Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Výchova a péče o děti » Pojištění dětí????Pojištění dětí????
Anonym
11.12.2012 v 12:36:12

Myslíte si, že mám své dítě nechat pojistit, nebudu jen vrážet peníze do pojišťovny, která potom bude cukat a hledat skulinky, pro č mi pojistné, odškodné nevyplatit? Co si myslíte????

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »
Anonym
28.2.2014 v 10:59:30

Víte co… Možná by bylo dobré přestat lobovat za pojišťováky, protože těm stejně málokdo důvěřuje. Já nevěřím žádnému. Pojištění dětí není až tak zásadní. Jsou to jenom tahačky na prachy.

Tyhle vaše pravidelné snahy přes anonyma jsou poněkud směšné.

čtenářka

Anonym
27.2.2014 v 23:05:54

Pokud budete jednat na vlastní pěst, tím myslím, pokud půjdete rovnou do nějaké pojišťovny, bez předchozích informaci, se zlou se potážete. Dostanete jeden produkt té dané pojišťovny. Doporučuji dát toto na starost poradenské firmě. Radovan.

Anonym
24.1.2014 v 23:02:05

TO: Jarka
Nejen kvůli pohodlí… Poradce by vás měl pravidelně kontaktovat. Starat se o vaše smlouvy a aktualizovat je. Tím se dá předejít mnoha nepříjemnostem. Navíc vám poradí a pomůže v případě pojistné události. Rozhodně v tomto jít přes poradce.

Anonym
18.12.2013 v 22:08:53

Ja bych dala prednost nejake poradenske firme. Hlavne kvuli pohodli. Jarka

Anonym
4.10.2013 v 13:08:31

Ale naposledy z toho byl docela dobrý zážitek. :D V devět ráno v pátek mi řekli, že nás v deset dopoledne livrujou z porodnice. Muž v práci v Německu, tak jsem burcovala jeho mámu, aby se stavěla doma pro skořápku, tašku pro odjezd z porodnice a odvezla nás domů do naprosto nevytopeného bytu. Takže tam v půl desáté pobíhám a balím věci, do toho kojím a přebaluji. Stodská nemocnice zavřená, protože tam je nějaká rekonstrukce a Domažlická prostě bije na poplach, protože nemají postele pro rodičky na víkend. No a do toho mi tam v ultra černém obleku naběhne takovej mlaďoch pojišťovák s otázkou: Jestli bych na něj měla chvíli času. Tak jdu kolem něj vyhodit plenu do koše na záchodě, kam se jenom smějí v téhle nemocnici házet a ptám se ho: Tak povídejte. Co chcete. On se mně na tohle ptá znovu, když kolem něj projdu podruhé. Tak já opakuju stejnou otázku a on se mně ptá zase, jakmile beru brečící dítě a tahám prso ven, abych zkusila přiložit. :D No pak z něj samozřejmě vypadlo to o úrazovém pojištění. Měla jsem sto chutí mu říct, že jestli nechce přijít k úrazu sám, ať vypadne raději právě sám a to dveřma, protože by mohl letět taky oknem. (nadsázka) :D Ale pak stačilo jenom vyslechnout si jeho asi desetiminutové přesvědčování a konečně to sám udělal. :D

čtenářka

Anonym
4.10.2013 v 12:49:25

Jak u první dcery, tak u druhé hned po porodu nastal hon pojišťováků na jejich pojištění, protože je absolutně evidentní, že bez úrazového pojištění naše děti nedožijí rána. :D Aby bylo zajištěno jejich přežití, naběhl poprvé i podruhé hned do porodnice na pokoj jen pár dní po porodu pojišťovák. Můžeme být rádi, že mají na srdci tak silně blaho a spokojenost hlavně finanční našich nebohých ratolestí, které samozřejmě už v takto nízkém věku jsou schopné dojít úrazu hlavně jízdou na kole a nebo podobně. Ono jim vůbec nejde o zisky a rozhodně se vyplacení jako nikdy nebudou snažit nějak vyhnout nějakou kličkou. Ale na to přece pojišťováky velmi dobře známe.

Ale teď vážně.

Ne, rozhodně ani jedno mé dítko tohle pojištění nemá. Pojišťovákům vysloveně nevěřím a co předvedli po narození mé první dcery, tak to bylo něco neskutečného. Fakt, jako bychom jim snad i něco dlužili. Tentokrát jsem poslala do háje jen toho z porodnice a pak jednu ženskou, která prostě volala tak dlouho, že musí musí musí za každou cenu k nám přijet, že jí na to muž kývnul. Ale já jí to pak vysvětlila velmi prostě.

Raději maličké stejně jako starší založím stavební spoření a u člověka, kterého velmi dlouho známe. Vám doporučuji totéž…

čtenářka

Anonym
4.10.2013 v 12:10:15

Rodina by mela byt pojistena, hlavne otec rodiny, denni odskodne apod. O detech nemluve. Urazy jsou u nich na dennim poradku. Ale hlavne dobre se pojistit. Cist nebo si nechat vysvetlit vyluky. Doporucuji poradce. Já SMS financni poradenstvi. Petr.

OlliviaOllivia
17.7.2013 v 10:46:33

No myslím, že bez pojištění to nejde, ale nadšená nejsem….:/ Nellie, dík za stránky, aspoň jsem si poř¨četla a získala nějaké info ;)

nellie
4.7.2013 v 11:55:11

No s pojišťovnama je vždy problém. Chce to určitě někoho kdo se o to postará za Vás.

Anonym
30.6.2013 v 18:59:18

Udelat konkurz. Vybrat financni spolecnost, ktera se na toto spacializuje. Na trhu jich je velke mnozstvi. SMS-as.eu

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist