Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Jakou lahvičku ?Jakou lahvičku ?
Anonym
4.4.2009 v 20:11:52

Brzy se nám narodí miminko a ač bych ráda kojila,pro jistotu chci mít doma lahvičku,kdyby to prostě nešlo.Chci se zeptat,jaké máte zkušenosti s lahvičkami konkrétně značek MAM a AVENT. Chtěla bych asi jednu z nich,ale neumím se rozhodnout.Našla jsem teď nějakou lahvičku Mam Ultivent,kdy dítě nepolyká žádný vzduch,má dobrou savičku.Lahvičku Avent ale taky uvádějí jako protikolikovou…. tak babo raď :-)Později bych jí chtěla používat i třeba na čajíček.

Renča

Stránky: [1]
vicikovka
7.4.2009 v 8:44:26

Určitě nekupovat, navíc se může stát, že ji můžete dostat v porodnici v balíčku.

Stepanka
7.4.2009 v 1:06:38

Ahoj Renčo, fakt je zbytečné lahvičku kupovat. já si tedy před narozením dcery před 3 roky taky koupila a u miminka nepoužila vůbec. Pokud ji fakt pro jistotu chceš, kup si Avent – má taky „protikolikové“ savičky, ale hlavně: jdou k ní potom dokoupit „nástavce“ pro větší děti podle věku a „ouška“, takže z ní uděláš „pitíčko – uzavřený hrneček“ – tak jsme ji nakonec užívali my. Jinak hodně štěstí při porodu a hlavně po něm :o).

ctiradkactiradka
5.4.2009 v 0:09:41

Já si taky myslím, že je to zbytečné kupovat dopředu, v dnešní době s dá kdykoliv zajet do nějakého marketu, který je otevřený…..
Já taky na rady nakoupila dopředu, takovou na čaj, takovou na mlíko….. měla jsem několik lahviček, protože mě přesvědčovaly, že to využiju, že se mi to bude hodit…. Nehodilo se mi to, použili jsme jen jednu plsatovou na čaj a to až tak kolem 9 měsíců. Celou dobu byla jinak v šuplíku. Ostatní lahvičky – skleněná například – tu jsem nepoužila nikdy…. vyhozené peníze…!!!!

ivy
4.4.2009 v 23:44:15

Ahoj, je zbytečné kupovat lahvičky dopoředu. Třeba dopadneš jako já- dceři je 2,5 roku a lahvičku jsme nikdy nepotřebovaly, takže nemáme žádnou.

Horempádem
4.4.2009 v 23:02:06

Renčo, taky bych si prozatím s tímto nedělala hlavu. Navíc jak píše Lussy, chvíli žádnou lahvičku potřebovat nebudeš. Ze zkušenosti vím, že tak jako tak, samotný výběr je pak na miminku. Neutrácela bych dopředu zbytečně neboť jak mam tak avent nejsou zrovna levnou záležitostí a má dcerka byla zrovna ten případ,který tyhle nejdražší vymoženosti naprosto ignoroval :-) Vůbec jí nevyhovovaly savičky nakonec jsme zkončily u těch obyčejnějších lahviček od DM a u nich zůstaly. Počkej až dojde správný čas a pak určitě vybereš tu správnou.

LussyLussy
4.4.2009 v 22:38:58

Renčo,
já to měla naopak.Vůbec jsem si nepřipouštěla,že bych nekojila a pak se to tak semlelo,že jsem sháněla lahvičky.
Doteď používám od Aventu,jsem spokojená,ale i když všude uvádějí,že je antikoliková,malou koliky trápily až skoro do sedmého měsíce.
co jsem tak vyslechla,tak nikomu nepomohla antikoliková lahvička. Takže vybírej podle ceny,vzhledu nebo na doporučení.
Držím palce,ať dlouho žádnou lahvičku s miminkem nepotřebujete.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist