Plenky Happy – Happy každý den!

Rubrika: PR článek

Plenky Bella Baby Happy jsou moderní, prodyšné hygienické výrobky určené pro kojence a děti. Každá z osmi vyráběných velikostí nabízí odlišné vlastnosti přizpůsobené velikosti vývojové etapě dítěte, čímž umožňují zvolit produkt splňující všechny požadavky.

Happy-NewbornPlenky o velikosti Newborn jsou vytvořeny speciálně pro novorozence o váze od 2 do 5 kilogramů. Jsou prodyšné a zajišťují tak stálý přísun vzduchu k jemné dětské pokožce. Měkká vnitřní vrstva Premium Dry díky své stavbě umožňuje absorbovat moč a řídké stolice, které mohou pokožku dráždit. Ta zůstává suchá, zdravá a bez odřenin. Elastické manžety umístěné po obou stranách plenky, udržují „obsah“ na správném místě a tím zvyšují komfort používání plenky. Správné a pevné zapínání usnadňují suché zipy, které lze několikrát opakovaně odepínat a zapínat. Přebalování usnadňují obrázky, které jsou symetricky umístěny po obou stranách loga Happy. Plenka má vepředu speciální výřez na pupeční pahýl chránící před podrážděním tohoto citlivého místa a urychlující hojení.

happy-midiVelikost Midi je určená pro děti o hmotnosti od 5 do 9 kilogramů a přispívá ke klidnému vývoji miminka. Pohyb dítěte v této vývojové etapě je důvodem toho, proč je plenka navržena tak, aby neomezovala každodenní aktivity kojence a nezpůsobovala nepříjemné komplikace spojené s odřeninami a opruzeninami pokožky. Speciálně navržené elastické gumičky v pase a barevné manžetky umístěné na vnější straně plenky zajišťují její dokonalé přizpůsobení tvaru dětského těla v každé situaci. Prodyšné absorpční jádro dává pocit komfortu a ochrany jemné dětské pokožky před opruzeninami.
Jelikož dítě již plně využívá i svůj zrak, je plenka od této velikosti vepředu opatřena barevnými pásky se zábavnými obrázky, které pomáhají rozvíjet dětskou fantazii. Obrázky jsou uspořádány symetricky po obou stranách loga Happy a tím usnadňují správné zapnutí suchých zipů.

happy-maxiVelikost Maxi je určená pro děti o hmotnosti od 8 do 18 kilogramů Inovace plenky, spočívající v přidání dodatečného elastického prvku, zvyšuje komfort jejího používání u dětí, které již samy sedí a učí se chodit. Tyto elastické suché zipy (široké 35 mm) dokonale spolupracují s ostatními prvky, jež udržují plenku na těle dítěte: s elastickými gumičkami v pase a s barevnými elastickými volánky. Anatomický tvar plenky poskytuje komfort a snadnost pohybu.
Hotovo, plenka je vyměněna – hra může pokračovat. Plenka Bella Baby Happy Maxi se díky vysoké savosti, prodyšnosti a schopnosti udržet „obsah“ na správném místě dokonale osvědčuje dokonce i při velmi akčních hrách či během dlouhých procházek. Do balení označených jako „New Standard“ byly navíc přibaleny sáčky na použité plenky.

happy-juniorPlenka Junior je určena pro objevitele světa, kterým nic neunikne, nic nezůstane nedotčeno a nepoznáno. Děti o hmotnosti 12 až 25 kilogramů se v plence budou cítit velmi pohodlně. Velikost plenky ve spojení s vysokou savostí a prodyšností umožňuje nekonečné hry návraty z procházky nebo ranní vstávání bez promočeného oblečení.
Aby se plenka dokonale přizpůsobila dětskému tělu, je vybavena elastickými, širokými suchými zipy, elastickými gumičkami v pase a barevnými elastickými volánky. Anatomický tvar plenky poskytuje komfort a snadnost pohybu.
K dosažení co nejlepší a nejrychlejší distribuce vlhkosti do absorpčního jádra je plenka, stejně jako u velikosti Midi a Maxi, vybavena speciální distribuční vrstvou Magic Green, která zároveň signalizuje přijatou vlhkost. Do balení označených jako „New Standard“ byly navíc přibaleny sáčky na použité plenky.

Kupujte výrobky Bella Baby Happy, staňte se členy Happy Clubu a získejte spoustu skvělých odměn!

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • Já jsem je jednou koupila a už bych je víc krát nekoupila ,nespokojená.

 • Ježeček

  Plenky neznám, ale koupila jsem ty čistící ubrousky (s bavlnou; s medem) a jsem strašně spokojená“ Jsou opravdu jemné, absolutně nedráždí, dupka po otření vůbec nezčervenala.
  A ted za tu cenu jsem si udělala zásobu 😉 *

 • plenky jsme hodně střídali a Happy jsme taky sem tam koupili a spokojenost…

 • jarmila67

  poznam vela druhov pleniek,ale stzmito som sa stretla prvy krat

 • bokul

  Newborn plenky teto firmy mely v porodnici, jinak nam ale moc nesedely velikosti a pouzivame jine.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist