Slané kraslice v Myslbeku

Rubrika: Akce pro děti, Pomoc

Nechcete o Velikonocích sedět doma? Přijďte na velikonoční festival do Nákupní galerie Myslbek (NGM) v Praze. Koná se za každého počasí!

Výtvarné dílny, společná výzdoba obřího vejce přímo v pasáži Myslbek, tisk 3D kraslic, charitativní prodejní výstava velkých kraslic vytvořených výtvarníky, designéry, ale i samotnými návštěvníky bezprostředně v době konání velikonočního festivalu. Jestliže si některou z nich zamilujete, můžete si ji rovnou na místě zakoupit. Kromě originální výzdoby získáte i dobrý pocit, neboť výtěžek z jejich prodeje dostane Klub nemocných cystickou fibrózou, který podporuje rodiny s tzv. slanými dětmi.

Velikonoční program s výtvarnými dílnami bude v pasáži Myslbek probíhat celý předvelikonoční týden od pondělí 14. do 21. dubna od 14 do 18 hodin. Charitativní prodejní výstava probíhá s otvírací dobou NGM Po-So 8.30 -22.00 h (obchody 9 – 20 h), Ne 10 -19 h.

Veselé Velikonoce v 3D

00947_Myslbek_KV_A4od pondělí 14. dubna na celý týden ožije Myslbek velikonočním veselím. Pasáži bude dominovat obří vejce, na jehož dekoraci se bude přímo na místě podílet hned několik mladých výtvarníků a designérů. Ke společné výzdobě se může připojit i kdokoliv z návštěvníků. Každou minutu tak bude vznikat nové unikátní umělecké dílo. Tak neváhejte příliš dlouho, dokud zbyde alespoň nějaké bílé místo. Děti i dospělí se mohou vyřádit v některé z charitativních výtvarných dílen, kde budou ke zdobení připraveny velké makety vajec. Výsledek vašeho snažení pak mohou vidět i tisícovky dalších návštěvníků v centrální části pasáže, kde budou vystaveny spolu s kraslicemi od výtvarníků a designérů.

Vrcholem svátečního festivalu bude velikonoční neděle a pondělí (20. – 21. 4.), kdy můžete na vlastní oči zhlédnout propojení moderní technologie a krásných velikonočních tradic. Ukážeme vám, jak vznikají velikonoční kraslice na 3D tiskárně a talentovaní výtvarníci před vámi promění velké makety vajec v umělecký objekt. Zároveň bude dokončena tvorba společné dvoumetrové kraslice.

Založte s námi novou tradici a prožijte sváteční čas ve společnosti bohatého programu a stylových nákupů v galerii Myslbek! Na své si přijdou milovníci módy i atraktivního designu i rodiny s dětmi. Vpusťte do svého šatníku příliv svěžího vánku, dejte si něco dobrého a hlavně – dosyta si užijte nabitý velikonoční program.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist