Velká letní soutěž o spoustu zajímavých cen nejen pro leváky

Rubrika: Soutěže

Být levákem v „pravorukém světě“ není tak snadné, jak by se na první pohled zdálo. Během prázdnin bychom vás prostřednictvím soutěže Víte…? rádi seznámili s řadou užitečných pomůcek a hlavně s internetovým obchodem, kde si je můžete objednat. Až do konce srpna máte šanci vyhrát spoustu zajímavých cen!


V průběhu prázdnin budete mít celkem čtyřikrát možnost vyhrát v soutěži Víte…? kvalitní pomůcky pro leváky značky STABILO, které do soutěže věnoval internetový obchod pro leváky, kde najdete širokou nabídku potřeb pro levoruké: pera, tužky, pastelky, ořezávátka, pravítka, penály, násadky, nůžky, kuchyňské potřeby a další zboží.

Kdy, jak a o co se bude soutěžit?
Jak již bylo řečeno, soutěž poběží od 1. červnece do 31. srpna a bude rozdělena do 4 kol (1.-15.7., 16.-31.7., 1.-15.8. a 16.-31.8.). Každé kolo bude mít tři výherce, celkem tedy rozdáme 12 cen, přičemž pro výherce na prvních místech jsou připraveny dárkové balíčky v hodnotě cca 600,- Kč!

Především psací potřeby pro školní děti jsou stěžejním produktem obchodu pro leváky. Kvalitních a ergonomických per a tužek, které jsou vhodné nebo přímo určené levákům, je žalostně málo. V našem obchodě prodáváme psací potřeby hlavně od STABILO, protože jejich kvalita a ergonomie je na špičkové úrovni.

Skupina Schwan-STABILO působí na celém světě a je plně oddána perům a tužkám. V roce 1865 Gustav Schwanhäußer koupil společnost Großberger & Kurz, kterou přejmenoval na Schwan-Bleistift-Fabrik. Ta se později stala skupinou, která se těší mezinárodnímu úspěchu a stále zůstává rodinnou firmou – již pět generací. Nyní se jmenuje Schwan-STABILO Schwanhäußer GmbH & Co.KG a na holdingovou společnost byla převedena v roce 1996.

Velký zájem v inovaci produktů a výrobních procesů byl vždycky centrem firemní kultury. Dnes již legendární příklady tohoto přístupy jsou například barevná pastelka, která byla představena v roce 1875. V roce 1927 vznikla kosmetická divize: tužka na oční stíny měla mezi ženami obrovský úspěch. Uvedení zvýrazňovače STABILO BOSS v roce 1971 bylo velkolepé. Toto čtenářské pero zůstává do dnešního dne nejprodávanějším produktem.

STABILO se etablovalo jako značka kvalitních per mezi mladými lidmi po celé Evropě. Důvod? Výrobky STABILO zůstávají atraktivní díky designu, trendům i životnímu stylu. Vždycky v minulosti byl hlavní důraz vždycky zaměřen na technologické výhody, jako je obsah inkoustu nebo tloušťka čáry. Potřeby těch, kteří píší, zvýrazňují nebo malují se STABILO jsou středem zájmu produktového vývoje od jeho počátku. Výsledkem toho jsou inovativní vysoce kvalitní produkty, které se perfektně hodí k modernímu životnímu stylu zvláště mladých lidí.

Soutěže se můžete zúčastnit od 1.7. do 31.8.2008 ZDE.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (16 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Ježečku, třeba to vyjde příště. držím palce 😉

  No a kdybys chtěla soutěž, kde můžeš vyhrát pouze vlastním přičiněním, tak vřele doporučuju – Vyhrajte vzdělávací sešity pro předškoláky – cenu dostaneš za vkládání pozvánek na akce pro děti a rodiče, čím víc jich vložíš, tím větší je šance na výhru. Navíc se snažím pozvánky procházet průběžně, takže na soutěžní stránce je k vidění, kolik při poslední kontrole stačilo na výhru. Byly týdny, kdy se dalo vyhrát s jedinou vloženou pozvánkou 😉 To za zkoušku stojí, ne?

 • bioviruska
  bioviruska

  Ježečku, z toho si nic nedělěj, já mám taky asi štěstí v lásce.A odhad? asi taky někde v páru :-)))))

  P.S : gratuluji

 • Ježeček
  Ježeček

  Já vám moc gratuluji, ale já chci taky něco vyhrát… Pořád soutěžím, odpovídám správně a nic.. Asi se netrefím do odhadu.. no jo no.. Že by to fungovalo a měla štěstí v lásce??:-D
  Gratuluji!

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Kdo napsal knihu o levácích – Záhady levorukosti?
  Správná odpověď: František Synek

  Počet soutěžících: 414

  Výherci:
  1. místo: pradlanka
  2. místo: klenot
  3. místo: Martinose

  Všem výhercům gratulujeme!

 • Všem, kdož zde vyhráli blahopřejeme a s Honzíkem – levákem, přejeme.

 • knizkova8
  knizkova8

  Velice děkuji za výhru,potěšila a ty ceny jsou super

 • Jéééééééééééééééééé, holky, já mám radost – dííííííkyyyy!!! :))))) To bude Martínek – leváček šťastný!

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Jak se jmenuje ergonomické pero STABILO pro leváky nebo praváky?
  Správná odpověď: STABILO Move easy

  Počet soutěžnících: 535

  Výherci:
  1. místo: silvie.s
  2. místo: anusia
  3. místo: Ájík

 • děkuji za cenu, už jsem dlouho nikde nic nevyhrála.

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Kdy byla založena firma STABILO?
  Správná odpověď: 1865

  Počet soutěžících: 565

  Výherkyně:
  1. místo: knizkova8
  2. místo: erča
  3. místo: zindule

  GRATULUJEME!!!

  … zároveň přidávám omluvu za dlouhou prodlevu s vyhodnocením.

 • martinka1

  Ahoj!! Právě mi dorazila výhra, moc děkuji!! Syn je levák, v září jde do druhé třídy, sadu bezezbytku využijeme!!

 • je to skvělé, pomalu si snad přece jen praváci uvědomí, že leváci nejsou marťani / a není jich málo /, ale že stačí málo aby se jim žilo lépe

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Majitel http://www.obchodprolevaky.cz je…?
  Správná odpověď: levák

  Počet soutěžících: 532

  Výherci:
  1. místo: martinka1
  2. místo: mirka2
  3. místo: tobyv

 • Soutěž nejen pro leváky mě velice nadchla. Máme doma malou levorukou a musím říct, že náš pravoruký svět jim dává celkem zabrat. Zkuste loupat brambory pravorukou škrabkou v levé ruce. Je skvělé že jim můžeme alespoň trochu pomáhat, když je vše, včetně písma, pro praváky.

 • Tato akce je správná.

 • Petra Vymětalová

  Ještě připomínám, že pero pro leváky STABILO move easy můžete získat také pokud se zapojíte do sponzorované diskuze (možnost máte také během celých prázdnin).
  První výherkyni jsem zveřejnila před chvílí.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist