Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Chodíte do divadla a co by jste doporučili ostatním?Chodíte do divadla a co by jste doporučili ostatním?
bamiskabamiska
18.5.2014 v 21:12:02

Jak často chodíte do divadla a jaký žánr se vám líbí?

Jaké představení by jste rozhodně doporučili ostatním?

Dnes jsme byli na Muzikálu Johanka z Arku. V hlavní roli jsme měli Basikovou a Zonigu, byli naprosto dokonalý, posledních pár písniček jsem bulela. Aplaudovalo se ve stoje. Musím říct že se mi to moc líbilo jela jsem s očekáváním jaké to bude. Před měsícem jsme byli na Touze a to byla legrace a odcházela jsem nabušená odreagovaná. Dnes jsem si říkala prvních patnáct minut, hmmm tady se asi nezasměju. Je to jinej žánr, ale vtáhlo mě to a konec byl pro mě moc emotivní. Takže jsem odcházela nabušená naprosto jinak ale asi mnohem víc. Neumím to do písmenek dát…..

Jdu googlit, protože mi celou dobu leželo v hlavě, jak toho ženská v té době mohla dosáhnout …..

Stránky: [1]
nuninka
19.5.2014 v 9:59:28

Naposledy jsme šli na Oldřicha Nového – Zavřete oči, odcházím a bylo to senzační.

LussyLussy
19.5.2014 v 8:26:56

Na muzikály jsme hodně chodili dřív (před dětmi), občas do Vinohradského nebo do Karlínského, protože tchýně z práce měla organizované levné zájezdy, tak jsme to využili.

Poslední asi rok a půl chodíme na Cimrmany – když seženu lístky, byli jsme myslím 5x, tak 3x za rok jdeme s dětmi na dětské představení a k Vánocům jsem dala manželovi permici do Městských divadel pražských (divadlo Rokoko a divadlo ABC), to chodíme každý měsíc. Poprvé jsme byli na Vše o mé matce, to bylo jak řekl manžel “klub náročného diváka“, ale přežil to :-). Pak jsme byli na hře Kancl, podle britského sitkomu, to bylo hodně dobrý, líbí se mi britský humor. Teď ve čtvrtek jdeme na Hráče, hra podle Gogola, v hlavní roli Michal Dlouhý, to počítám že bude taky dobrý a v červnu na Saturnina, toho znám jen z knížky a z televize, tak jsem zvědavá na divadelní zpracování.

MajulkaMajulka
18.5.2014 v 22:15:56

Já mám docela ráda činohru. Sice jsem byla taky na několika muzikálech, ale ta činohra je taková klidnější. A z činohry mám oblíbené komediální témata. Byla jsem v divadle Na jizerce na Charleyově tetě a to jsem se zasmála. Pak jsem tam byla ještě na hře Na dotek a to bylo taky dobrý. Sice trochu lechtivější, ale s Lenkou Vlasákovou, Dolanským, Macháčkem a Bokovou to bylo excelentní.

Pak taky doporučuju otáčivé hlediště v Č.Krumlově, je to sice dost drahý, ale je to pěkný. No a nesmí pršet :-(

PeťkaPeťka
18.5.2014 v 22:02:43

Bami, byla jsem na činohře Drahouškové a nasmála jsem se dost a dost.
Na Mauglího bych malého vzala, i když ano, hluk tam je. Spíš aby dobře viděl, nezapomeň si pro něj vzít u šatnářek podsedák.

bamiskabamiska
18.5.2014 v 21:50:06

Peti ono ještě k té touze, je to veselejší téma a hlavně pro nás to bylo po pěti letech zase nějaké divadlo a kulturní zážitek :D

a byla jsi tam na nějakém tom představení na komediích kterou by jsi doporučila…?

bamiskabamiska
18.5.2014 v 21:48:45

no já Touhu měla naposlouchanou z cd takže příběh jsem znala, nevím jestli jsme chytnuli dobré obsazení ale opravdu jsme se našklebili…stáhla jsem si muzikál a posloucháme občas i doma….

Johanku jsem věděla že je to vážnější, ale hodně mě to oslovilo a podle smrkání za mnou a utírání očí holčiny vedle mě jsem nebyla jediná…myslím že to bylo i díky obsazení Basiková byla super….když jsem klukům říkala o čem to bylo tak při vykládání písničky kdy Tesařík zpíval po jejím upálení o tom jak chtěla kříž a nějaká vesničan ji svázal dva klacíky jsem řvala jak želva…. :D kluci se mi tlemili to mám rodinku…

na Mauglího jdeme za měsíc…a pořád váhám jestli vzít toho Honzíka(jestli ho neprohodit s nevlastní dceruškou) protože je to tam fakt hlasité….?

no a hlavně den byl fajn i když nám cestou tam pršelo….spojili jsme to s procházkou, s obídkem, koupila jsem si v New Yorkru sukýnku k moři(ještě musím do ní víc zhubnout :D ) no co víc si přát :D

PeťkaPeťka
18.5.2014 v 21:34:12

Bami, na Johance jsem nebyla, ač jsem o ní přemýšlela. Vím jistě, že bych taky bulila jak želva. Byl manžel s dcerou a líbilo se jim to moc. Viděla jsem jen záznam v TV.
Touha byla docela fajn, nic extra a ani nezklamala.
Už jsi byla na Mauglím? Tuším, že jsi psala, že se chystáte?

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist