Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Firma ESSIFirma ESSI
Anonym
2.4.2009 v 14:02:58

Milé maminky, zajímal by mě Váš názor na články http://www.rodina.cz/clanek5231.htm a http://www.coka.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=33, které se týkají firmy Essi! Myslíte si, že tak úspěšná česká firma opravdu nemá peníze na udělání atestu nebo by jen nesplnili přísná kritéria tohoto udělení? Jaké máte zkušenosti s touto firmou? Myslíte si, že můžou kazit nožičky,patří prý k těžkým a těžko ohýbatelným, jste stejného názoru?
A ještě jeden dotaz: kam chodíte na brněnsku nakupovat dětské botičky popř. jaké máte zkušenosti…asi diskuze na dlouhou dobu :-)
Janella

Stránky: [1]
Anonym
16.4.2009 v 13:53:41

Ahoj, také se připojují k diskuzi. Dcera (5let) má příčně i podélně ploché nohy a obě nohy při chůzi vtáčí dovnitř. Ortoped jí doporučil kotníkové boty od firmy Fare. Musím říct, že tyto boty ve srování s jinou značkou (Santé) vydrží déle, nijak během nošení nemění tvar….. Kotníčkové sandálky vyrábí až do velikosti 36.
Alena

Anonym
16.4.2009 v 10:49:57

Dobrý den, také se připojím Janello. Dcera má také příčně plochou nohu a když jsme se s ortopedem bavili kde a jaké boty kupovat aby byli vhodné….což jsem namítla že boty se žirafou nebo ve zdravotnických pomůckách, tak mi na to řekl že ani tam boty kvalitní nejsou a když jsem se zeptala na příklad na ESSI tak říkal že jsou nevyhovující protože jich většina nemá udělanou vyvýšenou klenbu…..je to těžké, každá nožička potřebuje něco jiného…ale myslím si že pokud má dítko nohy v pořádku a nepotřebuje něco speciálního tak že boty ESSI jsou dobré….také jsme pak jedny koupili a do toho jsem jí ještě koupila vyrovnávací vložku….přeji šťastnou ruku při vybírání….Katka
Katka

Jessenka
16.4.2009 v 7:20:03

Ahoj Janello, minulý týden byla kamarádka se svou holčičkou (3 roky) u ortopeda. Holčička má ploché nohy a šmajdá. Bavili se s ním také o botičkách a on se prý vyjádřil, že botičky od firmy Essi nejsou pro děti moc vhodné. Důvod bohužel nevím, ale docela mě to překvapilo, protože je taky kupujem.

Anonym
15.4.2009 v 13:47:47

Milé maminky, díky za názory. Každopádně pokud jste některé z Brna a okolí, koukněte na net http://www.zirafka.com, mají prodejnu v Brně a jsou tam moc ochotní poradit. Ohledně firmy Essi, je pravda, že botička se má vybírat podle toho z čeho je ušitá, jak je ušítá, jak je ohebná… a né podle jména. A pořád ještě se přikláním k názoru, že firma Essi některé botičky má velmi povedené, nejvíc se nám osvědčili v prvních dnech sandálky, protože jsou opravdu pevné a nožička se v tom nepotila. Přeji vám proto zdravý selský rozum u nakupování, je nejlepší!!!
Janella

Magda K.
7.4.2009 v 10:39:39

Náš Filípek měl už několikatery boty od firmy Essi a chodilo se mu v nich velice dobře a nožka držela správně. Takže já osobně mám s nimi jen dobrou zkušenost a budu je malému kupovat nadále, i přes uvedené články. Malý má celkem velkou nohu na svůj věk a jsem ráda, že na něj seženu kotníčkové boty i sandálky. V prosinci 2008 mu byly tři a má velikost cca 29-30. Přijdou mi srovnatelné s obuví např. Fare, kterou mu taky kupuji. Naštěstí máme výběr, tak si každý může koupit podle sebe.

…mít největší štěstí v životě

Leenca
6.4.2009 v 22:36:54

Články se mi nechce číst – promiň. Tak jen vlastní názor. Líbí se mi vzhledově a myslím, že jsou i kvalitní. Dost se prodávají ve Zdravotních potřebách. A letos, když jsem synovi sháněla sandálky na doma s pevnou patou, firmy, které je vyrábí i ve větší velikosti (28 a víc) jsou Essi a Santé, tedy u nás ve zdrav. potřebách je berou. A koupili jsme Essi, po dlouhé době, kdy jsme pořád čekali na zboží… Uvidíme po delší době nošení.

PaKo
2.4.2009 v 20:40:18

Tak já jsem boty Essi objevila u nás až v posledním roce, dívala jsem se u nich na boty pro syna, budou mu čtyři roky. Na mě osobně neudělaly moc dobrý dojem. Myslím si, že jsou opravdu těžko ohebné a celkově na mě působily tak „humpolácky“. Já dávám přednost botám od Fare, pro úplně malé děti dělá moc pěkné a kvalitní botičky firma DPK. Oboje jsou to boty české, mají atest zdravotně nezávadných, Fare byl vloni vítěz testu obuvi. Já si boty Fare kupuju i pro sebe, manžel na ně taky nedá dopustit. A obě starší děti na nich v podstatě vyrostly. A cenově se už tak moc od botiček Essi neliší. Přeju vám, ať dobře vyberete.P.

Anonym
2.4.2009 v 19:55:55

Když byl syn malej a učil se chodit nechtěl se vůbec pustit jako by nebyl jistý v nožičkách.Koupili sme mu tenkrát červené botičky od ESSI a jako by ucítíl pevnou nožku a cupital.Podle mě jejich botičky jsou kvalitní a nožku rozhodně neničí.Mám ráda,když mají děti pevnou obuv a ne nějakou měkou co na nožce plajdá(pak stoho děti šmajdají)Jsem zvědavá na názor ostatních…..
maja

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist