Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » dovolenádovolená
Anonym
29.4.2009 v 13:35:39

Dobrý den maminky, máme 2,5 letou holčičku a rádi bychom se vypravili na začátku prázdnin na dovolenou do Chorvatska či Itálie, prosím, můžete mi poradit ze své zkušenosti, kde se vám moc líbilo – ubytování, voda, pláže, aby to bylo vhodné pro malé dítě a taky aby to nebylo přelidněné, prostě taková klidnější dovolenáděkuji
Simona

Stránky: [1]
hhana
30.4.2009 v 7:16:49

Byli jsme v Pakoštane – podle mě ideální pro děti. Částečně písečná pláž,pěkný mělký přístup do moře a hodně dětí,děti si můžou stavět z písku.Všimla jsem si že lidi bez dětí byli většinou vedle na kamínkové pláži vedle.Jede se hodně po dálnicích takže cesta i dobře uteče.

Horempádem
29.4.2009 v 20:40:01

Protože vidím, že ti zatím nikdo neporadil, tak písnu alespoň já :-) Sice tě zklamu v Chorvatsku jsem zatím nebyla, ale něco už nacestováno máme, jak po Evropě, tak i jinde. Také mám podobně starou dcerku a letos vyrážíme do Řecka. Při výběru jsme dbali na to, aby penzion či hotel byl ve slušné kvalitě a hlavně blízko k pláži. Ono putovat s tak malým dítkem i třeba pár set metrů obložená všemi potřebnými věcmi je trest boží :-) Koukali jsme na to, aby tam byla písčitá pláž a pokud možno u hotýlku i dětský bazén. Hotel jsme si díky dnešním vymoženostem internetu prohlédli přes google, kde máte online satelitní snímky země. Takže víme, kde se hotel nachází, jak daleko je to k moři či do města apod. Taky jsme si vyhledali spíš letovisko na okraji, abychom se vyhnuli přeplněné pláži.
Takže co se týká vaší cesty do Chorvatska, tak konkrétně radit nemohu. Sami se mu více méně vyhýbáme právě kvůli přelidněným plážím. Ale myslím si, že pokud vyberete termín třeba těsně před plnou sezonou, nebo těsně po, tak určo to bude lepší. Jinak z doslechu vím, že je tam krásně. Doporučuji si vzít katalog, najít si nějaký pravděpodobný cíl a podívat se na ten googl tj. http://www.google.cz a najet na Google Earth. Když zadáte letovisko a název země do vyhledavače, tak vám to ukáže kde to je a můžete si dokonale prohlédnout z blízka, jak to tam reálně vypadá co se týká okolí hotelu.
Doufám, že ti mé rady nějak pomohou, třeba ti někdo písne i zkušenost přímo z Chorvatska.
Hezkou cestu :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist