Znáte Babypoint? – soutěž lehátko Lasco a spoustu dalších cen

Rubrika: Soutěže

Se sponzorem dalšího kola soutěže Znáte je? jste se pravděpodobně setkali při pořizování výbavičky pro své miminko. Seznámíme vás s firmou, která na náš trh dováží dětské kočárky a spoustu dalších užitečných věcí pro naše nejmenší.

Babypoint – seznamte se

V roce 1995 jsme začali provozovat maloobchodní prodejnu s kočárky v Příbrami. Za příbramskou prodejnou následovaly obchody v Českých Budějovicích, Písku a v Plzni. Koncem roku 1996 už firma představila první velkoobchodní kolekci. Letos to je již 13 let, co pro Vás každý rok připravujeme celou řadu novinek a neustále se snažíme zvyšovat hranici komfortu a bezpečí dětí. Myslíme si, že i neustálé rozšiřování našeho sortimentu svědčí o tom, že pro spokojenost miminek a všech kolem nich děláme a budeme dělat maximum.

V soutěži Znáte je? s Babypoint můžete od 14. do 27. května vyhrát lehátko Lasco, které jsme zmínili již v názvu tohoto článku. Pěkné ceny čekají i na dalších 9 výherců.

Přečtěte si také článek Babypoint – vše pro vaše děťátko na magazínu Meredit.cz.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist