Úkolovka – pravidla zbrusu nové soutěže!

Rubrika: Soutěže

Během dneška odstartuje zbrusu nová soutěž, kterou jsme nazvali Úkolovka. V rámci soutěže budete totiž lovit jednoduché VD úkoly a za ně sbírat body. Šanci na výhru má každý, kdo vyvine trochu úsilí – nemusíte nasbírat nejvíce bodů ze všech.

Princip soutěže

Soutěžící hledají na hlavní straně portálu VašeDěti.cz obrázek s upoutávkou na soutěž, kliknutím na něj získávají body. Při té příležitosti jsou zadávány drobné úkoly. Výherci jsou losováni ze všech soutěžících, kteří dosáhnou nadprůměrného počtu bodů.

Kdo může soutěžit?

Soutěž je určena pro všechny registrované návštěvníky portálu VašeDěti.cz. Každý z nich se jí může zúčastnit pouze jednou, pod jedním přihlášením.

Co, kde a jak?

V průběhu soutěže se na hlavní straně (ve střední části pod prvními dvěma články) bude v různých časových intervalech objevovat obrázek s upoutávkou na soutěž. Soutěžící na něj musí kliknout, čímž se dostanou na soutěžní stránku, kde jim budou přičteny body za objevení obrázku. Zároveň dostanou jednoduchý úkol (připsat reakci do konkrétní diskuze, aktualizovat nastavení svého účtu, najít konkrétní článek apod.).

Obrázek s upoutávkou na soutěž se bude na hlavní straně zobrazovat nahodile, vždy alespoň po dobu 30 minut, v nočních hodinách budou intervaly delší (i několik hodin).

Odstup mezi jednotlivými časovými intervaly je minimálně 1 hodina. Čím delší je časový interval, kdy se obrázek zobrazuje, tím více bodů lze za kliknutí na něj získat.

V každém časovém intervalu budou každému soutěžícímu body za obrázek přičteny pouze jednou.

Body budou soutěžícím připsány bez ohledu na splnění zadaného úkolu.

Na soutěžní stránce mají soutěžící přehled o tom, kolik bodů během soutěže nasbírali, kolik jich bylo možno získat a jaký je průměr pro všechny soutěžící.

Po kliknutí na obrázek na hlavní straně se soutěžící na soutěžní stránce dozví, jak je nastavený aktuální interval pro zobrazování obrázku.
Tip: Sledujte tento údaj – obrázek se znovu může začít zobrazovat až hodinu po skončení aktuálního zobrazování.

Určení výherce / výherců

Výherce určí los. Do závěrečného slosování postupují všichni soutěžící, kteří získají nadprůměrný počet bodů udělených za nalezené úkoly. Podmínkou pro přidělení výhry je prokazatelné splnění kteréhokoli ze soutěžních úkolů (příspěvek v diskuzi, odeslaný email, doplněný registrační údaj apod.).

Další pravidla soutěže se řídí Podmínkami užívání serveru VašeDěti.cz.

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (104 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist