Jak vyzrát na Bramboru

Rubrika: Akce pro děti

Přijměte pozvání za všechny zemáky, erteple, kobzole, zemčata, krumple a Brambory k návštěvě muzea a ke hře interaktivní vzdělávací hry Jak vyzrát na Bramboru. Že se nejedná o pouhou střílečku, nebo ohrané puzzle, ani o nudnou didaktickou pomůcku se můžete přesvědčit sami na adrese www.brambora.net

Brambora je osobnost, je živá, dýchá, pije a rozmnožuje se. Brambora potřebuje vhodné přírodní podmínky. Víte, kde je najít? Na nejvyšším místě světa, pod hladinou moře, na poušti nebo ve vesmíru? Pozor, z takového cestování by se bramboře mohla pěkně zamotat hlava. A víte jak růst brambory ovlivňuje otáčení planety Země kolem své osy a proč se střídají roční období? Po cestě a během všech peripetií bramboru provázejí šneci, brouci, žirafy, žraloci, slunce s měsícem, protinožci a spousta veselých a strašidelných zvuků.

Hra je určena především dětem, ale také všem, kdo si rádi hrají, objevují a fandí animovaným příběhům. Nejste-li těmto věcem nakloněni, doporučujeme brambory s česnekem a za toto pozvání se na nás nezlobte.

Hru realizovalo občanské sdružení KVAS a studio Mouse Over. Hra vznikla jako součást doprovodného programu pro děti k výstavě Brambory – skrytý poklad, která probíhá v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze od 18. 4. do 3. 8. 2008. Celý projekt je neziskový, hra je na internetu ke stažení zdarma. Občanské sdružení KVAS se zaměřuje na rozvíjení možností smysluplného využití multimédií ve vzdělávání.

Napsal/a: anonymní

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist