V průběhu Saunové noci proběhne pokus o překonání loňského rekordu

Rubrika: Akce pro děti

Druhý ročník akce na podporu saunování s názvem DEN SAUNOVÁNÍ se uskuteční v sobotu 22. října 2011 od 15.00 h. Cílem je podpořit zdravý životní styl a správné saunování…

Letošní ročník je zaměřen na saunování rodin a dětí. V rámci akce proběhne také zážitkové noční saunování – SAUNOVÁ NOC s pokusem překonání loňského rekordu „Nejvíce saunujících se lidí na jednom místě“. Den saunování přináší projekt Aquainfo.cz ve spolupráci s Českou asociací Wellness.

Hlavní akce proběhne v Aquapalace Praha, který nabízí největší saunový svět v ČR, ale k akci se připojují sauny a saunové světy z celé ČR, wellness hotely a aquaparky. Součástí večera bude i překonání loňského rekordu v největším počtu saunujících se lidí na jednom místě, které proběhne ve 22.00 h.

„Připravili jsme pro účastníky velmi zajímavý a netradiční program. V loňském roce jsme zapsali první rekord tohoto druhu – 191 saunujících se osob. Já věřím, že letos tento rekord překonáme a na saunování při svíčkách přijde mnoho nových zájemců o wellness styl a saunování,“ říká Pavel Hofrichter, ředitel společnosti RAIN.cz a člen představenstva České asociace wellness.

Pro účastníky jsou připraveny speciální saunové ceremoniály, přednášky a další zajímavý program. Návštěvníci se dozvědí doporučení, rady a informace spojené se správným saunováním a k dispozici bude samozřejmě odborný personál. Pro rodiny s dětmi je připraven doprovodný program.

Tradice saunové noci je založena v bazénech, aquaparcích a wellness centrech po celé České republice. Nyní se pořadatelům hlásí další zájemci o účast v projektu.

„Pokud provozujete saunu, wellness centrum a chcete pro své návštěvníky připravit zajímavý program, kontaktujte pořadatele a nic nebrání, abyste se připojili k této myšlence propagující zdravé saunování,“ zve Hofrichter.

 

V sobotu 22. 10. bude v Aquapalace Praha prodloužená otevírací doba až do 23.30 h. Aquapalace Praha nabízí 14 různých prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Návštěvníci si budou moci užít romantiku Vodního i Saunového světa za svitu svíček a doprovodu relaxační hudby. V 15.30 a v 17.30 h čekají rodiny s dětmi speciální saunové ceremoniály s překvapením. Pro účastníky je připravena tombola o ceny jako je wellness pobyt a vstupenky do Aquapalace Praha.

Akce je pořádána ve spolupráci s projektem Sauňáci.cz

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Lien

  taky saunu miluju, i páru, ale chodím do soukromé jen já a manžel, už ta fotka v článku mi nahání husinu, některé věci si raději užívám sama, nejsem skupinový typ.

 • Anonymní

  Rekord bude jen ve 22 hodin, takže to se můžete plavit při svíčkách v bazénech. V Aquapalace je 14 saun a tak se do saunového světa vejde hodně lidí. Navíc se přidává i řada speciálních ceremoniálů, takže myslím, že si svůj prostor a soukromí každý najde. Navíc je výhodný i vstup se slevou za 350 kč od 20. hodiny.

 • Peťka

  Tak rekord v největším počtu saunujících se lidí na jednom místě by mne nejspíš spíše odradil. Potit se a ještě se mačkat? No, to děkuju. 🙂
  Sauna je ale fajn, sice nechodíme nijak pravidelně, spíše vždy během návštěvy bazénu zaběhnu na chvilku do páry, ta je mi příjemnější než klasická sauna.

 • Saunování ano! Rekordy ale nechám jiným.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist