Královna Johanka navštíví Rožmitál

Rubrika: Akce pro děti

Již podesáté navštíví 30. 6. 2012 Rožmitál královna Johana, druhá žena Jiřího z Poděbrad. Na tento den se do města sjedou řemeslníci, potulní komedianti a kejklíři, aby pobavili návštěvníky všech věkových kategorií.

Celodenní program začíná v 10.00 na náměstí, kde proběhne slavnostní vernisáž k otevření nového muzea hasičstva. Současně bude zahájen velký jarmark a výstava drobného zvířectva na nádvoří ZUŠ. Doba pánů z Třemšína je název dobových her pro děti, které budou tradičně probíhat v zámecké zahradě. Překvapením pro děti bude svezení na huculských koních a plavba na člunech na rožmitálských rybnících.

Ve 14.00 přijede královský průvod v čele s královnou Johankou. Pestrý program bude pokračovat do pozdních večerních hodin. Bavit vás bude Teátr Víti Marčíka, kejklíř Vojta Vrtek  a skupina Péro za kloboukem.

Nebude chybět tradiční velkolepá šermířská bitva a soutěž běh Bivoje s kancem. Slavnost skončí v pozdních večerních hodinách ohňostrojem a velkou večerní show skupin Ginevra a Rosethal.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist