Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Věříte ve výklad z karet?Věříte ve výklad z karet?
Dadula
3.1.2011 v 8:59:52

Zas rok se s rokem sešel.Pro mnohé je znamením lásky, štěstí, splněných snů, jiní zase vzhlíží k Novému roku s nadějí, při řešení různých problémů, léčbě nemocí, mnozí hledají zaměstnání. Bilancujeme nad svým dosavadním životem. Jsou mezi námi mnozí, co mají „údajně“ schopnost do posledního detailu vylíčit budoucnost, přítomnost i minulost v životě člověka. Nezavrhuji ani neopovrhuji těmito lidmi. Jsem v tomto skeptická, sama bych neměla odvahu jít do „křížku“ s věštbami. Jsem zvědavá, ale bojím se. Zajímá mne, a třeba změníte můj názor….

Nechal jste si už někdo vyložit karty? A věříte všemu, co vám předpovědí?

!!!!!Tato diskuze je součástí projektu „Pojďte si povídat“ a zapojit se do ní můžete i mimo tento týden.
Chcete-li se k tomuto tématu rozepsat víc, můžete nám svůj příspěvek do pátku (7.1.2011) poslat i jako článek, bude-li mít hlavu a patu a aspoň nějakých 250 slov, rády ho zveřejníme na hlavní straně. Přístí týden vybereme jednoho autora článku nebo účastníka této diskuze, který dostane malou odměnu (viz. článek Pojďte si povídat… v lednu 2011!!!!!

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »
TerezaHon
3.3.2011 v 11:35:55

Ja na vyklad karet neverim, je to o nahode. A jestli se neco z toho splni, tak je to proto, ze clovek svoje chovani vestbe prizpusobuje…

Je mi 27 let, jsem čerstvě vdaná a mám jedno dítě

Anonym
25.2.2011 v 1:16:03

Já svým kartám věřím. Vykládám magické karty, runy, tarot. K věštění používám také kyvadlo a lžičky. Pokud by jste měli zájem o výklad najdete mne na http://www.ezoterika.cz (katalog sdružující ezoteriky z celé ČR), http://www.ezo.tv (kartářka Naty) a nakonec na http://www.novakovaeva85.blog.cz

Anonym
10.1.2011 v 12:53:50

Tak tahle věštba stojí za to:

http://www.youtube.com/watch?v=h8-OlE-mv4Y

Je to dobrý až do konce, ale pozor, lehoučce vulgární…
markittka.p

PetraPetra
10.1.2011 v 11:41:20

První týden roku nám utekl jako voda, takže je na čase vyhlásit vítěze soutěže Pojďte si povídat – jméno mi moderátorka tohoto týdenního tématu poslala hned ráno, vy je najdete ve vyhodnocených soutěžích.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se do diskuze ohledně výkladů z karet zapojili, ať už krátkým příspěvkem zde v diskuzi nebo rovnou celým článkem.
Speciální dík patří i Dadule, která první letošní téma projektu Pojďte si povídat… vymyslela, založila a celý týden řídila.

Ještě malá rekapitulace článků – zveřejnili jsme nakonec dva:
http://www.vasedeti.cz/vase-pribehy/jen-tak/verite-vykladu-z-kariet/
http://www.vasedeti.cz/vase-pribehy/od-srdce-i-od-plic/jak-jsem-malem-uverila-kartam/

Do diskuze se samořejmě můžete zapojit i teď, po skončení soutěže.
Pokud si chcete popovídat raději se šancí na výhru, pak máte celý týden šanci zabojovat o ni svými příspěvky na téma Po kom to dítě je???

…neustrnout ;-)

Corina
9.1.2011 v 21:17:31

Já kartám věřím :-) proč ne?

Lebur
9.1.2011 v 7:56:55

Pěkné nedělní ráno.
Přečetla jsem téměř všechny příspěvky.Přesto – ještě jsem si karty vyložit nenechala,a protože tomu nevěřím – ani nenechám.Dobrý psycholog je jistý.A konec světa ještě nebude.
Nebojte se.

Vdaná,2 děri.Zájem – zahrádka a ruční práce.

JanaKJanaK
7.1.2011 v 16:12:15

Tak ohledně konce světa, na výklady nevěřím. Věřím ale na teorii chaosu (to, že mávnutí motýla způsobí tornádo někde jinde) a že naše chování dnes ovlivňuje naši budoucnost. Po minulém století si myslím, že ty věčné konflikty a války se nám pěkně vrátí.
Někde jsem četla, že naše životy probíhají v cyklech cca 50 let a celkem se mi to plní, můj život se opravdu velmi podobá babiččce, jen ten počet dětí je jiný :-)

Čemu ještě hodně věřím, je numerologie, jen ji ještě tak úplně nechápu. Ovšem mé slabé pokusy zatím vycházejí.

Anonym
7.1.2011 v 11:29:46

ivuše
no já tedy nevím jak se výkladům z karet dá věřit, já si nechala několikrát po sobě nezávisle od několika kartářek vyložit karty na další dítě. Výsledek byl prapodivný. Jedna mi řekla že tam je zdravý chlapeček do dvou let na 100%, při mé skepsi mi dala svou vizitku, že prý sama uvidím a přijedu jí ho ukázat.Další dvě mi řekly, že sice nemám silnou kartu na děti, ale budu-li dítě sama chtít je to tam a mít ho budu bez problémů. Včera mi ale další řekla, že dítě tam není letos ani v budoucích letech a naopak budu mít ženské zdravotní problémy, čili si to přeberte jak chcete, člověk vždy rád věří tomu čemu chce a když mu předpoví něco co si přeje tak tomu jistě věří na 100% – já tomu taky věřila že do 2 let ten kluk bude ,když mě tak přesvědčovala, ale skutek utek a jak říkám mám minimálně dva absolutně se rozcházející výklady.Toto je tedy má zkušenost s výkladem karet.

zuzina
7.1.2011 v 8:14:27

Já tedy nějak speciálně nesleduji nejasné zprávy o konci světa a to hlavně proto,že to už tu bylo vícekrát:-D nějaké ty věštkyně,Sybily a podobně:-))Z tohoto důvodu nad tím vůbec nepřemýšlím,co by měla dělat?proč brečet?dětem,rodině i přátelům se věnuju pořád stejně,protože fakt nevíte co se stane za hodinu,za týden,za měsíc..
Zaujalo mě Peťko tvoje vysvětlení.Je to docela možné,otázka zní jestli to souvisí s celkovou náladou nebo např. ekonomickou situací/ta na náladě nepřidá/ a je velmi jednoduché se dát raději rozvést ať už z důvodu,že se nemáme rádi,nebo ekonomických,jsem podnikatel nechci rodinu stáhnout atd atd..Krize byla celosvětová,nervozita stoupá,nikde nejsou jistoty a podle mě člověk nějaké ty jistoty k životu potřebuje a je to tu coby dup..pak se i ten scénář o konci přátelství,partnerství snáze vyplní..:-(

…láska na celý život :-)

LussyLussy
6.1.2011 v 11:32:00

Tak konečně se se sem dostávám abych taky napsala.

Takže: Karty mi nikdo odborně nevykládal, ale jednou jsme si s kamarádkou vykládaly tarotové karty a vyšlo prakticky všechno i když v tu chvíli jsme tomu moc nevěřily. Ona měla stěhování, i když bydlela pár let v krásném domě a stěhování rozhodně neplánovala a já i můj manžel jsme tam měli dítě, i když jsme o něm zatím ani neuvažovali. Bylo to o Vánocích a další rok v létě se kamarádka stěhovala do města do bytu a já v září otěhotněla:-).
Výkladu karet věřím, i když je to samozřejmě hodně o psychologii.

Kdybych věděla, že bude konec světa, nevím, asi bych nedělal nic extra, já bych totiž věřila, že ten konec světa prostě nebude. Přece nikdo na 100 % nemůže vědět, že ten konec přijde. Nota bene, jak to vlastně bude vypadat? Kdyby to bylo něco v tom smyslu, že na nás spadne neteorit nebo vybuchne nějaká atomovka, tak to bude během chvilky, třeba zrovna za 5 minut, a nás to trápit nebude.

Spíš si konec světa představuju v tom smyslu, že se “NĚCO“ stane, přijde mi že tahle civilizace se řítí do záhuby. Vezměte si třeba Inky nebo staré Římany, na jaké byli úrovni co všechno znali a věděli a jak dopadli.

A kdybych mohla znát svoji budoucnost, tak bych v žádném případě nechtěla vědět, jaká bude. Protože člověk musí do určité životní fáze dospět a co se mi v pubertě jevilo jako šílenost a nesnesitelná představa, je to mě dneska radost a štěstí (manžel a děti).

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist