Erebos je hra, která zabíjí. Zkusíte vyhrát?

Rubrika: Kulturní a literární tipy, Soutěže

Nakladatelství Fragment přichází na trh s knižní novinkou o hře, která dokáže i zabít.  Erebos je inteligentní, ale hlavně nebezpečná hra. A právě s Erebosem si můžete zahrát i v naší soutěži…

Nakladatelství Fragment vydává knížky pro děti, mládež, dospělé až po seniory! Pro ty nejmenší jsou to leporela, pohádkové knížky, pro starší pak fantasy, učebnice, slovníky, beletrii pro maminky a tatínky a nová edice pro babičky a dědečky s velkými písmeny, které jim usnadňují čtení.

Nakladatelství Fragment také vydává časopis Báječná školka.

Mezi největší novinky letošního podzimu pro dospělé patří Nové povídky Zdeňka Svěráka. Prvních Povídek se prodalo neuvěřitelných více než 100 tisíc kusů! Nové povídky zahrnují celkem devět příběhů s nejrůznějšími tématy, vesměs ale takovými, jaké by se mohly přihodit každému z nás. Povídkám nechybí humor, styl a rukopis Zdeňka Svěráka, takže se mají čtenáři opravdu na co těšit.

Kniha zahrnuje celkem devět příběhů s nejrůznějšími tématy, vesměs ale takovými, jaké by se mohly přihodit každému z nás. Povídkám nechybí humor, styl a rukopis Zdeňka Svěráka, takže se mají čtenáři opravdu na co těšit.

Zdeňka Svěráka známe jako herce, scenáristu, spisovatele a autora písňových textů. Ve spolupráci se skladatelem Jaroslavem Uhlířem má na kontě více než 400 písniček. Je spoluzakladatelem a uměleckým vedoucím Divadla Járy Cimrmana.

V Nakladatelství Fragment vydal řadu knih pro děti od těch pro ty úplně nejmenší, jako jsou leporela Krávy, krávy, Mravenčí ukolébavka, Šupy dupy dup a jiné písničky, pohádkové knihy Radovanovy radovánky, až po ty pro dospělé, kterými jsou Vratné lahve, Zpěvník – Svěrák, Uhlíř a Povídky.

Společně s Jaroslavem Uhlířem také vydal v Nakladatelství Fragment sérii písničkových knih pro děti – Mám v hlavě myš Lenku, Když se zamiluje kůň, Jaké je to asi v Čudu a novinku letošní podzimní sezóny Když je pěkné počasí.

Další informace o knize naleznete také na stránkách www.zdenek-sverak.cz.


Spící město je nadčasový román Martina Vopěnky nejen pro mladé čtenáře, ale i pro jejich rodiče.

Dokážete si představit, co se stane, když rodiče na celém světě upadnou do záhadného spánku?

Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých…

Více informací o knize najdete na www.spicimesto.cz


Kdyby měl Adrian Mole mladšího bratra, byl by to právě Tom Gates. Humorný deník 9letého kluka kombinovaný vtipnými a neotřelými kresbičkami. Díky zvolené formě se snadno a rychle čte. Jen v Anglii se prodalo za první tři měsíce od vydání neuvěřitelných 18 000 výtisků!

Kniha Rumcajs Radka Pilaře a Václava Čtvrtka zavede děti do pohádkového lesa Řáholce. Rumcajs je prvním z dílů známé trilogie Rumcajs – Manka – Cipísek.

Více informací naleznete na www.fragment.cz


Erebos – Hra, která zabíjí!

Zajímavým titulem nakladatelství Fragment je knižní thriller Erebos – Hra, která zabíjí!


Jakmile se vám dostane do rukou a otevřete jej, zmocní se vás zcela nový svět virtuální reality, ze kterého vás bude mrazit. V Německu bylo prodáno za necelý rok přes 75 000 výtisků a doposud byla kniha přeložena do 17 jazyků!

„Erebos je hra. Pozoruje Tě, mluví s Tebou, chválí Tě, zkouší Tě, hrozí Ti. Erebos má jeden cíl: ZABÍT.“

Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Více informací o knize najdete na www.ereboszabiji.cz

Pozor, soutěž!

Máte rádi fantasy knížky? Zaujala vás kniha o počítačové hře, které se buď poddáte nebo zemřete?

 

Pak právě pro vás máme báječnou možnost vyhrát jednu ze tří výtisků tohoto knižního trháku, kterou jsme připravili ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment!

Stačí nalézt v tomto článku odpovědi na jednoduché otázky a mít štěstí při tipování.

A pak se už můžete vnést do nebezpečného světa počítačů…

 

Soutěž o knihy Erebos – Hra, která zabíjí! běží od 31.10. do 14.11.2011

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist