Masáže dětí a kojenců – Mgr. Jana Hašplová

Rubrika: Péče o dítě

1071988_infantNová kniha od Jany Hašplové, která má v masážích dětí šestiletou praxi.
V knize najdete postup při masáži, masáže jednotlivých částí těla, masáže v těhotenství a masáže novorozence, masáže u nemocných dětí…Kniha názorně a přehledně uvádí techniky masáží dětí a kojenců určené ať už pro výukové kurzy, pro profesionální pracovníky i pro samotné rodiče.

Po teoretickém uvedení do problematiky masáží (účinnost masáží, význam doteku jako součásti komunikace s dítětem, souvislosti a aroma- a muzikoterapií…) tvoří jádro knihy vlastní technika masáže, která je ilustrována na fotografiích.

kniha Masáže dětí a kojenců – Mgr. Jana Hašplová

Napsal/a: Xixao

Toto taky stojí za přečtení!

Těhotenství nemusí být jen nejkrásnějším obdobím v životě ženy

V současné společnosti jsou všechny významné životní události vnímané jako velký milník v životě a očekává se, že každý,

Čtu dál →

[Soutěž] Audiokniha Anička a cirkus

Dlouhou cestu na dovolenou si můžete v autě zpříjemnit třeba poslechem audioknihy. 3 tipy pro děti pro vás dnes

Čtu dál →

[Tvoření] Květina z proužků

Květina, kterou si dnes ukážeme, je velmi jednoduchá a zároveň variabilní. Můžete vyrobit několik variant podle toho, která se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Lien

    Tak i my jsme byly na kurzu a odnesla jsem si z něj i tuhle knihu a od té doby masírujeme, je to fajn, malá je u toho většinou spokojená a když ne, tak to odložíme.

  • Mně kniha skutečně pomohla, do té doby jsem si myslela, že mé dítě umí jen spát, jíst a brečet. Při masážích konečně vypadal spokojeně:-)

  • Doporučuji všem, máme jí doma a je super!Mám jí už 4,5roky a jednu jsem zde nedávno vyhrála :o)))Kniha je super!Doporučuji!!! A také tu jednu prodávám, protože už jí nepotřebujeme :o)) Máte-li někdo zájem???

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist