Znáte ekologické nákupní tašky?

Rubrika: Soutěže

Víte, že člověk v průměru spotřebuje 200 igelitových tašek ročně? Pouze jedna z nich je recyklována. Napadlo vás už někdy, že by se s tím mělo něco udělat? Sponzora dalšího kola soutěže Znáte je? ano a se svým nápadem vás seznámí právě prostřednictvím naší soutěže.

Seznamte se s nákupními taškami Ecozz

Nákupní taška ECOZZ je ekologický produkt, který na rozdíl od igelitových tašek nezatěžuje životní prostředí. Je určena pro dlouhodobé užití, je pevná, praktická a elegantní.
Tašku můžete podle libosti nosit v ruce nebo přes rameno.

Eko tašky ECOZZ jsou vyrobeny z extrémně pevného 100% polyesteru, který je nepromokavý, odolný proti natáhnutí nebo protrhnutí. Jedna taška má objem přibližně dvou běžných jednorázových tašek. Hmotnost jedné tašky je 25 gramů a nosnost až neuvěřitelných 20 kilogramů!

Díky svému obalu je taška ECOZZ připravena k použití kdykoli a kdekoli. Její velkou výhodou je skladnost – tašku můžete nosit stále v kabelce nebo i v kapse u bundy.

Rozložená taška ECOZZ měří 35 cm (šířka) x 58 cm (výška), součástí tašky je obal o velikosti 11 x 11 cm, do kterého lze tašku jednoduše zabalit.

Údržba: Při zašpinění tašku snadno opláchnete vodou, nebo ji můžete vyprat při nízké teplotě v pračce. Tašku je možno vyžehlit přes vlhký hadřík.

Buďte ohleduplní k životnímu prostředí, myslete ekologicky, žijte barvami, vyberte si svou tašku ECOZZ!

V neposlední řadě se nezapomeňte zapojit v době od 10. do 23. května do soutěže Znáte je?, v níž můžete vyhrát sadu sedmi barevných tašek Ecozz.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (10 vyjádření)

 • jsou úžasné, jsem překvapená, čekala jsem příšerné vzory, ale jsou opravdu krásné. Jen by mohly být levnější, nebo kdyby se aspoň daly sehnat někde v místě, aby se nemuselo platit poštovné…

 • Jsou krásné,ale drahé.Já si koupila ve výprodeji hadrovou,dno má kožené a na zip.Srovnám,zip zapnu a pohodě se strčí do kapsy,kabelky.Vyšla mi na necelých 40Kč,prát se dá v pračce a suchá je za chvíly.

 • Anonymní

  Lussy,děkuju,jsou krásné,ty barevné.Třeba je vyhraji.Pokusím se soutěžit.

 • Lussy

  Savarko,
  stačí když klikneš na první červený odkaz v tomto článku (nákupní taška ECOZZ) a dostaneš se do e-shopu kde je opravdu super výběr,jak jsem tak koukala.

 • Anonymní

  Já takovou tašku neznám.Nevíte,kde by se dala sehnat?Ráda v kabelce nosím tašku,která se dá složit na minimum.

 • Zdendula

  Vím,že existují ekologické nákupní tašky,ale žádnou jsem si ještě nepořídila.Určitě si ji půjdu koupit,nebot igelitové tašky nesnáším.Nedávno jsem si pořídila tašku na kolečkách,abych se nemusela dřít s těžkými nákupy,je to fajn pomocník.

 • Zatím jsem se s ní nesetkala,ale určitě ji vyzkouším:)

 • Lussy

  Taky znám,dostala jsem jí od kamarádky jako dárek. Je nezničitelná a skladná a navíc eko:-)

 • danasi

  Ano, znám, dostala jsem jednu k narozeninám od tchýně.

 • zurafa

  Ano, znám, moc se mi líbí. Určitě si několik kousků koupím.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist