Předvánoční stres? Užijte si pravý klidný advent s dětmi na Šumavě.

Rubrika: PR článek

Adventní doba naštěstí není pouze časem horečných nákupů. Má především svůj duchovní obsah. Vyzývá nás ke smíření s těmi, kdo jsou kolem nás a k odhození všemožné zbytečné přítěže, která nám znemožňuje jít po těch správných cestách…

Advent bychom tedy měli prožít především  v klidu a v pozitivním naladění při přípravách na Vánoce. Rádi bychom Vás proto pozvali v předvánočním čase na Šumavu.  Jeďte si na pár dnů odpočinout, prožít společný čas s Vašimi dětmi, načerpat energii před zimou a srovnat si myšlenky.

V našem rodinném hotelu  v Kašperských Horách myslíme na všechny služby i drobné detaily, které Vám zjednoduší a zpříjemní pobyty s dětmi, včetně těch nejmenších. V předvánočních týdnech je naše nabídka dovolené s dětmi opravdu lákavá a hotel je již celý vánočně vyzdobený !

Adventní pobyt s programem pro děti a pečením cukroví

Od 4. do 9.12.2012 si můžete si užít oblíbený Adventní pobyt s krásným programem pro děti i maminky. Děti se budou chvilku společně bavit pod vedením našich hodných hlídacích tet v dětském centru (herna 100m2 a další prostory) a Vy si mezitím upečete pod vedením cukrářky pár kousků cukroví a vyrobíte vánoční vaječný likér.  Připravíte si také krásný adventní věnec – na stůl nebo na dveře. Jako bonus je každý den volný vstup do wellness centra, kde můžete relaxovat ve vířivce, v sauně, bylinkové parní lázni nebo infrakabině, která je vhodná i pro malé děti.

Výhodná cena!

Celý týden pořídíte za 3.590 Kč pro Vás a 1 – 2 děti do 10 let! 16 hodin kvalitního programu pro děti od 3 let je nyní pro Vás za bezva cenu 990 Kč, děti do 3 let mají pobyt úplně zdarma, včetně vstupu do velkého dětského centra.

Podrobné informace a rezervace přímo na stránce Adventní pobyt s dětmi.

Předvánoční pobyty s dětmi

Pobyty s individuálním programem jsou také naplněny spoustou služeb v ceně. Luxusní snídaně, wellness centrum, velká dětská herna a dokonce i 2 hodiny hlídání. Každou neděli od 15 do 16 hodin se můžete jít podívat do kostela na živý betlém a poslat přání Ježíškovi speciální poštou!

To vše za 2000 Kč / 3 noci pro 1 dospělou osobu a 2 děti do 10 let nebo 3000 Kč / 3 noci pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 10 let. Každá další noc pak za 500 Kč na dospělou osobu, prodloužení platí i pro víkendy!

Pokud bude přát počasí, zahájí skiareál Lišák zimní sezonu již v pátek 16.12.2012. Užít si můžete také luxusní či relaxační masáže, kosmetiku, manikúru či pedikúru. Na Vánoce bude krásná a odpočinutá 🙂

Podrobné informace k nabídce předvánočních pobytů najdete v sekci Dovolená s dětmi v Čechách.

Tip na vánoční dárek – pobyty v roce 2012 se slevou 30%

Ještě nemáte vánoční dárek? Nehledejte anonymní pobyty na slevomatech všeho druhu, když si můžete slevu užít s garancí přímo od majitele hotelu. Pobyty v roce 2012 můžete až do 20.12.2012 získat se slevou 30%. Co třeba zimní romantický víkend nebo prodloužený víkend s dětmi? Voucher Vám pošleme do schránky přímo k Vám domů!

Podrobné informace a možnost objednání naleznete v sekci Tip na vánoční dárek.

Přejeme Vám klidné vánoční svátky, pevné zdraví a dobrou náladu v roce 2012 a těšíme se na Vaši návštěvu na Šumavě!

Za celý tým hotelu i dětského centra

Sabina a Robert Kmecovi

Aparthotel Šumava 2000, Kašperské Hory
tel. 376 546 910
e-mail: info (@) sumava2000.cz
www.aparthotel-sumava.cz

Napsal/a: Aparthotel Šumava 2000

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Kdybych měla zbytečnou korunu hned bych jela, moc pěkný hotel a hodně jsem o něm slyšela, že je pro rodiny s dětmi jako ušitý:-)

  • Peťka

    To je hezká pozvánka, dala bych si říct. 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist