Pochlubte se fotoknihou se svými dětmi!

Rubrika: Doporučujeme

Zachytit nezapomenutelné okamžiky našeho života, to si přeje každý z nás. Když máte digitální fotoaparát, je to snadné. Otázkou je, kde digitální fotografie končí?

Pochlubte se svými dětmi či zážitky!

Fotky vašeho miminka, ze svatby, dovolené, oslav, firemních akcí a z mnoha dalších událostí skončí většinou v počítači. A na dlouho.
Pochlubte se jimi a vytvořte si z nich originální fotoknihu! Je vhodná pro mnoho příležitostí a těší se veliké oblibě. Může být také osobním a originálním dárkem pro vaše blízké. A co vlastně fotokniha je? Fotokniha je klasická kniha plná vašich fotografií, textů, zajímavých pozadí, kterou si sami vytvoříte v počítači a necháte profesionálně vyrobit na kvalitním křídovém papíře. Na www.digiplace.cz si takovou knihu vytvoříte od samého začátku volbou velikosti, barvy, počtu stran, až po nejmenší detaily.

Fotokniha úspěšně překonává možnosti klasických fotoalb

Uznejte sami, nemusíte investovat čas a peníze do nákupu drahých alb a zhotovení fotografií, které pak zdlouhavě vkládáte. Na vytvoření popisků už obvykle nezbude čas ani trpělivost. Alba končí nedodělaná a zapomenutá.
A takovými se nikdo chlubit nechce. Vytvoření fotoknihy je přitom tak snadné. Na již zmíněných stránkách si můžete zdarma stáhnout a snadno nainstalovat aplikaci DigiPlace, jejíž pomocí dokážete fotoknihu vytvořit a objednat z pohodlí svého domova či kanceláře. Aplikaci stačí stáhnout pouze jednou, sama se totiž aktualizuje na nejnovější verzi.

Program nabízí snadnou a individuální úpravu s mnoha kreativními možnostmi

Široká nabídka formátů vám dává dostatek prostoru pro vaše téma. Pro významné události je lépe zvolit větší formát, a to buď velkou čtvercovou knihu 30×30 cm, nebo formát A4 (na výšku nebo na šířku). Pro všední události je vhodný formát A5 nebo A6. Na každou stranu lze umístit zajímavé pozadí (výběr z více než 40 motivů), libovolný počet fotek, případně vybrat z fotografií detail a doplňovat texty. Styl stránek je zcela na vás. Fotokniha může mít rozsah od 16 do 40 stran. Jistě oceníte i možnost uložení rozpracované fotoknihy. Kdykoliv se k práci vrátíte.

Fotokniha je tištěna na kvalitní křídový papír. Následuje odborné knihařské zpracování do kvalitní pevné vazby. Desky jsou potaženy imitací koženky a zvolit si lze ze čtyř barev: bordó, červené, modré a žluté. Text s názvem fotoknihy se gravíruje na přední stranu desek. Velkou předností fotoknihy je tisk libovolného počtu kopií.

Dodání fotoknihy je do 14 dnů ode dne přijetí objednávky. Poštovné je účtováno dle platných tarifů České pošty, balné se neúčtuje. Fotoknihu můžete zaplatit bankovním převodem nebo dobírkou.

Více informací na www.digiplace.cz nebo telefonicky na čísle 724 913 812.

Poukaz na zhotovení fotoknihy můžete s námi vyhrát v soutěži Víte…? od 8. do 29. února.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (9 vyjádření)

 • Anonymní

  digiplace neumeji potisknout desky.. zatimco jinde to umi a jeste vam daji jednu ZDARMA!!
  Nepovolená reklama smazána administrátorem.

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: V jakém formátu se nabízí fotokniha se spirálovou vazbou?
  Správná odpověď: A6

  Počet soutěžících: 496

  Výherkyně: Hehetka

  GRATULUJEME!

 • danasi

  Dělali jsme fotoknihu u konkurence Fotolab. Taky mají program. A máme knihu, která má 26 stran. Je to lněná, čtvercová vazba a na vazbě je foto s textem, který jsme si tam dali. Na stránkách máme různý počet fotek a různé velikosti a bylo možné si vybrat pozadí a písmo. Stála nás 540,-Kč a pak dvě za 700,-Kč. Ale musím poznamenat, že jsme trefili na nějakou akci. Tak jsme udělali hned všem 3 dětem. Ty starší mají průřez dosavadním životem a nejmenší má první půl rok.

 • Kniha stojí od 125,- do 500,- Kč za 16 stran. Za každé 2 strany se připlácí 8,- až 16,- Kč, ale je tam nějaký strop, kolik stránek můžeš přidat. Rozdíl oproti albu je pak v počtu fotek, co tam můžeš vložit a taky v tom, že si z fotek uděláš libovolnou koláž. V albu máš všechny fotky stejně velké.
  Ceník je na adrese http://www.digiplace.cz/clanek/cenik/.

 • Vypadá toopravdu dobře, jen by mě zajímalo kolik taková knížka třeba o 100 str. stojí? Když tu píšou drahé alba!!!

 • Anonymní

  Stáhla jsem si ten program a zkoušela v něm tvořit. Mám docela kvalitní foťák, 5 megapixel a fotím na největší kvalitu. Když jsem v digiplace umisťovala fotky, zkoušela jsem je různě zvětšovat, dokud mi to nenapsalo upozornění: „maximální rozlišení“ . Automaticky tak program hlídá kvalitu fotek. Takže tam můžeš vložit téměř vše, ale jen ty kvalitnější fotky můžeš více zvětšovat. Je to chytré a jednoduché.
  Zuzka

 • Anonymní

  Zajímalo by mě potřebné rozlišení, o tom jsem se nedočetla. Nevíte o tom někdo něco víc?
  Lístek

 • Anonymní

  Už jsem to zkoušela, stažení programu je hračka a docela rychle jsem se v něm zorientovala. Udělala jsem si formát A4 na šířku, 32 stran a vlezlo mi tam kolem 100 fotek. Darovala jsem ji rodičům k vánocům, aby měli fotky vnoučat z loňska pohromadě. Byli nadšení. Líbila se jim, a hlavně si tam můžeš doplnit spousty textů, paráda! Taky mi šla docela rychle odeslat po netu, z toho jsem měla obavy, ale všechna data odešla vpořádku.
  Lucka

 • Zkoušeli jste to někdo? Vypadá to zajímavě…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist