MVD: Co je u nás nového?

Rubrika: Rostou jako z vody

Ahoj maminky a VéDéčka,
co je u nás nového? Minulý týden jsme byli na prohlídce u hasičů a policie, kde si Kubík vyzkoušel s policejním pejskem tahání polštáře a kdo myslíte, že byl silnější?

Samozřejmě, že pejsek, ale Kubík byl statečný a nebál se. Ve školce jsme byli i fandit na školkovské olympiádě, která se moc povedla. Děti si vyzkoušely různé soutěže například skok do dálky, hod koulí, skákání v pytli a mnoho jiného. Byla i besídka pro maminky, která se moc povedla. Jinak Adélka zase trošku marůdkovala a snad se z toho brzy dostane.

WP_20160507_14_29_29_ProDSC00767

Zhruba před 3 měsíci jsme kupovali novou palandu a začali jsme učit spát v pokojíčku i naší čertici Adélku, která 26. 6. oslaví své druhé narozeniny. Spinká bez problémů, jen teď jak má slabší bronchitidu, tak se v noci budí a nedělá jí problém přicupitat k nám do ložnice. Dnes jsme měli noční návštěvu okolo půl 2 ráno. Začala si i sama nosit nočník, takže už se nám podařilo několik čůrání a kakání, ale není to pravidelné, stále nosí plínku. Ještě ji čeká nemilá operace se zoubečkama, ale snad to zvládneme. Příští rok ji čeká zápis do školky a už se těší na holčičky, až si budou hrát s kuchyňkou, panenkami a jezdit na výlety.

20160504_141233WP_20160422_16_27_21_Pro (1)WP_20160504_15_09_23_Pro

Kubík si zase užil školkový výlet, byl na pohádkovém lese. Když jsem pro něho přišla do školky, tak se mi hned chlubil, jaký dostávali od piráta diamant. Čeká ho také plavání a na školní zahradě ukázka „výcviku policejních psů“, hrozně moc se těší. Jinak doma nevím jak je v tomhle počasí zabavit. Chybí jim venkovní lítání na zahradě a hraní na pískovišti. Začínají nám v truhlíku růst jahůdky, na které se Kubík s Adélkou moc těší. V červnu se chystá Kubík na spinkání přes noc se školkovou třídou ve školičce a moc se na to těší.

Všechny vás moc zdravíme a snad se na nás usměje sluníčko, aby jsme s dětičkama mohli být venku a užívat si.

 

Článek je součástí projektu Mateřská s VD, jehož partnery jsou Gaga’s pleny a Tinkyshops.
Gaga's pleny   Tinky shops

Napsal/a: Mamina85

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist