Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Příměstský nebo normální tábor, jedou děti?Příměstský nebo normální tábor, jedou děti?
nuninka
23.6.2014 v 9:10:56

Děti to už mají za pár a tak je třeba vymyslet jim prázdninový program.
Jedou děti na tábor, nebo řešíte pouze příměstské tábory?

Já to letos ještě neřeším, ale příští rok to už bude horší. Příměstský tábor se mi zdá být dost draný na to, že tam děti jsou od 8-9.hod do max. 16.hod. Sice to je s programem, ale nejsem si jistá, jak je to s jídlem. Ale u nás se ceny za týden pohybují okolo 1.200-1.500,-
Na tábor dcera jet nechce.

Jezdí děti na tábory rádi? Těší se tam?
Já to jako dítě nesnášela.

Jste spokojeni s nabídkou táborů i těch příměstských, s cenou, s programem atd…?

Stránky: [1]
kubajzMDkubajzMD
6.8.2014 v 16:26:45

Náš Kuba(bude mu 7) se vrátil před 14 dny ze stanového tábora.Jezdí tam od 3 let s taťkou(ten je v kuchyni).Dva roky tam byl jen tak do počtu a spal ve stanu s tátou.Další dva roky už byl v nejmladším oddíle,takže i spaní bez taťky a zvládl to bez problémů.Příměstský sem bohužel letos propásla :-( ,tak snad příští rok.

Snad se mi podaří vložit foto-mám výpadek paměti :-D

vdaná

johankazarku
6.8.2014 v 8:15:49

Náš mladej oslavil letos 6 let a už natěšeně frčel na tábor, byl do církve bratrské, takže žádná komerce a vyšel na týden na 1500kč, pak nabídli manželovi v práci dotovaný příměstský tábor a ten nás vyjde jen na 50kč za oběd. ale jinak mi ani ta cena 1200-1500kč nepříjde předražená. Dětem se hold musí někdo věnovat plánovat program apod…
Matýsek si to užil,ale mladší bráška po něm pořád doma naříkal….jsem ráda,že ten tábor byl jen týdenní a ne za nás na 14 dní

MajulkaMajulka
24.6.2014 v 15:15:18

Syn půjde letos podruhé na příměstský tábor. Myslím, že pro malé děti je to ideální. Platíme sice 1500,- na 6 dní, ale je to s jídlem a protože je to tábor sportovně zaměřený, tak je tam i pronájem sportovních ploch. Loni se Péťovi moc líbilo a letos se tam těší. Navíc tam budou děti od nich ze sportovní třídy zaměřené na volejbal, protože je to tábor od volejbalového klubu a bude probíhat v prostorách jejich školy. Jako bonus ještě ukecal svého nejlepšího kamaráda, tak si myslím, že si to opravdu užije.

Starší synové taky jezdili na tábory, tenkrát ještě příměstský nebyly. Ale vždy to byla spíš taková soustředění od nějakého sportovního kroužku.

MarinadaMarinada
24.6.2014 v 10:59:33

Dcera už vyzkoušela všechno možné…a výsledek je, že letos nechce nikam. Znechutili jí to lidi, kteří jí skoro všude nutili do jídla a to i přes mé upozornění, že si to nepřeju.
Ale má štěstí, o víkendu dostala nabídku, že může kdykoliv přijet na farmu s koňmi a platit se bude symbolicky (pán nechtěl nic, ale nakonec jsme se dohodli aspoň na 100Kč denně nebo krabičce cigaret + za jízdy na koni samozřejmě peníze navíc, ale to půjde jen občas). Tak snad se jí tam bude líbit. (Bohužel je o 3-4 roky mladší než všichni ostatní, tak uvidíme, jestli zapadne.)

mimkysmimkys
24.6.2014 v 7:31:08

U nás na severu Čech stojí tábor cca 3500 nevim na jak dlouho, nějak jsem se o to nezajímala, je to pro nás moc drahé. Holky posílám už leta na příměstský, který u nás stojí na pět dní 850 – 950 a jídlo s sebou na celý den.

katka2000katka2000
24.6.2014 v 6:16:17

Loni byla dcera jak na klasickém táboře (v chatkách u řeky), tak na příměstském. V té době jí bylo 6 let. Byť se jí tam líbilo, tak letos nechce. Včera ale projevila zájem o koňský tábor, to se ale obávám, že už neseženem. Něco ještě zkusíme.

77olga77olga
23.6.2014 v 20:46:17

Sofinka /7 let/ bude o prázninách na třech příměstských táborech – vždy po týdnu. Dva týdny v červenci a jeden týden v srpnu. Jsou to tématicky zaměřené příměstské tábory – první je “Madagaskar“, druhý “Prázdniny v Riu“ a ten srpnový je in-line tábor čili na kolečkových bruslích. Jsou to tábory organizované aerobik klubem, kam chodí dcera během roku cvičit, takže instruktorky znám, takže nemám problém jim svěřit dítě. Dcera by normální “přesnoční“ tábor ještě zdaleka nedala… Příměstský tábor je pro nás ideální varianta.

Králíček4Králíček4
23.6.2014 v 15:54:02

My na normální tábor nemůžeme a tak letos zkusíme letos příměstský tábor.Je to od tam jak chodíme na canisterapii,takže jak pro zdravé,tak i pro postižené.Mají to od 8-16 h,za 1000 kč i s obědem.Příští rok bych chtěla zkusit i pobytový,no záleží zda bude chtít jet.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist