Slavíme obnovenými soutěžemi – pište, čtěte a …

Rubrika: Co, kde a jak na VD

A je to tady! Už jste tu četli několikrát, že v listopadu uplyne 10 let od založení těchto stránek. K narozeninám si nadělíme mimo jiné i dárky v podobě obnovených soutěží, které se kdysi těšily oblibě našich čtenářů. První startují už dnes.

Soutěž Hledej, čti a vyhraj jste si s námi mohli projít naposledy v březnu 2011. Vaším úkolem je připomenout si listopadové články z předchozích let a nevynechat přitom ani ty letošní. Věřím, že mezi nimi najdete řadu pokladů. Narazíte i na narozeninové příspěvky k předchozím výročím stránek.

Sponzorem soutěže je internetový obchod Abouthome.cz, který se specializuje na dekorace interiérů. Do slosování o ručně malovaný dřevěný fotorám Mon Bois Joli postupují všichni soutěžící, kteří zvládnou během listopadu projít 95 % všech listopadových článků. Ti, kdo zvládnou projít alespoň stovku listopadových článků, budou zařazeni do slosování o dvě cedulky na dvěře z ručního papíru – Barnabe a Salome. O cedulky na dveře se utkají automaticky i ti, kteří budou i ve slosování o hlavní výhru.

abouthome_monboisjoliabouthome_barnabeabouthome_salome

Soutěž o Příspěvek měsíce byla vůbec první soutěží na VD. Běžela prakticky nonstop už od prosince 2004 do září 2009, v prosinci na ni pak navázala soutěž Napiš to a vyhraj, která nárazově v různých drobných obměnách vlastně běží až dodnes. V počátcích soutěž sponzorovalo nakladatelství Portál, které jsme o ceny do soutěže požádali i tentokrát. Tři vybraní autoři článků si rozdělí tři knihy od našeho tradičního sponzora: Pohádky do kapsy, O modrém světle a Výři nesýčkují.

V původní podobě soutěž o příspěvek měsíce nemívala žádné pevně dané téma, stačilo, když článek tematicky zapadal do zaměření stránek. Tentokrát téma zadané mít budete. Je ale natolik široké, že věřím, že s náměty nebude problém. Psát můžete o čemkoli, co se dá napasovat pod heslo „Vaše děti“.

pohadkydokapsyomodremsvetlevyri_nesyckuji_obalka_final

 

Ke sponzorované diskuzi jsme se s úspěchem vrátili už letos v srpnu, takže ta patří spíš mezi „dříve obnovené“. Tentokrát ale poběží celý měsíc a bude mít toho nejštědřejšího sponzora pod sluncem. Dárky pro diskutující totiž věnuje přímo český Ježíšek! Tři vylosovaní soutěžící vyhrají dárkové balíčky s ježíškovskými produkty.

Navrh_OBALKY_2012

Tímto narozeninové soutěžení nekončí

Jak jsem naznačila už v úvodu tohoto článku, soutěží bude ještě trochu víc. V pondělí odstartují další soutěže.

Možná si vzpomenete, že soutěž Kdo hledá, najde jsem jen tak pro zábavu připomínala během předloňských Vánoc. Poslední skutečně soutěžní kolo běželo v roce 2011. Vaším úkolem bude najít v Diskutárně 30 různých barevných variant obrázku s názvem soutěže. Každý z nich se tam nachází mnohokrát, takže by neměl být problém se k plnému počtu postupně proklikat. Máte na to celý listopad. Na nalezený obrázek stačí vždy jen kliknout a automaticky se připíše k Vašemu účtu. Všichni úspěšní detektivové budou zařazeni do slosování o ceny z internetového obchodu e-color.cz, které budou upřesněny na soutěžní stránce.

Ve spolupráci se společností Goodyear si připomeneme také Klikačku, která bude mít tentokrát rovnou čtyři výherce stavebnice Cheva Pneuservis Goodyear. Vítězem bude nejen ten, na koho vyjde vítězné kliknutí. Stavebnici získá i ten, komu se podaří na obrázek kliknout nejvíckrát. Zbývající dva výherci budou vylosováni z těch, kdo na obrázek během soutěže kliknou aspoň pětkrát.

goodyear_vyhra1 goodyear_vyhra2

Další soutěž naběhne o něco později a zatím si ji nechám jako překvapení 😉

Ani to pořád ještě není všechno…

Všechny výše uvedené soutěže (včetně té utajené) jsou zároveň součástí Velké narozeninové soutěže, ve které můžete získat další ceny. Podrobnosti o ní jsou připravené v dalším článku, který vyjde v pondělí.

Zasoutěžíte si s námi?

Tak co – zvládnete všechno to soutěžení s námi? Pustíte se do všech soutěží, nebo si budete pečlivě vybírat?

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (11 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Meggi, v pohodě, vždyť se nic nestalo. Mně jen vrtalo hlavou, co konkrétně hledáš. Na vyhodnocení příspěvku měsíce je ještě spousta času, články se můžou posílat až do konce listopadu a vyhodnocovat budeme až poté, co budou všechny zveřejněné. Takže pokud bude koncem měsíce nějaký boom, může být vyhodnocení třeba až těsně před Vánocema. Zatím mám v mailu ke zveřejnění jeden článek, který by teoreticky mohl vyjít dnes, ale nevím, jak se to stihne.

 • meggi41

  Peti,promin,ja myslela,ze pises ze uz jsou vyherci souteze Prispevek mesice(a koukam,ze je cas )
  😀

 • Petra Vymětalová

  Meggi, co konkrétně máš na mysli?
  Odkazy na jednotlivé soutěže jsou přímo v článku nebo v pravém sloupci každé stránky pod „Soutěžte s námi“.

 • meggi41

  Peti,prosiim,kde to najdu?? 😀
  Dekuji**

 • Petra Vymětalová

  Tak výhry za příspěvek měsíce jsou už známé, koukněte 😉

 • Petro, super. 🙂

 • aladin10

  Také se mi soutěže líbí a určitě se do některých zapojím.

 • anabell

  soutěže jsou pěkné, těším se 🙂

 • supice

  Jé, super! Sice teď nemám tolik času, ale k něčemu se určitě dostanu. 🙂 Akorát se mi nějak nezapočítávají přečtené listopadové články…? 🙂

 • Jsem tu nová a tak se na novou soutěž moc těším, jinak se mi tyto stránky líbí.

 • Anonymní

  na klikačku se těším..hmmm už jsem chtěla u ranního kafíčka to rozjet tak si počkám na pondělí…ani se mi nechce věřit že tak dlouho nebyla 😀

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist