3 kroky k podnikání po internetu

Rubrika: Tipy pro rodinu

Podnikání po internetu má své výhody. Nemusíte do začátku svého podnikání vložit velké investice, pracovní místo máte jisté v klidu domova, jste flexibilní. Ovšem nejdůležitější je rozhodnutí, v čem budete podnikat. Musíte objevit něco víc než nabízí konkurence a umět to prodat.

Už máte nápad a nevíte jak vlastně začít podnikat ?

Prvním krokem je zmapování terénu. Tady se bez konkurence neobejdete. Konkurence bude pro Vás inspirací, jak by mohla Vaše prezentace na internetu vypadat, a zároveň Vaším záchytným bodem, čeho se naopak vyvarovat a být před konkurencí o krok napřed.

Druhým krokem je výběr prostředí pro Vaši prezentaci na internetu. Chcete-li mít pouze stránky týkající se osobní prezentace, firemní prezentace, nebo si chcete zřídit e-shop. Otázkou je, kolik chcete do této prezentace investovat. Pak máte možnost využít buď poskytovatele outsourcingových systémů, nebo si nechat zhotovit stránky přímo na míru, kde je pořizovací cena mnohem vyšší. Zde bych ještě uvedla, že Vaše prezentace musí zaujmout jak vzhledově, tak textově.

Třetím krokem je spuštění Vaší prezentace do provozu a hlavně dát o sobě vědět. Vhodné je zařadit Vaši prezentaci do katalogů pro vzájemnou výměnu odkazů, soutěžních portálů a sociálních sítí.

Využíváte i Vy internet pro své podnikání ?

Napsal/a: Emilie Drobková

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist