Archivované diskuze jsou určeny pouze ke čtení.
těhotenství - termály
dobrý den, máme zaplacenou dovolenou do termálních lázní v maďarsku a zjistila jsem že jsem těhotná.V době dovolené budu končit 4.měsíc.Nemáte zkušenosti jestli se můžu v termálech koupat nebo raději ne? bazény by měly mít kolem 33 – 36 stupňů
Karolina
Jestli můžu za sebe, byli jsme nedávno v termálech na Slovensku. Bylo tam několik bazénů s dost teplou vodou a s přidáním nějakých solí-snad, jinak tam byli i normální bazénky a vířivky. Já osobně bych to toho bazénu s tou teplou-no spíš víc než teplou:)) vodou v těhotenství nechodila. Z vlastní zkušenosti je to asi dost šok pro tělo, když tam člověk vleze, mohlo by se udělat i špatně.

Karolino, zeptejte se sveho lekare zda je to vhodne ci nikoliv. Urcite zna Vas zdarvotni stav.
Ja si myslim ze by to vadit nemelo, ale pro jistotu se radeji zeptejte. Pokud Vam lekar dovoli lazna, uzivejte si byli jsme loni v termalech a bylo to naprosto skvele.