Mrňouskové a hračky

Rubrika: Volnočasové aktivity

428025_ava_playsAhojda všem, docela by mě zajímalo jaké mají vaše děti nejoblíbenější hračky?
Někde jsem četla že když si holčičky hrají s autama měla maminka v těhotensví hodně mužského hormonu…Jejda tak já ho měla u obouch holek!!!
Káťa miluje auta, jak v televizi tak i ve zkutečnsoti, manželovi prarodiče jí dali po něm autíčko šlapací a to by jste koukali jak šlape – jako „kluk“
Jsou jí 3 roky a hraje si i s kočárky… nebojte :o))
V postýlce má plno plyšáků, takže ani nemá nějakého více či méně oblíbeného – spavedlivě to prostřídává aby nikdo nebrečel – má tam medvídka, tvítýho, čertíka, panenku, hada, draka, slona… no hromadu, někdy mám potíž ji tam v noci oběvit, kdo je ona a kdo plyšák a kde že to má hlavu..? :o))
A Eli (11. měsíců), to by jste koukali jak už jezdí autem, i malým i velkým – fakt jezdí po koberci co to de :o)) – já na to jen koukala – když jsem to viděla po prvé, teď jsem si už zvykla :o))
Začíná jezdit i kočárkem, ale není to ono… oblíbená hračka je ta co je zakázané – to miluje a schválně provokuje, Káťa mi pomáhá a bere jí to občas když sama nestíhám – to by jste koukali jak ji Eliška honí (lezením po kolenách) – a 2x ji už chytla a kousla – obtisk zubů měla Káťa 2 dny!!! no jo holky …..
Jste zvědaví co je u nás za hračky zakázaný – jsou to kabely – má na to čuch…., provázky od tahacích hraček… je toho tu spousta… taky už mám z toho oči i na zádech :o))
snad z toho vyroste …. už aby to bylo a oblíbila si něco jiného

A co vy a oblíbené i zakazované hračky?

Napsal/a: Mates

Toto taky stojí za přečtení!

Himerky – „Když široké balení, tak stylově!“

Pokud vám bylo ortopedem v porodnici nebo při kontrole kyčlí vašeho čerstvě narozeného miminka doporučeno široké balení, pak nemusíte ztrácet

Čtu dál →

Recenze: Město v noci

Knížka Město v noci, kterou vydalo nakladatelství Albatros, je skutečně velmi pěkně udělaná. Její autorka Petra Bartíková v ní stručně a

Čtu dál →

Jak každodenně zabíjíme důvěru svých dětí?

Neděláme to schválně, ale dopouštíme se toho snad každý den. Jsou to jen zdánlivé malichernosti, ale důsledky jsou mnohem

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Náš Martínek také jeví poslední dobou největší zájem o Šárčiny hračky, ale to je asi normální! Jinak má rád svůj kufřík s autíčky a prohání je po svém koberci s ulicemi a domečky. Pak staví z kostek, prohlíží si knížky a někdy také „nutně“ potřebuje nějaké to náčini z kuchyně :o)

  • kristýna

    No tak u mého starší syna je to nádobí, samozřejmě co nejnebezpečnější, taťkův dalekohled, fotoaparát a poslední dobou Adámkovi chrastítka. Jinak má rád taky autíčka, všechny druhy, malý, velký. A Adámek zatím jen hrazdičku, tak uvidíme.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist