Vydražte si pěknou knížku za ještě hezčí cenu

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Máme tu březen a s ním i tradiční měsíc knihy 🙂  Nejsem si jistá, jestli toto spojení ještě pořád platí, ale na VD tomu tak letos určitě bude. V březnu se na knížky prostě zaměříme víc než obvykle. Mimo jiné je budete moci získat za rozumný peníz v aukcích.

Celý měsíc budou na VD probíhat aukce knih. Najdete mezi nimi čtení pro děti i dospělé, nějaké to tvoření, rádce pro rodiče i beletrii, prostě takovou všehochuť. Důležité je, že knihy budete moci získat za cenu, kterou si v aukci sami určíte. A možná si při dražbě užijete i trošku adrenalinu.

Jak to bude probíhat

Celý měsíc vždy v pondělí a ve čtvrtek odstartují nové aukce 4 knih různého žánru. Aukce budou končit po týdnu, tj. v neděli a ve středu, vždy ve 20.00 h. Konec aukce se může o něco posunout vašimi příhozy, protože každá aukce skončí nejdříve 10 minut po posledním příhozu.

Den po skončení aukce pošlu všem, kteří budou v aukcích úspěšní, na mail info o výhře i s podklady k platbě. A domluvíme se, jestli budete chtít knížku poslat hned po zaplacení nebo až po skončení všech aukcí.

K ceně knihy ještě připočítám předpokládané poštovné. Pokud se v aukcích budete chtít rozšoupnout, bude lepší s odesláním počkat, ať na poštovném ušetříte. Balíčky budu posílat doporučeně, aby se nikde netoulaly a neztrácely.

Výtěžek z aukcí využiju na pokrytí některých provozních nákladů na VD (poštovné, platba za hosting atd.).

Necháte se nalákat?

První čtyři aukce už teď najdete na stránce s aktuálními aukcemi, poběží do neděle. Další čtyři doplním ještě během dneška, ty budou končit příští týden ve středu. Podle toho, jak budu stíhat, sem ještě dopíšu seznam všech knih, které budou do aukcí zařazené.

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy pro péči o pleť: jak se zbavit akné v těhotenství

Jak často přemýšlíte o tom, jak hormony ovlivňují stav vašeho těla? Chápeme, že v běžném životě tomu zvláštní pozornost

Čtu dál →

Zdravé potraviny během kojení vhodné pro maminku i dítě

Kojení je velmi důležitá součást vývoje každého miminka. Prostřednictvím mléka předává maminka svému dítěti potřebné živiny, a proto je

Čtu dál →

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (12 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Zapomněla jsem na ten seznam všech knih, které jsou do aukcí připravené, tak tady je:
  Wellness jóga pro těhotné, Domov je místo, odkud tě nevyhodí…ani když vyrosteš, Zvířátka z korálků, Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí, Péče o dítě po rozvodu a její úskalí, Maturitní otázky – občanský a společenskovědní základ, Pohádky po telefonu, Sladkovodní kuchařka, Temná akademie: Vyvolení, Bezpečná výchova, 100 korálkových květin, přívěšků a drobností, Krása podle Vlasty Libotovské, Digitální fotografie 4, Bylo nás pět, Jak přežít na intoxikovaném pracovišti, Svět na pánvi aneb Cesta k šéfkuchařské čepici, Rodiče potřebují hranice, Biokuchařka hanky Zemanové, Sněhové vločky – 100 háčkovaných vzorů, Moje rodinné album

 • Petra Vymětalová

  Zbývá posledních 5 minut první várky aukcí…

 • Petra Vymětalová

  Lien, nechtěla jsem dávat poštovné nějak paušálně, něco jsou jen sešitky, co se dají poslat za 34 Kč, něco je zase velké a těžko říct, jestli se vejdu do 50. Navíc očekávám, že někdo toho vydraží víc. Takže to pak zvážím a napíšu poštovné každému individuálně. Snad to podle těch poštovních tabulek zvládnu 😉

 • Lien

  Petro a kde je uvedeno nějaké poštovné?

 • Ivča a Domča

  Dobře, díky:-)

 • Petra Vymětalová

  Ivčo, můžeš přihodit kolik chceš, klidně jen korunu, nebo rovnou na částku, která je pro tebe ještě akceptovatelná 🙂

 • Ivča a Domča

  Já nemůžu nikde vyčíst, kolik korun můžu přihazovat? Chápu to tak, že to není předem dané jako na KK a můžu házet třeba jen po koruně?

 • Petra Vymětalová

  Tak jsem konečně doplnila další várku knížek do aukcí. Dvě z nich můžete vydražit jen za 1 Kč!

 • bokul

  Taky jsem si nápad hned spojila s KK, ale proč ne 🙂

 • Peťka

  Přijde mi týden na aukci hodně dlouhý čas.

  I v Klubu knihomolů mám problém s tím, že zapomenu na konec aukce a tak mi kolikrát uteče. 🙂

  Ale zase pokud někdo na VD nechodí denně, tak aby měl šanci aukci zaznamenat, toje vlastně taky fakt. 🙂

 • Petra Vymětalová

  Jarmuschko, no, paradoxně jsem si přidala práci, kterou jsem s úlevou nedávno předala dál 🙂
  Balení balíků není moje hobby, ale vypadá to, že se mu čas od času ve větším nevyhnu. Jinak KK nijak konkurovat nehodlám, další aukce budou zase jinak zaměřené – mám tu ještě zásobu DVD a kosmetiky, které bych časem taky ráda udala podobným způsobem.

 • Jarmuschka

  Petro, měsíční odnož Klubu knihomolů?
  😉
  Zrovna včera jsem si říkala, že jej teď nějak nestíhám…
  To už se možná telepaticky šířila mentální energie této aktivity.
  🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist