Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Pomalu se "loučím"Pomalu se "loučím"
JovankaJovanka
27.10.2010 v 21:01:21

Milé moje kamarádky,
od příštího týdne budu mít na Vás mnohem méně času (jestli to vůbec jde) než doteď. Vracím se zpátky do práce, naštěstí na své původní místo. Mám z toho “trochu“ obavy – přece jen, po takové době doma s dětmi už neumím sestavit smysluplné souvětí, o odborných věcech ani nemluvě – vše jsem zapomněla a stejně se toho většina poměnila. Více než polovinu kolegů neznám, ale to se snad poddá :-)
Už dovyřizovávám poslední věci, např. včera jsem byla ještě u zubaře a gynekologa (no fakt, oboje ve stejný den), snažím se doma udělat pořádek (stejně to dlouho nevydrží), koupím si měsíčník na MHD a s tlukoucím srdcem půjdu do toho.
Slibuji, že se sem budu chodit koukat, ale nevím, jak často mi večer vyjdou síly…. doufám, že s některými zůstaneme v kontaktu aspoň přes mail. A snad někdy vyjde i nějaké to osobní setkání. Ve společně strávený jarní víkend také doufám :-)
Mějte se krásně a ještě pište, zatím jsem tady. Jak říkala včera jedna má kolegyně (a t.č. také na MD) – všichni tam jednou musíme :-))

Stránky: [1] 2 3 4
Ájík
4.11.2010 v 19:19:01

Lucinko, moc tě zdravím…tak jak dnes?
Holka zlatá nezoufej, ten první den (a vůbec prvních pár dnů) je vždycky docela šílených… – já hned ten první týden dělala samé celé šichty, navíc mi chodili zákazníci s takovými požadavky – prostě jsem třeba hledala jeden kus knížky (víc jich nebylo) v té naší spoustě – já ani nevěděla,KDE ji hledat, jak vypadá – no bolela mě šíleně hlava a každý večer jsem padala po zprávách do postele, úplně mrtvá. Vydrž – uvidíš, že se to utřepe a bude to dobré, zvykneš si ty i holčičky… moc na tebe myslím a držím palce :)

marika81
3.11.2010 v 20:48:27

Lucinko, ono se dává na první dojem, ale třeba to za pár dní bude dobré a budeš psát, že se ti tam opět líbí:-)
Věřím ti, že se ti stýská po holčičkách, ale musíš to vydržet:-)
Dávej další info, jak to běží:-)

JovankaJovanka
3.11.2010 v 20:23:46

Holky, jen stručně, padám únavou….
Dnes jsem TAM poprvé byla. Zprvu super, ale pak mi spousta těch příkazů a nařízení a omezení začala hrozně kazit náladu, k tomu stýskání po poupátkách, uvažuji o výpovědi :-))
Ne, nebojte, dám tomu ještě čas, ale je to fakt šok, po tak dlouhé době doma….
Tak se tu mějte, já jdu s ovečkama do hajanek :-))

JovankaJovanka
2.11.2010 v 8:53:58

Petři, děkuju, budu se snažit :-))

PetraPetra
1.11.2010 v 10:04:29

Jovanko, držím palce, ať ten nástup do pracovního procesu proběhne hladce (já pochopila, že den D je už dnes, koukám, že blbě) a ty se rychle aklimatizuješ a přivykneš té jízdě na ooobr kolotoči. Jsi holka šikovná, žádnej začátečník, takže věřím, že nám tu budeš brzo referovat, jak to jde a pak už tu budeš jen častěji a častěji… Moc ráda tě tu totiž budu i dál číst ;-)

…neustrnout ;-)

JovankaJovanka
1.11.2010 v 9:51:50

Jarmm, Brno projdete i pěšky, kapucíni jsou kousek od nádraží, však určitě víš :-) A s běháním je Vám aspoň počasí nakloněno – je teplo, sluníčko…. tak ať to vydrží :-)
Mmch, dneska se mi o Tobě zdálo :-))
Nuninko, díky, budu se snažit :-)
Haničko, to si právě říkám :-))
Matildo, ano, zatím jsme doma. Více napíšu do mailu, ok? A “otravovat“ mě klidně můžeš, od Tebe – a vlastně tady od všech – mi to bude jen příjemné :-)
Beruli, díky, snad to tak bude :-)
Karamelko, jojo, je to hrůza, jak to letí…. :-)

karamela
31.10.2010 v 19:05:13

Lucinko, držím palečky ať je práce spíše potěšením a vracíš se odpočinutá:-) a stejně jako Peťka kroutím hlavou.. uuuž ?? :-))) děti rostou nějak rychle :-o

berulinka1
31.10.2010 v 14:53:36

Jovi,držím pěsti,aby se ti v práci líbilo:)..a neboj,do všeho se zasvětíš a práce půjde od ruky:)

MatildaMatilda
30.10.2010 v 17:21:37

Lucinko, přiznám se, že v poslední době o tobě nemám žádné info – takže to znamená, že zůstáváš v O.? Holka, ty mi vůbec nic neřekneš, myslela jsem, že se stěhuješ, a ty se vracíš do původní práce, tož jsem trochu “mimo“ :-)))

Každopádně, VD si bez tebe představit nedovedu, takže doufám, že se nezařadíš mezi ostatní “zmizelé“, po kterých se mi stýská a které se tu zastaví jen na čtení a jinak mlčí jak rybičky:-) No ale i kdyby, my se nedáme a budeme tě otravovat, abys dala aspoň párkrát vědět, jak žiješ:-)))

Přeji hodně štěstí, trošku i závidím, protože pro mě byly vždycky návraty do práce po mateřské jako malý zázrak – pokaždé jsem zhubla a cítila se naprosto bezvadně a plná energie – tak přeji stejné úžasné pocity:-)))

HANINA25
30.10.2010 v 17:08:23

Jovanko, tak hodně radosti a spokojenosti v práci upřimně Ti přeju.
Je to zvláštní, když se vracíš,ikdyž na stejný místo, ale určitě bude fajn.Já už na to jen matně vzpomínám:)
Vem to z nadhledem:zvládly to jiný,zvládnu i já:)))A s úsměvem jde všechno líp.A neboj za pár měsíců zvládneš i tady mezi náma poplkat.
Hlavně nezapomeň se nám ozvat jaký první dojmy budeš mít.To víš zvědavá su:)))))

Stránky: [1] 2 3 4Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist