Soutěž o ucelený redukční program na dva měsíce

Rubrika: Soutěže

Asi v polovině února jsme vás seznámili s hlavními myšlenkami programu na redukci váhy, který sice nenabízí hubnutí na počkání a bez námahy, zato vychází z přirozených pochodů v těle. Během následujících 14 dnů budete mít možnost vyhrát v soutěži Znáte je? ucelený redukční program na dva měsíce s konzultacemi přes email.

Seznamte se

Výživa člověka mne zajímala vždy, ale hlavní zájem o ni vyplynul bohužel z docela velkého přibrání za posledních 20let. Plíživě něco zůstalo po každém dítěti, něco přinesl věk a něco se usadilo jojo-efektem po mnoha nevydařených dietách a hladovkách. Stále ještě jsem ve 43 letech nechtěla zůstat tlustou matronou a omezit náplň svého života svými kg, vždyť jiný život nemám, chci být zdravá a veselá, prožívat s rodinou aktivní chvíle a pěkně se oblékat. To všechno mi letělo hlavou každý den a váha ukazovala šílených 94 kg.
po a předTak někde musím začít, dala jsem si dohromady potřebnou dávku bílkovin, sacharidů a tuků na denní reprodukci těla mých rozměrů, přibližné aktivity související s mým povoláním, průměrné aktivity, které vykonává skoro každá žena pro běžný chod domácnosti. Krásné, ale věřte, že vyzkoušet tohle vše v nejúčinnější variantě a vyjít u toho s tím, co se běžně dostane v obchodech, zvládat domácnost a zaměstnání, bylo docela zdlouhavé a pracné. Hledala jsem tedy způsob, který mi pomůže korigovat váhu nejen dolů, ale i udržovat.
Jak se mi to podařilo – čtěte na www.kgdolu.estranky.cz, také tam najdete nápovědu k soutěžním otázkám.

Do soutěže Znáte je? o ucelený redukční program na dva měsíce se můžete zapojit od 6. do 19. března 2009.
Hodně štěstí!

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Soutěž s Blue Brixx

Na světě se snad nenajde dítě, které by si rádo nestavělo. Začíná to věží z kostiček, měkkými pěnovými kostkami a

Čtu dál →

Držte si klobouky, do kin přichází Toy Story 4!

Přiznejte se. Kdo se už nemohl dočkat dalšího pokračování Příběhu hraček? Tak pro vás máme dobrou zprávu. Právě dnes

Čtu dál →

Nejčastější chyby, kterých se lidé dopouštějí během Keto diety

Keto dieta je systém stravování, který je založen na nízké konzumaci sacharidů. Stejně jako ostatní stravovací směry, je třeba

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Padmé

    Tuším, že kdyby fungovalo či existovalo „hubnutí na počkání“ byla by drtivá většina lidstva štíhlá :-))) Nicméně přesto se domnívám, že život není jen „o kilech“ 🙂 ale především o vnitřním pocitu spokojenosti a klidu, mám několik baculatých kamarádek i kamarádů a jsou to spokojení a šťastní lidičkové a nikdo to neřeší :-))
    Já sama jsem to před lety řešila – kila navíc – žádné diety, žádné hladovky – hodně pohybu, cvičení, běhání a všechna sladká jídla a sladkosti pryč z jídelníčku 🙂

    Přeji krásný den všem: malým, velkým, tenkým i širokým :-)))

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist