Haló kluci a děvčata, haló rodiny v celém Česku!

Rubrika: Akce pro děti

Jistě už znáte obyvatele Ježíškova světa. No přece to jsou Hvězdulky a Ťápulové, kteří pomáhají Ježíškovi připravovat dárky pro vás, hodné děti. Je tady také netopýrek Pírek, který hlídá dětské sny spolu se skřítky Sníčky, jsou tu i skřítci Pořádníček a Poštístko, který nosí Ježíškovi dopisy od dětí.

A jsme u toho, u těch dopisů. Ještě stále máte krásnou možnost Ježíškovi napsat. Když to uděláte nejpozději do 5. prosince, stane se veliké kouzlo! Dostanete k Vánocům neobvyklý dar, tím darem bude krásný barevný dopis od samotného Ježíška. Ano, každému z vás Ježíšek osobně a jmenovitě na váš dopis odpoví. Ovšem když mu napíšete společně jako parta nebo třída, i dopis od Ježíška bude pro celou tuhle skupinu. Ježíšek však pošle dopis i dospělákům, prostě každému, kdo mu napíše. Dopis pošlete na adresu Ježíškova dílna, Boží Dar, PSČ 362 62. Ježíšek odpoví na vaše dotazy, na vaše problémy nebo na to, co se vám povedlo, najde Ježíšek moudrá slova. Možná vám pomůže, možná poradí, určitě vás ale jeho dopis potěší.

Určitě tedy už nyní popadněte propisku a kus papíru a pište, ale třeba i malujte, protože obrázky má Ježíšek obzvlášť rád. Musíte ale chvátat a poslat dopis do 5. prosince, aby vám Ježíšek stihl do Vánoc odpovědět. Tak honem do psaní a těšte se na krásné Vánoce.

Ale pozor, pro všechny děti, ale i pro jejich rodiče, pro školy a školky, prostě pro všechny, kteří chtějí těsně před Vánocemi Ježíška pozdravit a udělat mu radost, se odehraje další úžasná akce.

Jako každý rok, i letos se všichni sejdeme na návsích a náměstích v celé naší zemi. Už asi víte, proč. Ano, budeme vypouštět balónky s přáníčky k Ježíškovi. Budeme v nich přát vše krásné svým nejbližším, klid a spokojený život všem lidem kolem nás.

Všichni si tedy udělejte čas 14. prosince. Ten den vezměte za ruku své rodiče, babičky a dědy i své kamarády a přiběhněte s nimi tento den odpoledne na určené místo ve vaší obci  Tam jistě i pro vás ve vaší obci či městě připravili pořadatelé této akce spoustu všelijaké zábavy. Vrcholem této zábavy pak bude hromadné vypuštění tisíců vašich balónků, které poletí k nebi a doletí až k Ježíškovi.Balónky budou vypuštěny v celé zemi najednou na pokyn rádia Impuls. Centrem vypouštění balónků bude letos jihočeské město Milevsko, odkud bude vše komentovat a v 15.15 hodin pokyn k vypuštění balónků vydá  herec Václav Vydra.Uvidíte, jakou z toho bude mít Ježíšek radost.

Všechny informace k této nejkrásnější předvánoční akci se dozvíte na stránkách www.ceskyjezisek.cz.

Napsal/a: Český Ježíšek

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (8 vyjádření)

 • Nám Ježíšek také odepsal a malý jen řeší kdyže to bude ten štědrý večer,aby mu zamával z okna 🙂
  P.S reklamy byly přiložené..

 • Peťka

  U nás tedy ten dopis byl, jako šitý na míru a měl docela slušný efekt. 🙂

 • Králíček4

  My napsali a ježíšek odepsal,poslal andílky,omalovánky a pexeso,my tam žádný poukaz na slevu neměli.Ale i když s reklamou a bez poukazu,tak Domča byl spokojený,že dostal dopis od ježíška.

 • Peťka

  Jen mi tam vadila komerce. Reklama na igráčka a stavební spoření. 🙁
  Dále tam byl nějaký slevový poukaz na 100,- do nějakého obchodu, ani jsem nekoukala do jakého.
  Ale tak někdo to asi zaplatit musí, že?
  Překvapená jsem, že letos odešlo 35tisíc dopisů od Ježíška! To je opravdu hodně!

 • bamiska

  tak letos jsem zaspala…ale už jsem si to zapsala a budu hlídat příští rok jak pro sebe domů a kluky tak do školky….

 • nica1

  Anetka taky napsala Ježíškovi a odpověď už taky přišla.Byla nadšená a Nicolka dopis nesla ukázat dětem do školky.

 • Peťka

  Dnes Báře přišel dopis od Ježíška. Opravdu přišla veliká obálka, nádherně nazdobená a barevná. Dopis je kouzelný, malá když ho četla pomalu ani nedýchala! A ještě našla v obálce dárečky v podobě omalovánek, vystřihovánky andílka atd.
  Kdo jste letos taky psal Ježíškovi a komu už přišel dopis?

 • JanaK

  Právě se od Ježíška z Božího Daru vracíme a je tam opravdu nádherně. Byli jsme i na Ježíškově cestě a moc se nám tam líbilo 😀

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist