Nevěřte pohádkám – přichází královna černé magie!

Rubrika: Filmy, hudba, divadlo pro děti

Pohádku o Šípkové Růžence známe všichni. Svoji pozornost si po letech vysloužil i příběh zlé královny, který v těchto dnech přichází do našich kin s Angelinou Jolie v hlavní roli…

Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen.

Disney's MALEFICENTMaleficent (Angelina Jolie)Ph: Film Frame©Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved..Disney's "MALEFICENT"Princess Aurora (Elle Fanning)Photo Credit: Film Frame©Disney 2014

Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu.

MALEFICENTMALEFICENT

Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází.

Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.

MALEFICENTMALEFICENT

Zloba – královna černé magie

Premiéra: 29.května 2014

 

Režie: Robert Strombergfilm_plakat_Zloba
Kamera: Dean Semler
Hudba: James Newton Howard
Scénář: Linda Woolverton
Jazyková verze: český dabing, titulky
Stopáž: 97 minut
Hrají: Angelina Jolie, Sharlto Copley, Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville
V českém znění:Zloba – Regina Řandová, Král Stefan – David Novotný, Prince Filip – Radek Škvor, Malá Zloba – Klára Nováková, Malý Stefan – Jan Köhler, Plevelka – Anna Suchánková, Růženka – Barbora Šedivá, Střelka –Jaroslava Brousková, Žmolka – Petra Hobzová, vypravěčka: Lucie Juřičková

Zahrajte si s novodobou Šípkovou Růženkou!

Hledáte film, na který byste se vypravili do kina? Co třeba zkusit Zlobu – královnu černé magie v podání úžasné Angeliny Jolie? My jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Falcon soutěž, ve které si můžete zahrát o pěkné ceny právě k tomuto filmu. A samozřejmě neváhejte a vyražte do kina!
V naší soutěži si správně odpovězte na jednoduchou otázku, dobře zatipujte a vyhrajte bezva ceny!

Blok_ZlobaLahev_zlobaCS_voucher2D

Soutěž se Zlobou – královnou černé magie běží od 26. května do 4. června 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist