Vzpomínky ve fotoknize si uchováte do konce srpna se slevou

Rubrika: Cestování

fotoMáme tu první letní týden, blíží se prázdniny a čas dovolených, z nichž si kromě zážitků a suvenýrů dovezete jistě i spoustu krásných fotek. Budete-li si je chtít prohlížet i jinak než v počítači, pouvažujte o fotoknize, kterou si z nich sami můžete sestavit. Do konce srpna navíc získáte na každou objednávku slevu 100 Kč!


O fotoknihách jsme tu už párkrát psali, přesto snad malé vysvětlení snad neuškodí. O čem je tedy řeč?

Fotokniha je kniha o vás, vaší dovolené, svatbě či jiné významné události, o vašem miminku nebo třeba domácím mazlíčkovi. Vytvořit si ji může každý sám dle svého vkusu z fotografií v digitální podobě. Snímky můžete doplnit vlastním textem, vyberete si pěkné pozadí každé stránky, obrázky můžete orámovat nebo upravit třeba do tvaru srdíčka, jako poskládané puzzle nebo bublinky. Fantazii se meze takřka nekladou, výběr rámů, masek a pozadí je opravdu široký.

fotokniha_dovolená

Abyste si mohli fotoknihu vytvořit, stačí stáhnout Book maker, což je chytrý prográmek, který vás provede nejen svou vlastní instalací, ale i tvorbou vaší první fotoknihy. Kromě fotoknih v klasické pevné vazbě si můžete vytvořit také fotoalba ve vazbě kroužkové, nebo fotosešity.

A teď to nejzajímavější – objednáte-li si prostřednictvím Book makeru fotoknihu, fotosešit, fotoalbum nebo fotopohlednice do 31.8.2010, ušetříte na každé objednávce 100 Kč. K uplatnění této slevy stačí, když:
1. při instalaci Book makeru zadáte kód 1234
2. před odesláním objednávky do pole Poznámka uvedete heslo Veletrh (viz. obrázek)

foto_sleva

Book maker si můžete zdarma stáhnout na www.FOTOvzpominky.cz nebo kliknutím SEM.

Kromě této slevy můžete využít také slevy věrnostního programu, o kterých se dočtete více zde.

Váháte? Stáhněte si Book maker, při instalaci zadejte kód 1234 a vytvořte si zkušební vzorek a nechte si ho pouze za cenu poštovného poslat, případně si jej můžete vyzvednout přímo na provozovně v Praze 10.

Více o fotoknihách, fotoalbech, fotosešitech, fotokalendářích i Book makeru se dozvíte na serveru FOTOvzpominky.cz.

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist