3 kroky k podnikání po internetu

Rubrika: Tipy pro rodinu

Podnikání po internetu má své výhody. Nemusíte do začátku svého podnikání vložit velké investice, pracovní místo máte jisté v klidu domova, jste flexibilní. Ovšem nejdůležitější je rozhodnutí, v čem budete podnikat. Musíte objevit něco víc než nabízí konkurence a umět to prodat.

Už máte nápad a nevíte jak vlastně začít podnikat ?

Prvním krokem je zmapování terénu. Tady se bez konkurence neobejdete. Konkurence bude pro Vás inspirací, jak by mohla Vaše prezentace na internetu vypadat, a zároveň Vaším záchytným bodem, čeho se naopak vyvarovat a být před konkurencí o krok napřed.

Druhým krokem je výběr prostředí pro Vaši prezentaci na internetu. Chcete-li mít pouze stránky týkající se osobní prezentace, firemní prezentace, nebo si chcete zřídit e-shop. Otázkou je, kolik chcete do této prezentace investovat. Pak máte možnost využít buď poskytovatele outsourcingových systémů, nebo si nechat zhotovit stránky přímo na míru, kde je pořizovací cena mnohem vyšší. Zde bych ještě uvedla, že Vaše prezentace musí zaujmout jak vzhledově, tak textově.

Třetím krokem je spuštění Vaší prezentace do provozu a hlavně dát o sobě vědět. Vhodné je zařadit Vaši prezentaci do katalogů pro vzájemnou výměnu odkazů, soutěžních portálů a sociálních sítí.

Využíváte i Vy internet pro své podnikání ?

Napsal/a: Emilie Drobková

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist