Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Těhotenství a porod » Jakou kosmetiku v těhotenství?Jakou kosmetiku v těhotenství?
PetraPetra
18.3.2015 v 16:28:31

Protože jedním z partnerů TVD je česká celostní kosmetika Eoné, která má celou řadu pro nastávající maminky, doslova se nabízí otázka Jakou kosmetiku v těhotenství používáte / používaly jste?

Řešily jste vůbec nějaké speciální kosmetické přípravky pro těhotné nebo vám to bylo jedno? Dávaly jste / Dáváte přednost přírodní kosmetice?

Je pro vás těhotenství třeba důvodem k tomu, abyste přehodnotily některé své “kosmetické návyky“?

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2
knizkova8knizkova8
7.4.2015 v 14:12:21

Já celý život používám Indulonu a Niveu. V těhotenství jsem přidala ještě něco na bříško a prsa proti striím ( bylo to stejně na prd) a teď jsem dostala od kamarádky krém Arad s minerály z mitvého moře. Příjemně voní a myslím ,že by byl příjemný i těhulkám. Je na citlivou pleť a ta je po použití úžasně jemná

MalenickaMalenicka
25.3.2015 v 14:18:08

Koupila jsem si Bepanthen proti striím, ale dělala se mi po něm vyrážka, stejně tak malej se po Bepanthenu dělaly opruzeniny. Pak jsem zkusila Hipp masážní olejíček a ten byl naprosto super, vypotřebovala jsem dokonce dva :-)

MargitMargit
24.3.2015 v 16:01:09

Já jsem kosmetice nikdy moc nedala :-) Ani před těhotenstvím, ani při něm, ani po něm…

Když už, tak dávám přednost přírodní kosmetice, kvůli alergii – jsem schopná se osypat i při mytí nádobí nebo po málo vymáchaném prádle.

Marci55Marci55
23.3.2015 v 16:27:48

V těhotenstvích jsem žídnou speciální kosmetiku nepoužívala a nepotřebovala. Strie se neudělaly.

ludlinkaludlinka
21.3.2015 v 17:04:06

Nechápu, že tu někdo píše, že nemá čas, aby používal kosmetiku.
V těhotenství jsem nijak zásadně kosmetiku neměnila,jen přibyl olej proti striím.

HankaMankaHankaManka
21.3.2015 v 6:54:37

Zdravím všechny,
pořádně jsem kosmetiku nepoužívala už tři roky. Bohužel na to nemám klid a prakticky ani čas. Ráda bych o sebe ale začala zase brzy pečovat. Kdysi jsem používala různé hydratační řady od Oriflame, protože to dělala moje sestra. Jinak nevím, které kosmetice bych dala přednost, nemám přehled. Jisté je jen jedno, že by to byla opět nějaká hydratační řada :-).
V těhotenství používám pouze krém Mammastrie (ale nijak pravidelně).

Pěkný den přeji :-)

Haneska

PeťkaPeťka
20.3.2015 v 20:58:34

V době těhotenství se mi změnila citlivost na vůně. Téměř nic jsem nesnesla. Co mi ale vonělo byla přírodní levandulová silice, kterou jsem používala na masáže lýtek.
Teď mě zaujal na stránkách Eone masážní olej základní, o tom vážně uvažuji.
Jinou kosmetiku jsem nepoužívala.

lnorilnori
20.3.2015 v 19:55:43

S kosmetikou to mám asi jako Hanzlici, tzn. téměř vůbec. Na strie jsem dostala vzorek krému, byl dobrej, ale značku si nepamatuju. Celkově darované kosmetice nebo vzorkům se nevyhýbám, jinak řeším jenom šampony. I když.. :D do porodnice jsem si vzala mini lahvičku z hotelu, kde bylo napsáno body lition. Tak to jsem pochopila, že si na hlavu už dávat nemám, pokud nechci hned po umytí vypadat naopak jako dva týdny neumytá :)

HanzliciHanzlici
20.3.2015 v 18:10:23

Asi budu muset začít, doufám, že se pak přidáte :-)

Musím se přiznat, že do svého prvního těhotenství jsem to nijak neřešila, co na sebe napatlám. I tenkrát jsem se začala zajímat víc až s blížícím se porodem. Je to ale už dost dávno a možností tolik nebylo, vlastně se mi vybavuje jen Weleda.

Tuším, že nějak díky VD jsem se pak dozvěděla o Eoné, dokonce byla pak i součástí VD eshopu, takže při druhém těhotenství to byla jasná volba. Používala jsem pak i krémy a oleje na miminko a byla ohromně spokojená.
Nejvíc mě nadchl masážní olejíček, který se používal po porodu na bolestivé zavinování dělohy. Stačilo pár kapek vmasírovat do břicha a ta úleva byla až neuvěřitelná.

(Citováno od Petra z 19.3.2015 08:08)

Co je VD eshop?? Mohlo by mě to zajímat? ;) Víš jak…

HanzliciHanzlici
20.3.2015 v 18:08:24

Tak já kosmetiku žádnou nepoužívám ani v těhotenství, ani mimo něj. Jediné co, tak od jiné značky pro děti mazání na zadek a pak nějaké univerzální mazání, když se popálí, odřou, začervenají, což teda taky pomalu odbourávám, protože zázračná kytka se mi pěkně rozrůstá :-D . Teď už dlouho na sebe nic nemažeme a nelijeme (když nepočítam peroxid, ten je stále v pohotovosti :-) ). Ale co jsem koukala u Eone, tak tu růžovou vodu k porodu rozhodně potřebuju! :-D

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist