Archivované diskuze jsou určeny pouze ke čtení.
Vlasy
Všechny vás zdravím, když jsem pročítala diskuzi Kadeřnictví, tak mě napadlo založit tuhle diskuzi. Jak jste na tom vy? Máte dlouhé vlasy, krátké, melíry, barvy….? 🙂 Teď jedna indiskrétní otázka: Od kolika let nebo vůbec už šedivíte? Já se musim přiznat, že já mám dvoubarevný melír (světlá a červená + svoje vlasy), jinak bych tam měla už ten svůj “přírodní“:-( Mám to po mojí mamce, taky byla brzo šedivá. Ale jinak jsem z hodně dlouhých (do pasu) vlasů přešla na radikální střih, jsem na krátko a maximálně mi to vyhovuje.:-)

Jů, to je zajímavý číst svoje příspěvky po 2 letech 🙂
Píšu, že Lucy je něco mezi zrzkou a blondýnou a ona teď má hnědý vlasy 🙂
Taky jsem se už začla barvit sama, protože na kadeřnici nezbývá a vlasy mám nakrátko. A šedivých vlasů je taky víc jak 1/4.
A k té délce: já myslím, že se to fakt nějak zastaví, měla jsem vlasy do pasu, ale pak už mi nikdy nenarostly. Chtěla jsem třeba vlasy místo po ramena, tak po lopatky a prostě to nerostlo. Konečky akorát roztřepený, takový chemlonový, takže co pracně narostlo, musela kadeřnice ustříhnout.

Asi to dané je, jako jejich kvalita.
Jsme tři ségry a vlasy máme každá jiné.
Já měla nejdelší vlasy pár cm pod pás.
A teď jste mě navnadily a já si je musela rozpustit a zjistit, kam je mám – aktuálně do pasu.
No, sice si myslím, že v mé věkové kategorii a “sociální roli“ už by se hodily vlasy maximálně tak po ramena, ale nějak nestíhám ke kadeřnici (začalo to tím, když si kadeřnice zranila rameno a x týdnů nepracovala).
😉
Holky si stříhám sama.
Lu musím častěji – nevím, jestli jí to roste rychleji, než Any, ale má na rozdíl od ní rovné vlasy, tak je to asi víc vidět.
A hrůza – před týdnem jsem jí zastřihla ofinu a už bych mohla zas.
No, Any si “ofinu“ ustřihla sama – že jí to lezlo do očí. Tak teď má čupřinku nad čelem.
Ale čelenku nebo sponky si nevezme a nevezme.
😀

No, nemůžem mít všechno.., ale mě se dlouhé vlsy také moc líbí..jako malá jsem je také dlouhé nikdy neměla, možná občas tak akorát na 2 culíky, takže svou max. délku jsem dlouho neznala…

jéé, já měla vlasy po zadek někdy do šesté třídy, pak jsem to dala všechno rpyč, na mikádo. Teď to mam tak, že se jednou za rok, za dva necham ostříhat tak nějak na ramena a pak to zase necham bezprizorně růst. Barvim si jen mimo těhu období, takže teď to mám dlouhé a přírodní a rozčepýřené 🙂

ná já si myslím že to tak je dané nikde jysm neěla dlouhé vlasy třeba do půl zad ani jako dítě, nevím čím to courá se mi to po ramou a tím to hasne….
závidím dlouhovlasatkám moc se mi tolíbí, ale v tomhle směru mi dáno nebylo….ale zase jsem dřív vyfoukaná 😀 😀 😀

jo, myslím, že se jednou zastaví a dál nerostou, kde, je individuální. Já je do pasu mám a stačí mi to, ale dál už také nerostou. Ještě jsem četla svojí reakci před pár lety – sem tam šedivý vlas, tak to už neplatí, už je jich tam poženaně 😛

Objevila jsem tuto diskuzi, hledala jsem….myslíte si, že opravdu máme nějak danou délku vlasů? Můj sen byl mít vlasy do pasu, moje mamka, když byla mladá, měla vlasy i pod zadek, to je moc, do pasu by mi stačilo, ale nejde to, prostě to nejde, už několik let má délka vlasů stojí na délce zakrývající tak nějak prsa-do půli zad…nechávám si dorůst ofinu a ta mi dorůstá krásně, ale prostě mi vlasy dál nerostou (kdybych nezastřihývala, tak jen bezvýznamné množství)-ale zase s nimi nemám jiných problémů, nejsou význbamě poškozené, nešednou-zatím, nevšimla jsem si ani nějakého významnějšího úbytku během kojení a tak..
Můj sen:krásné,husté,blond vlásky na způsob toho prcka z Dalasu:)
Skutečnost:jemné,po ramena,původní barvy hnědé se silným přírodním melírem šedé:)))Doba dorůstání šííleně dlouhá a tím konečky slaboučké.
Barvím pravidelně,začla sem bordo,ohnivá červená na videokameře a šok jak zářím mě pošoupl zkusit odstíny blond.
Takové krásné barvy a jak by slušely,kdyby výsledek nebyl hnědá,ale naděje umírá poslední a Haní jednoho dne pošle foto blondýnky:)))))
Cori, jestli sis mě představovala štíhlou, tak to bylo dřív. Teď jsem v tom stádiu, kdy se nedá říct silná, ale štíhlá už taky ne. A zadek jsem měla vždycky, i když jsem v pubertě byla vyloženě hubená.
Taky si jdu právě ušmiknout ofinu, občas si to i sama zkrátím vzadu, ale to umím jen úplně rovně, jinak se bojím a na sobě to ani moc nejde. Docela se těším, až si to nechám prostřihnout, ale počkám na jaro.
Byla bych ráda, kdyby šediny počkaly, barvení moc nemusím. Kdybych se barvila, asi bych šla do nějakého mírnějšího zrzava.
Šedinu nemám ani jednu a tmavě hnědou barvu:)
Jelikož jsem na krátko, tak mi to stačí jednou za dva měsíce zkrátit, u pánského, abych vytvořila ježuru:)
Když se mi chce, hodím červený melír a sama:)
Přemýšlím, že si zase vlásky nechám dorůst, ale nebaví mě to dorůstání:)
Jinak jsem nosívala hodně delší vlasy, tak po ramena:)
Manžel hnědý vlasy s šedinama a začínající pleškou, mají to v rodině:)
Dcera tmavě hnědé vlásky, na kluka šmiknutá:)
A malý ten je asi špinavý blond, v létě to bylo do rezava/ rezavý vlasy měla tchýně/.