Archivované diskuze jsou určeny pouze ke čtení.
narozeninky:-)
Děkujeme za Všechny nááádherná přáníčka od Vás ,,tetek“:-))) z VD. Jste super a skvělé a mám Vás moc ráda.
To moje malé 4leté sluníčko už dneska spinká, ale umí krásně prozářit den.
Někdy trošku ,,pálí“ a prosazuje svou hlavu, ale to k tomu našemu šídlu prostě patří. A když přiběhne a ohřeje mě svýma ručkama tak je to teplo cítit až u srdíčka:-))
Děkujeme, včera jsme slavili a dneska jsme se váleli u jezer a nabírali energii.
Jsem poslední dobou přešlá a unavená a mám rozhozené nervíky…tolik mě bolel žaludek až sem skončila v nemocnici a musela na fibroskopii…uuuu..kdo zná-ten ví/ raději 3porody než tohle znova/ a nenašli nic-jsem zdravá, takže jsem si vyrobila menší depresi:-( Tak bojuju a doufám, že i v tomhle uplakaném počasí to zmáknu brzy. Mám spoustu motivů, proč se nezahrabat do peřin a nevylézt odtamtud měsíce…ale někdy je to těžké.
Tak děkuju za Vaše pohlazení, přání a že na nás myslíte.
K
já se taky připojuji a opožděně gratuluji!!! Super zprávička,že ti nic nenašli!!Přeji ať se ti brzo vrátí dobrá nálada!!
Také posílám blahopřání pozdě… takže vše nej nej nej!
Drž se a snad se brzy ukáže sluníčko a bude líp 🙂 (na mě aspoň sluníčko funguje, mám hned lepší náladu)

Omlouvám se, o víkendech nestačím blahopřát. Na VD mám vždy jen tak 20 minut a to nestačím vše prošmejdit. Takže opožděně vše nej.
A drž se děvčátko!!! Foukám na bolístky!
Kamčo, stydím se!!! Vidíš jaká jsem lajdačka? Moc se omlouvám, že jsem to zas prošvihla a zlatíčku přeji pevné zdraví, hodně hraček, lásku a pohodový život:o)))
Kamilko, rádo se stalo :)) Kryštůfkovi ještě jednou velké pohlazení 🙂
Jéje, chudáčku – fibro znám a děkuji – nechci 🙁
Hlavně že se nic neukázalo… a jak se cítíš teď?
Hladím a foukám dušičku na dálku, ať je brzy lépe. Myslím na tebe.
Karamelko, přeji opožděně Kryštůfkovi všechno nejlepší k narozeninám.
A Tobě moc moc přeji, ať tohle nijaké nelehké období brzo skončí!!!
🙂 Kamilko, rádo se stalo 🙂
Jejda, doufám, že je Ti trošku lépe. Posílám pár úsměvů a přání, ať je brzo zase dobře 🙂
Měj se, pokud možno, krásně a užívej si toho Tvého sluníčka 🙂

Karamelo, díííky za zprávičku, je fajn, že ses ozvala. Posílám Ti po káblu pohlazení a povzbuzení – zase bude dobře, mám pocit, že Ty jsi duší bojovník, takže se do toho “opři“ a věř, že bude líp… A ono bude… :-))))
Přeji Ti vše dobré.
A nejen Tobě – celé Tvé rodině.
🙂