Archivované diskuze jsou určeny pouze ke čtení.
Nemoc
Ahoj holky, cekani je opravdu silene, nejen ze jsme na lekare cekali pres hodinu, ale nedockali se meli moc prijmu,alespon jsme konecne mohli maleho pres okno videt. Byl rozmrzely, probouzel se zrovna s anestezie po magneticke rezonanci (vysetreni) volala jsem tedy v 19 hod abych se neco dozvedela. Primar mi rekl ze vysledky jsou negativni- z magneticke rezonance…
Vysledky z bakteriologie zatim nejsou tak porad nezname puvodce nemoci, jedine co vyloucili je herpeticky virus (da se rict ze jeden z nejhorsich) Malicky nastesti neteskni, skoro porad spinka- ma leky na zklidneni musi byt v absolutnim klidu. Dostava infuze- nechce papat, jen cajik pije.
dostava antibiotika do zily, jeste porad nevi z ceho jsou ty zaskuby je roztreseny a reaguje na manipulaci s nim. Sestricky rikali ze komunikuje, hraje si v postylce donesla jsem mu i knizku co ma rad. rikali ze kdyz neco potrebuje rekne si vola na ne. Kdyz ma dobrou chvilku hraje si s hadickou od infuze. Zjistil ze kdyz ji zalomi rozerve se alarm a vsichni za nim pribehnou (alespon tak to popisovala sestricka) Snad je to na dobre ceste, i kdyz zdaleka nemame vyhrano, urcite se ozvu, cekam az mi zavolaji ze bych mohla byt na norm. oddeleni s nim, ale tak brzo to nebude. Zase napisi jinak dekuji moc za Vasi podporu, moc si toho cenim a vazim. jeste jednou me mile netove kamaradky VELKE DIKY.
Tak jsme teď s oběma holčičkami horečkovaly a “aftovaly“ (úplně první zkušenost..) a nemohla jsem na vás přestat myslet. Ta bezmoc, kdy malá měla hlad, dívala se nám do pusy, pak se s chutí zakousla do svého oblíbeného jídla a pak ho s pláčem plivala, protože jí to bolelo…. Moc držím palce, ať jste brzy doma. Snad se z toho vyklube jen nějaká “blbost“…Naše mladší se “třepotá“ když se probudí z hlubokého spánku, nebo ji něco příliš zaujme, či se lekne… Moc to ale neřeším, stává se mi to taky, jako malé mi diagnostikovali nějaké nedovyvinuté nervové zakončení, nebo tak něco. Opravdu nevím, byla jsem ještě mimino a nikdy mi to v životě nedělalo žádné problémy, tak snad to u vás bude podobně. Myslím na vás, ať už jste brzy pospolu.

Míšo, tak snad už to bude jen a jen lepší a ty budeš moct být brzo s malým a sevřít ho v náručí.
Pořád na Vás myslím.

Každý zdánlivě malinký krůček znamená strašně moc, věříme, že to bude o.k., držte se.
Myšičko, myslíme na Vás, posíláme pohlazení a Tobě energii. Hodně zdravíčka Vašíkovi, chlapákovi. Bude dobře. K
Hodně na vás myslím, určitě je vše na dobré cestě!!! Posílám ti spoustu síly a maličkému pohlazení, je to statečný kluk!! Těším se , že si tady přečteme lepší zprávy!!!

tak pročítám jak to u vás pokračuje a mám slzy v očích, holka zlatá drž se, musím řáct, že v pasáži kde píšeš jakej je to šikula s tou hadičkou jsem se usmívala, jde to pomalu ale vypadá to, že je to na dobré cestě a pořád držím palečky a myslím na vás

myšičko, držím pěstičky, ať je mu už konečně dobře a můžeš být znovu s ním… mám kloučka o pár měsíců mladšího než ty a vůbec si nedokážu ani představit, co asi prožíváš… přeji hodně síly a držím pěsti, ať je to už konečně v pořádku a není to NIC, co by zanechalo nějaké následky!!!

Míšo, taky celý průběžně nakukuju, jestli se neobjeví nová zpráva, jak Vašíkovi je. Určitě je fajn, že má chuď si hrát (byť s hadičkou od infuze ;-)). Je to moc šikovnej klučík.
Moc na vás myslím a držím palce, ať spolu můžete být co nejdřív.

Mysicko, taky na Vašíka moc myslím, ať to všechno dobře dopadne. Drž se a věř, že zázraky se dějí.

Myšičko, slzím z toho, co čtu, ale to ti moc nepomůže, stejně ti musím říct, že na vás celý den myslím, není možné, aby ta síla pozitivní energie poslaná z VD nezabrala. Moc moc držím palce, ať je to zítra lepší a ať aspoň výsledky odhalí původce toho všeho. Drž se a trošku se vyspi, ať nabereš síly.

Dekuji Horempadem, opravdu si toho moc vazim

nejsem protoze je na JIP infekcniho oddeleni, a tam je rodicum prisny vstup zakazan, cekam az ho poslou na normalni oddeleni kde uz s nim budu
Mysicko myslím na vás a je fajn, že alespoň tímto způsobem to tvůj hošík zvládá. Přeji ti, aby co nejdříve lékaři odhalili původce trápení a ty jsi už mohla být s ním. Posílám vzpomínku a virtuální pohlazení malému, aby to rychle uteklo.
Míšo,
to bude dobré, uvidíš 🙂 Ať už je to mrcha bakterie jaká chce, hlavně aby na ní rychle a účinně zabrala ATB! Držím palce, ať jsou zítra lepší zprávy.
Teď mě napadlo – ty nejsi s Vašíkem v nemocnici?