Netradiční kurzy a dílny v chodovské Zahradě

Rubrika: Akce pro děti

V kulturním centru zahradaKC si můžete 7. února zdarma vyzkoušet kurzy žonglování, beatboxu, cirkusovou školku a mnoho dalších, které jsou určeny pro děti od 3 do 18 let.

Celé odpoledne 7. února bude v Zahradě věnované akci s názvem Workshopping, která představí všechny dílny, kurzy a workshopy, které v Zahradě probíhají po celý rok. „Nejatraktivnější součástí odpoledne bude „Workshop trenažér“ – interaktivní program, během kterého si zájemci budou moci vyzkoušet jednotlivé kurzy, vyhrát malé ceny nebo získat slevu na zápisné,“ říká koordinátorka dílen Tereza Skovajsová ze Zahrady.

fotoPozději odpoledne pak dosavadní účastníci kurzů představí výsledky své práce a ukážou, co se v Zahradě naučili. Můžete se těšit na vystoupení mladých beatboxerů pod vedením hvězdy Jaro Cossigy, své umění předvedou Em:peho žáci z kurzu streetdance nebo Zephidovi kolegové z dílny graffiti. Představí se i mladší děti s dovednostmi z Cirkusové školky Cirqueon nebo výtvarné práce dětí z dílny Zahrátky.

Workshopping bude mít i zahraniční hosty. Francouzský soubor Image Aigue vede dílny s dětmi ze škol na Jižním Městě a ze zařízení Klokánek v rámci projektu Europe Starts Here Or Over There a během odpoledne představí její výsledky. Vybrané děti z dílen se pak zúčastní jako herci květnových divadelních představení v Zahradě.

Pro účastníky Workshop trenažéru jsou připraveny malé ceny a pro ty, kteří se stihnou zapsat na kurzy ještě sleva 10%. Program Workshoppingu začíná už ve 13 hodin výtvarnou dílnou a doplní ho také pohádka v 15 hodin a společná afterparty diváků a lektorů, která propukne ve 20 hodin pod heslem Workshopping není Shopping.

Workshopping
Sobota 7. února 2009, 13.00 – 22.00, ZahradaKC , Malenická 1784, Praha 4
Vstup zdarma, pohádka za 50,- Kč

Kulturní Jižní Město, o. p. s.
zahradaKC, Malenická 1786, Chodov,
www.kczahrada.cz

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist