Soutěž u příležitosti 10. výročí Agátina světa

Rubrika: Dětské hry, Soutěže

Je to až neuvěřitelné, ale obchod Agátin svět si letos připomíná deset let své existence. K této příležitosti převzaly majitelky, Kristýna Křížová a Lucie Vlčková, koncept a značku dětských her 4bambini z rukou Tatiany le Moigne, ředitelky českého Googlu.

Milovníci společenských her budou jistě nadšeni z nového designu a témat spojených s používáním moderních technologiích. Kromě nového designu vznikly pod taktovkou Agátina světa v rámci značky 4bambini ještě další rodinné hry. Tímto vstupuje Agáta do druhé desítky své činnosti a v budoucnosti se můžete těšit na další karetní a cestovní hry těchto úspěšných maminek!

Chtěli bychom poděkovat našim zákazníkům, těm věrným i všem, kteří si  k nám našli cestu teprve nedávno. Připravili jsme pro vás soutěž o 3 atraktivní ceny. Můžete soutěžit o zmíněné dětské společenské hry a pokud nejsou u vás doma hry oblíbené, zkuste vyhrát krásnou magnetickou stavebnici.

Soutěžícím přejeme hodně štěstí a děkujeme za jejich přízeň.

O co se hraje?

1. cena: Vzdělávací hra 4bambini

Původní hry, Nešťourej se v nose a Dávej bacha!, od autorky Tatiany le Moigne dostaly novou tvář. Hry odrážejí životní hodnoty, které chceme předat našim dětem.

Nešťourej se v nose učí hravou formou pravidla etikety. Hra Dávej Bacha! seznamuje děti s problematikou používání mobilních telefonů, připravuje děti na zvládnutí různých nástrah, s nimiž by si dnešní děti měly poradit.

Výherce si bude moci vybrat jednu z těchto her.

2. cena: Honem zpátky do ohrádky + Zvířátkové trio: karetní hry na doma i na cesty

Jednoduché hry jsou koncipovány tak, aby se u nich bavily děti bez rozdílu věku i dospělí. Jsou vhodné pro nejmenší, ale zabaví se u nich i jejich starší sourozenec.

Hlavním úkolem hry Honem zpátky do ohrádky je naučit se hrát hry a radovat se z nich, seznámit se s pravidly hry a respektovat je, přijímat výhry i prohry a vtáhnout sourozence do společného programu.

Hra Zvířátkové trio je multifunkční hra na doma i na cesty pro děti i dospělé. Zahrajte si s jedním balíčkem karet černého Petra, pexeso či kvarteto. Krásné motivy zvířecích rodičů a jejich potomků se jednoduše přemění z jedné hry na druhou. Karetní hra, která rozvíjí u dětí logické myšlení, schopnost se soustředit, volit správnou strategii a dodržovat pravidla.

3. cena: SmartMax – vláček Tommy

Poznejte fascinující svět magnetické přitažlivosti! Magnetické stavebnice SmartMax jsou vhodné pro děti již od jednoho roku. Hračka, která učí děti novým dovednostem – podporuje dětskou tvořivost, zlepšuje manuální zručnost, rozvíjí plánování i konstrukční dovednosti, posilují prostorovou představivost a schopnost řešit problémy.

S touto sadou si děti vytvoří vlak s očima a vagónem dlouhý 35 cm, z nichž jeden dílek má zpětný setrvačník! Jednotlivé magnetické díly se jednoduše spojují jedním kliknutím. Všechny díly lze kombinovat se všemi stavebnicemi Smartmax.

Vyhrajte prima hry pro děti nebo magnetickou stavebnici

Sponzor soutěže: Agátin svět
Termín: 26.7.2017 - 15.8.2017

Kdo vyhrál?

1. cena: M. Hájek (1771)
2. cena: Š. Chadimová (1774)
3. cena: M. Němcová (1799)

Počet soutěžících: 336
Počet odeslaných tipů: 1734

Správná odpověď

1. Jak se jmenují dva rozpustilí kamarádi z her 4bambini?
    C) Hugo a Emil

2. Kolik zvířátek musí každý hráč vrátit zpět do ohrádky ve hře Honem zpátky do ohrádky?
    C) 4

3. Odkud pochází stavebnice SmartMax?
    B) Belgie

Hodně štěstí v soutěži!

Držíme palce, ať se vám při soutěžení daří. Zde je pár tipů, jak svoji šanci na výhru zvýšit:

  1. Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip, sledujte proto e-maily s upozorněním na překonání vašich tipů. S překonaným tipem už vyhrát nemůžete.
  2. Netipujte zpočátku moc vysoko, abyste mohli sledovat, jakým tempem tipy v soutěži přibývají.
  3. Jakmile se zapojíte do soutěže, zkontrolujte svoji e-mailovou schránku, najdete v ní svůj speciální odkaz, jehož prostřednictvím můžete jednou denně svůj tip upravit. Pokud e-mail potvrzující vaši účast v soutěži nedorazí do 30 minut, prohledejte složky Hromadné (na Seznamu), nebo Promo (v Gmailu), případně Spam. Až zprávu najdete, přetáhněte si ji do doručené pošty, abyste nepropásli upozornění.
  4. Přímo zde můžete sledovat, jak dopadl váš tip při pravidelné kontrole.
  5. Podívejte se na vyhodnocené soutěže, abyste měli představu, jaké počty tipů jsou reálné.

A teď už s chutí do soutěžení 🙂

 

Napsal/a: Agátin svět

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist