Pozvánka: Vyprošťovák pro utahané mámy

Rubrika: Tipy pro rodinu, Výchovné tipy

Od té doby, co pracuju z domu, se pro mě letní prázdniny staly jedním z nejnáročnějších období v roce. I když už mám děti relativně velké a nevyžadují extrémně hodně pozornosti, uvítala jsem pozvánku, která mi dnes přišla do mailu a slibuje prozradit jednoduchý fígl, jak se k večeru už necítit jako zombie…

Když večer místo naplánované druhé směny odpadám, probleskne mi hlavou, jak náročné to bylo, když byly holky ještě menší. Na jednu stranu mě potěší, že teď už je to jen náročné a ne totálně vyčerpávající, na druhou stranu si říkám, jak dlouho tohle každodenní „odšťavování“ ještě bude trvat.

Do značné míry pomohlo nastavení prázdninových pravidel, kdy jsme se s holkama dohodly, kdy budu pracovat a kdy budeme už čas trávit spolu. Funguje to i bez mého nervózního upomínání a lamentování, že musím přece taky pracovat. (Tisíceré díky, Nevýchovo!)

Pořád z toho ale vychází takřka 100% zápřah. Odpadl sice už pocit, že jsem totálně uhoněná a nic jsem za celý den neudělala, nicméně to do letní pohodičky má pořád ještě věšinu dní dost daleko.

Cítíte se večer vyšťavení?

Jestli jste na tom podobně, nebo jste dokonce ještě ve fázi „jsem totálně vyřízená a přitom jsem za celý den nic neudělala“, přihlaste se se mnou na online workshop s příhodným a hodně slibným názvem

Jeden fígl, který z utahané matky přes noc zase udělá „moji milovanou“ maminku

a zjistěte, jak si rychle pomoct, když vám to doma všechno přerůstá přes hlavu. Dozvíte se, co nový postup udělá se sebevědomím vašeho dítěte.

Online vysílání je naplánované na úterý 28. července 2015 od 20.00 h, ale přijít můžete i o něco později. Celý záznam bude k dispozici až do půlnoci.

Co se na workshopu naučíte?

  • Naučíte se jednoduchý postup, který vám okamžitě pomůže, když se cítíte totálně vyšťavená/ý.
  • Zjistíte, jak denně můžete být dobrá máma/dobrý táta na full time a nemít z toho večer tiky.
  • Objevíte, jak plíživě vaše dítě přichází o svoje sebevědomí, zatímco se o něj pečlivě staráte 24/7.

Přihlaste se, i když vám termín nevyhovuje

Asi to zní divně, ale jestli vás téma zajímá, opravdu se přihlaste, i když už teď víte, že příští úterý se večer k počítači nedostanete.

Okamžite po přihlášení se vám totiž zobrazí krátké video s upoutávkou, které je doplněné o minirozhovor s Jardou Duškem na téma Co by rodiče měli vědět o skromnosti.

Pokud se přihlásíte přes odkaz v tomto článku, pošlu vám odkaz na článek, ve kterém se pokusím sepsat své postřehy z vysílání. Nebude to tedy přesný přepis, ale vzhledem k tomu, že záznam z vysílání bude online jen do úterní půlnoci, třeba vám přijde vhod.

Pokud máte nějaké své osvědčené tipy, jak si léto s dětmi užít a zároveň nebýt po večerech úplně kaput, připište ho do komentářů pod tuto pozvánku 😉

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →
Jindřichův Hradec

Prohlédněte si Jindřichův Hradec. S našimi tipy o nic nepřijdete

Jindřichův Hradec si zaslouží vaši pozornost. Je to nádherné město s pěknou historii. Najdete tu nádherné chaty a chalupy,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist