Partnerem TVD je Eoné, kosmetika pro zdravou rodinu

Rubrika: Doporučujeme

Je to už měsíc, co se znovu naplno rozjel projekt Těhotná s VD. Maminky se nám už představily, nyní bychom vám rádi představili jednoho z partnerů projektu, kterým je rodinná firma Eoné, zabývající se ruční výrobou celostní rostlinné kosmetiky.


Sama znám přírodní kosmetiku Eoné pouze vzdáleně, s výrobky jsem ještě do styku nepřišla. Tím příjemnější pro mě byla první návštěva Eoné webu.

Rozhodně mě v mnohém překvapila. Eoné je malá rodinná firma, která pro své výrobky používá čistě přírodní (a ve velkém poměru také BIO) suroviny. Výrobu kosmetiky zadává do své laboratoře vždy až po obdržení objednávky od zákazníků, kteří ji tím pádem dostanou čerstvou, naprosto přírodní a, jak samy majitelky – matka s dcerou – říkají, s láskou vyrobené. Jedná se o mycí a masážní oleje, balzámy, krémy, pleťové oleje a vody.

eone_2_web

Eoné nabízí své výrobky přehledně členěné pro ženy, muže, děti, pro období těhotenství, ale také pro děti a dospělé se sklonem k alergiím a ekzémům. Vybrat si můžete také zkušební vzorky nebo celé sady výrobků. Ráda bych se ale držela našeho tematického okruhu, kterým je těhotenství. Protose pojďme podívat blíže, co se dá pro toto období u Eoné vybrat:

Především jsou to masážní oleje jak pro těhotnou ženu (i k porodu), tak pro novorozená miminka. Dají se použít jak pro samotnou masáž miminka, tak i pro koupání již v porodnici, také pro podplenkové ošetření jsou v Eoné velmi přitažlivé výrobky. K dostání jsou také koupelové oleje pro nastávající maminky, objevila jsem i krém pro těhotné na pomoc při ranních nevolnostech. Většina výrobků má společný blahodárný účinek na náladu, pomáhá harmonizovat a uklidnit napjatou psychiku, což v tomto období, které je pro některé ženy velmi náročné, je více než žádoucí.
Kosmetiku Eoné můžete používat i v období kojení, pro které nabízí např. balzám na prsa.

 

tehotenstvi_eone deti_eone

U Eoné si rozhodně musí vybrat každý, kdo důvěřuje účinkům přírody, kdo miluje jemné vůně, kdo si chce dopřát čistou a jemnou péči.

I na pohled voňavou nabídku přírodní kosmetiky najdete na www.eone.cz.

Napsal/a: Hanzlici

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist