Testováno na VD: Dětská zubní pasta a kartáček z řady Glister Kids

Rubrika: Péče o dítě, Testováno na VD, Zuby

Čistí si vaše děti rády zoubky? Nebo máte naopak problém je přesvědčit, že je důležité si zoubky čistit? Ať tak či tak, jistě děti zaujme Dětská zubní pasta Glister Kids a dětský kartáček ze stejné řady od společnosti Amway. Maskot značky panda Flíček udělá z čištění zubů a zdravých návyků zábavu.

Dětská zubní pasta GLISTER™ Kids

Dětská fluoridová zubní pasta s jahodovou příchutí a více účinky obsahující REMINACT bezpečně a jemně čistí vyvíjející se zoubky a dásně, pečuje o ně a přitom je pomáhá chránit před zubními kazy.

Je speciálně určena pro péči o zoubky dětí od 2 let. Má podobu gelu bez obsahu cukru. Glister Kids Dětskou zubní pastu používejte spolu s Glister Kids Dětskými zubními kartáčkya pomozte svému dítěti získat správné každodenní návyky v oblasti péče o ústní dutinu!

Glister™ Kids Dětské zubní kartáčky

Glister™ Kids Dětské zubní kartáčky vytvářejí při čištění zubů zábavu a pomáhají vašim dětem vytvářet si správné návyky. 

  • Jsou speciálně určeny po potřeby dětí od dvou let.
  • Prokazatelně účinně vyčistí celý chrup včetně těžko přístupných zadních zubů a zároveň chrání choulostivé dásně pomocí měkkých štětin.
  • Pomáhají chránit před zubními kazy a onemocněním dásní.

 

Pivatko

Synkovi první zoubek vyrostl už v pátém měsíci a ihned jsme začali čistit zoubky prsťáčkem a po roce i kartáčkem a pastou. Synek si čištění zamiloval a hlavně miluje kartáčky na zuby a v kelímku u umyvadla má nejméně tři, a když mu nějaký koupím, že ho schovám, tak ho hnedle trhá z obalu a v kelímku přibude další 😀

Sám si ještě zoubky pořádně čistit neumí, ale postaví se na stoličku k umyvadlu a vezme si kartáček s troškou pasty a spíše ji cucá než si čistí zoubky, to za něj dodělám já nebo taťulda pořádně, což občas protestuje, ale ne moc 😀

Když mi přišla nová zubní pasta od firmy Amway a k ní dva kartáčky, tak co myslíte? Ihned se muselo jít do koupelny a zelenožlutý kartáček vyzkoušet.

Pasta je určena pro děti od dvou let  (můj synek má dva roky a dva měsíce), má jahodovou příchuť, voní po opravdových jahodách, má složení, co pomáhá zacelovat případné počínající kazy a to se mi moc líbí, zároveň chrání proti zubnímu kazu a je gelová.

Kartáček je tak akorát do dětské ručky, má malou hlavici a měkké štětinky a mému synkovi se krásně drží. Kartáčky jsou potištěny tlapky medvídka, který je zobrazený na pastě. Samozřejmostí je, že jsou bez obsahu ftalátů, PVC a BTA, což ocení každá maminka.

Kartáček i pasta synka zaujaly, z kelímku si vybírá ten tlapičkový 😀 , chuť je výborná a měkkost štětinek se mi také líbí.

Za synka posíláme jedničku 😀

 Nuninka

Po rozbalení balíčku nastalo velké jásání. Daneček se na kartáčky moc těšit a taky se rozdělil se starším bráchou. Protože kartáčky byly v balíčku dva. A to bylo super. Jeden zelený, druhý modrý, a protože jsme zrovna odjížděli pryč, cestovaly kartáčky s námi. 🙂

Myslím si, že design kartáčku je u dětí důležitý. Protože pokud se jim kartáček líbí, chtějí si zoubky čistit pořád. Tak to bylo i u nás. Hned po rozbalení si Daneček šel vyčistit zoubky a ani pak jsem nemusela připomínat, že se ráno a večer čistí zuby. Protože se těšil a kartáčky se mu líbí. Také si myslím, že se dětem kartáčky dobře drží. Nejsou tenké, ale tak akorát do dětské ruky.

Já osobně neposoudím chuť zubní pasty, ale podle dětí:

Dan: Pasta chutná jako jahoda.

Naty: Pasta chutná jako tutti fruti.

Každému tedy chutná a voní jinak. Rozhodně dětem pasta voní pěkně a také obal pasty je veselý a barevný. Takže i u pasty hraje velkou roli jaký má design.

Zubní kartáček má měkké štětiny, což je pro děti dobré. Během čištění děti dost tlačí na kartáček takže měkkost je důležitá. Štětiny jsou tedy dostatečné pro dětský chrup.

Zubní pasta i kartáčky vzbudily u dětí nadšení a chuť k čištění zoubků, takže je jasné, že design je dost důležitý, pak je to chuť pasty a nakonec měkkost štětin na kartáčku. Je fajn, že firma Amway nabízí dokonce celou řadu výrobků pro dětský chrup. Zubní pasta je dokonce bez obsahu cukru.

Hodnocení dětí:

Dan: S novým kartáčem si čistím zoubky rád.

Naty: Dobrý.

Zubní pastu ani kartáčky jsem zatím nikde v obchodě nezahlédla. Když porovnám ceny jiných dětských past a kartáčků s řadou Amway, není to taková hrůza. Pasta teda vychází na 115 Kč, a 4 kartáčky na 287 Kč , ale hlavní je kvalita a zdravý dětský chrup.

Kyller

U nás je to se zoubky trošku problém. Ať děláme co děláme, nějaký ten kazík se prostě objeví. Ze začátku jsem si říkala, kde je chyba, nakonec nám bylo řečeno, že i zoubky jsou ovlivněny už těhotenstvím a hlavně antibiotiky v jeho počátku. No a já si jich na začátku těhotenství opravdu užila (zejména s dcerkou). Takže nabídka na testování zubní pasty Glister Kids mě opravdu zaujala.

Když balíček přišel a rozbalili jsme jej, děti hned koukaly, co to přišlo. Nejstarší syn byl trochu smutný, že tentokrát nemůže testovat, ale slíbili jsme, že i on může používat pastu s Pandou. Mladší děti si ihned rozdělily kartáčky a odnesly si je do koupelny do svých kelímků. Dcerka se hned ptala, jestli si může vyčistit zoubky Pandou. Takže design výrobku děti rozhodně zaujal.

Když jsme pak večer pastu otevřeli, děti byly nadšené, jak krásně voní. Prý jako opravdové jahůdky. (Nedalo mi to, a ochutnala jsem ji taky a dávám jim za pravdu.) Na kartáček jí stačí dát opravdu maličko. A děti si s ní zoubky čistí rády. V koupelně máme zubních past více a vždy vyhraje „ta s Pandou Flíčkem“.

A co se kartáčků týká – ty jsou opravdu velké tak akorát do dětské ručky, dětem se dobře drží. A mají krásně měkké štětinky. Zoubky se s nimi čistí jedna radost.

Děti se také hned ptaly, zda až nám pasta dojde, koupíme novou. Každopádně úplně ze všeho nejdřív musíme koupit nové kartáčky. Pasta nám totiž rozhodně vydrží celkem dlouho i přesto, že si s ní čistí zoubky 3 děti.

Takže za nás 1 s hvězdičkou a pokud se ukáže, že opravdu pomáhá i na začínající kazy , což zatím nemůžeme posoudit (ale už teď mi přijde, že zoubky jsou hezčí), tak těch hvězdiček bude více.

Podtrženo, sečteno

Produkty z řady GLISTER™ Kids prošly dětským testováním bez ztráty květinky. Kartáček má měkké štětinky a krásně se dětem drží. Zubní pasta má skvělou jahodovou příchuť a dětem chutná. A děti si zoubky čistí rády. Pokud byste si pastu nebo kartáček rádi koupili, obraťte se na odborné poradce Amway.

Napsal/a: Kyller

Toto taky stojí za přečtení!

Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Dobrý den, můžete vyfotit i složení této pasty a přidat ke článku? Hledal jsem na českých stránkách Amway, kde nic není uvedeno a pak jsem našel zahraniční, myslím italské Amway stránky, kde bylo uvedeno, že pasta obsahuje barviva E102 – žluť a E122, což je červené azobarvivo. Na těch italských stránkách je to označeno americkými názvy – Yellow 5 (CI 19140), Red 33 (CI 17200) a minimálně jedno z těchto barviv se vyrábí z černouhelného dehtu. Pokud toto ve složení pasty opravdu je, v žádném případě bych to dětem nedával. Myslel jsem, že Amway produkty jsou organické, ale spíš to vypadá, že to jsou výrobky amerického chemického průmyslu. Ani obyčejný Odol za 20,- takové chemikálie neobsahuje.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist