Tipy na vánoční dárky: Co frčí u našich nejmenších?

Rubrika: Tipy pro rodinu

„Nejjednodušší je vybírat dárky pro děti,“ říkají ti, kteří žádné děti nemají. Každý rodič ví, jak je těžké vybrat dárek, ze kterého budou mít děti u stromečku radost.


A co vybrat vánoční dárek pro děti, který je jen tak neomrzí – to je teprve zapeklitý úkol. Ale neházejte flintu do žita – máme pro vás bezva tipy, ze kterých budou vaše děti nadšené ještě dlouho po Vánocích!

Pro tvořivé děti

Roste vám doma malý umělec nebo stavitel? Neustále něco kutí a dětské výtvory máte vystaveny po celém bytě? Pak vaší ratolesti zaručeně rozzáří očka stavebnice či přímo kreativní sada. Na trhu je k dostání nepřeberné množství stavebnic i kreativních sad – pro kluky i pro holky, složité i jednoduché, výtvarné i technické. Uvidíte, že budete s takovým dárkem slavit úspěch ještě na jaře!

Tip: S vybíráním dárků si zkrátka nevíte rady? Pak je pro vás jako dělaný průvodce výběrem vánočními dárky. Na www.vanocni-darky.cz najdete praktické rady, přehledné kategorie i samotnou galerii vánočních dárků. Stačí zadat, pro koho dárek sháníte a je to!

Pro děti, které se těší do školy

Máte doma čerstvého prvňáčka nebo zkrátka dítko, které se do školy vždy těší? Pak mu určitě udělá radost pořádná školní výbava – batoh, penál nebo třeba praktické desky na sešity. Ale pozor, u těchto dárečků nestačí vzít jen tak ledajakou výbavu. Je třeba se trefit do vkusu! Novou školní výbavou musí přeci svým spolužákům vyrazit dech! Co třeba stylový batoh s oblíbenou filmovou nebo akční postavičkou? Zjistěte, co právě frčí!

Pro soutěživé děti

Vaše milovaná ratolest dokáže všechno proměnit v soutěž? Vždycky touží být nejlepší a ve všem každého porazit? Pojměte v soutěžním duchu i vánoční dárek – co takhle 3D puzzle, společenská hra nebo třeba hlavolam? Když k dárečku přiložíte vzkaz od Ježíška, že na toho, kdo hlavolam či puzzle vyřeší první, čeká odměna, trefíte se do černého!

Napsal/a: Vánoční dárky

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (10 vyjádření)

 • Anonymní

  Pěkný článek, já osobně koupila svým malým dětem kreativní sadu http://www.kreativni-hracky.cz/index.php?route=product/product&path=376_380&product_id=3022 dětem se moc líbila. Líbí se mi že to rozvíjí jejich fantazii.

 • Martinovka
  Martinovka

  @leontynkaa moc moc se libila, škoda, že sem nejdou přidávat fotky, děti nakreslily krásný vánoční stromeček, dokonce v ní byly i křídy, takže se mohlo hned začít, dali jsme ji dětem do pokoje, ale kousek jsme si ustřihli do kuchyně 😉

 • Leontynkaa

  @martinovka a jak se libi? my ji máme na chalupě u babičky na delší zamračená odpoledne, když nemůžeme do lesa. jak se dětem líbila?

 • Anonymní

  Dobrý den, hledám tip na vánoční dárek pro jeden a půl letého syna. Vyhlédla jsem si tatru asi taky trochu z nostalgie jelikož jsem ji měla jako dítě… Ale nejsem si jistá zda na to není ještě malý.

 • U nás jedna vnučka ráda tvoří a vymýšlí všechno možné a druhá si hraje se zvířátky (hračky) a když něco tvoří, tak je to výjmečně

 • Martinovka
  Martinovka

  To u nás budou letošní Vánoce v duchu kreslení a blbnutí, pořídila jsem holkám nalepovací tabuli z nalepovacitabule.cz, budou se moc vyřádit, takže jsem zvědavá na jejich reakce, znáte takovou tabuli?

 • U nás to letos bude o aktovce a společenských hrách, malej dostane rozšíření pro dřevěnou vláčkodráhu a nějaký autíčka.

 • holcice

  Mám dospělého syna, ale pořád mu kupujeme Lego, miluje ho od malinka a asi ho bude stavět pořád, nikdy ho to nepřejde, ale alespoň máme co kupovat, nemusíme vymýšlet jiné dárky

 • jardamalej
  jardamalej

  Má dvouletá pravnučka si nejlépe vyhraje s „papundeklovou“, pro jazykové puristy – lepenkovou krabicí, od nějakého velkého dárku. Slouží jí jako domeček, skrýš, překážkovou dráha, cíl pro vrhání různých předmětů, takže rada závěrem“ obaly, krabice nevyhazovat, polepit barevnými obrázky a hledat využití /teď jsem si vzpomněl, když ji otevřete i na dně, slouží jako prolézačka…
  Jinak je dobré se „zapsat“ u některého dětskodárkového obchodu, katalog vám pošlou do domu, v klidu můžete vybírat, jen vás nesmí polekat cena… Přeji klidnou přípravu Vánoc -Jarda

 • Děkuji za tipy na vánoční dárky. Moje dvojčata však chtějí Furbyho a mě se do toho nechce, protože v té hračce nevidím žádnou přidanou hodnotu – bojím se aby to nebyl další plyšák do sbírky akorát za dva tisíce korun 🙁 Potřebovala bych spíš poradit jak to nenápadně dětem vymluvit 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist