najdete v legendárním slovenském bestselleru. V naší soutěži si o ni můžete také zahrát…

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné!

Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, vychází v novém českém překladu a s novými doplněnými ilustracemi. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů.

Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se pěti divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také na CD, českou verzi načetla Aňa Geislerová.

pohadky_neposlusne_deti_obalkaPohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Vydalo nakladatelství Host

Autor: Dušan Taragel, Jozef Gertli Danglár
Přeložil: Miroslav Zelinský
Počet stran: 184
Vazba: vázaná

Knížku si můžete za výhodnou cenu koupit třeba tady.

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou v novém rozšířeném vydání a v nové typografické úpravě připravené pro novou generaci malých neposluchů a jejich zoufalých rodičů a jsou zaručenou výchovnou pomůckou poslední instance s úspěšností 97,3 procenta.

Nové rozšířené vydání obsahuje:
Čtrnáct pohádek
+ pomocný slovník
+ test neposlušnosti
+ přesvědčovací argumentář

Vyhrajte nad neposlušnými dětmi

pohadky_neposlusne_deti_perexukazkaTaké byste chtěli mít doma alespoň trochu poslušného potomka? Co třeba zkusit knížku, kterou jsme cám dnes představili? Možná by byla pro toho vašeho neposluchu tím pravým ořechovým.
V naší soutěži, kterou jsme připravili ve spolupráci s nakladatelstvím Host, si o ní můžete samozřejmě i zahrát – stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při tipování.

Soutěž s Pohádkami pro neposlušné děti běží od 31. března do 13. dubna 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Jindriska8
    Jindriska8

    Se těším!Zajímavá knížka.

  • supice

    To jsem tedy zvědavá, vypadá to dobře.. Ještě bych uvítala nějakou ukázku z knížky. 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist