Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Používáte na praní prací kapsle?Používáte na praní prací kapsle?
vendy.zvendy.z
8.4.2016 v 19:58:25

Chci se zeptat, co používáte na praní prádla a hlavně jestli používáte kapsle na praní? Je ve značkách nějaký rozdíl? Ariel mi hezky voní, ale je dražší…přesto však bývají výborné akce, že se to vyplatí. Jaké máte zkušenosti a doporučení? Děkuji

Stránky: [1]
SonkySonky
1.5.2016 v 9:29:22

Ne, jen perwol.

milhauzice
19.4.2016 v 16:55:43

Kapsli na praní jsme použila jednou, a to když jsem dělala víc věcí naráz a do pračky dala kapsli, kterou jsem nesla do myčky… A pak jsem se divila, že kapsle vůbec nemají prací schopnosti :-)

ludlinkaludlinka
13.4.2016 v 6:26:55

Občas používám i kapsle, ale méně než dřív.
Dle opraváře praček jsou kapsle pro pračku nejhorší,obal se nerozpouští úplně a zanáší pračku a ta pak smrdí, dále je prací gel a nejlepší prý pro pračku je sypký prášek, a je potřeba jej střídat.

JarmuschkaJarmuschka
12.4.2016 v 21:12:32

Já si oblíbila prací tablety od české firmy – na bílé a barevné prádlo (+ mám speciály tekuté na denim, černé, sportovní).
Jen když jsme na podzim kupovali novou pračku, tak byla akce 3 velká balení tekutého pracího prostředku k pračce – tak to teď spotřebovávám (ale už jsem načala druhé balení).

…obavy i radosti až do smrti.

MarinadaMarinada
12.4.2016 v 8:08:58

Persil je bezva, používám ho ráda a nám žádné fleky na oblečení (ani na těle) nedělá.

Prací kapsle nepoužívám od žádné firmy, vyzkoušela jsem párkrát a stačilo, ještě mám doma nedodělané balení. Měla jsem z toho pocit, že je to zase vyšší stupeň chemie a svědilo nás pak celé tělo (alergici nejsme). Miminku bych v tom rozhodně neprala vůbec nic…

Keltka
11.4.2016 v 23:51:27

Nesnáším Persil, od jisté doby, kdy mi nadělal fleky na oblečení (některé tekuté prášky na praní od této značky fleky dělají). A následně jsem se to dočetla na internetu-pozor na Persil. Kupuji kapsle Ariel a jsem hodně spokojená – v mém případě i ušetřím, protože mě někdy nebaví nalévání tekutého prášku do odměrky, někdy přeliju, pak se prášek špatně vrací do nádoby, apod., v rychlosti, například když chci vyprat mezitím co se mi vaří jídlo. Ke kapslím ještě musím používat změkčovač vody-máme jí hodně tvrdou. Pro miminko jsem používala jen BIO prací prostředky, bez chemie a to minimálně do 12ti měsíců věku. Někdy ještě použiji Aviváž-Lenor, Silan, apod., prádlo krásně voní a nejraději použiji sušičku na prádlo, ne pokaždé, ale na některé druhy prádla se vyplatí! Nemusím ho pak žehlit skoro vůbec a ještě je zbavené chlupů.

textařka :)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist