Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Tak co dnešní vysvědčení?Tak co dnešní vysvědčení?
PetraPetra
30.1.2014 v 8:32:25

Uznejte, že tu tahle debata prostě nemůže nebýt:-)

Nechci z vás tahat konkrétní známky (ale kdo chce, klidně napsat může ;-)), spíš mě zajímá, jaký je/byl váš dnešní den s pololetním vysvědčením. Jestli jste slavili nebo ne, jestli bylo nějaké překvapení, jak to prožívají děti…

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3
zbynula
31.1.2014 v 14:47:53

Moji páťáci to moc neprožívali /známky jim ale předem neříkám, i když by chtěli/. Vpodvečer půlhodinový telefonát od jedné maminky, kluk přinesl dvě čtverky. Celé pololetí ve škole nebyla, o známky se nestarala, včera už seděli nad žákovskou a počítali průměry…. Kluk není hloupý, ale nechce se mu, nedělá nic. Maminku jsem na to v průběhu pololetí upozornila telefonicky, když na schůzky rodičů nechodí. No, ale mám ve třídě 27 dětí a jinak nevolal nikdo, tak snad bude klid.
Moje vlastní děti přinesly jen mokré vysvědčení z plavání :-) Škola až za rok.

JarmuschkaJarmuschka
31.1.2014 v 9:02:40

Tak na školním jedna, respektive dvě dvojky – obě se pohoršily z matiky.
A musela jsem obě cácorky přesvědčovat, že to je krásné vysvědčení.
Z flétny a nauky samé, po neděli ještě bude balet a výtvarka.
Dneska si vysvědčení braly holky do DDM – kdo má vyznamenání, dostane sladkou odměnu.
;)

…obavy i radosti až do smrti.

Pavlinkav
31.1.2014 v 8:36:24

Tak u nás taky dopadlo dle předpokladů, největší radost měla dcera z toho, že má vysvědčení tři :) Školní a ze ZUŠ je bez ztráty kytičky, to Mokré z plavání není 100%, ale oproti loňsku je tam už i to, že plave, takže úspěch nečekaný (moc velký vodomil není, plavat pořád nechtěla, zlomilo se to až na konci srpna).

A “oslava“ byla klasická – cestou z hudebky jsme se stavily v cukrárně, vzaly si to domů za zbytkem osazenstva a večer jsem upekla pizzu ke spokojenosti všech :). Nechyběla knížka a něco na sebe pro parádnici. Takže prostě jako obvykle.

…objevovat doteď nepoznané…

nuninka
30.1.2014 v 22:08:16

Super. : -)
Markétka tři dvojky. I když tu jednu nechápu.Celou dobu má napsáno -1. Tak jsem si říkala,že jí tu jedničku dá.No, paní učitelka dala raději někomu jinému 2 místo 3.
Musím říct, že vysvědčení bylo senzační, kvůli přestupu na jinou školu jsem měla z prvního vysvědčení trochu obavy,ale zvládla to senzačně.
A Naty, samé jedničky. :-)

alena5alena5
30.1.2014 v 21:52:42

U nás dopadlo dle očekávání,překvapení se nekonalo a jsem spokojená,pokud nezvoře přijímačky mohla by se dostat na školu bez problémů

Anonym
30.1.2014 v 20:15:39

Tak u nás – druhá třída – samé jedničky. Malé jsem byla pro vysvědčení já – nebylo jí dobře – paní uč. mi ji vychválila – že je úžasná, pálí jí to, je bystrá, hbitá… Tak jsem už čekala – ale lajdák a paní uč. mi na to řekla, že je to možná tím, že jí to jde levou zadní. Tak to mě potěšilo úplně nejvíc, protože jak už jsem tu několikrát psala, to její lajdáctví snáším špatně:-). Kšanda

77olga77olga
30.1.2014 v 19:11:15

Jo a dle přání naší madam jdeme v sobotu do aquaparku.:-)

77olga77olga
30.1.2014 v 19:09:40

Sofie – první třída – takže asi jako většina – samé jedničky. Vyzvedla jsem ji po o., jak jsem jí slíbila, pak jsme jeli za manželem do práce, následně slíbený McDonald a doma na Sofinku čekal dárek – Lego Friends Olivia a její dům. Čímž jsme se všichni zabavili na celé odpoledne. :-)

Anonym
30.1.2014 v 17:03:30

No, u nás byly tři různá vysvědčení. Štěpi v osmé třídě má samé, Jáchym v páté dvě dvojky a Jenda v první (na gymplu;))jednu dvojku. Nejvíc si cením to Jendovo – přechod na novou školu byl pořádný záběr, na čtvrtletí to vypadalo na mnohem vice dvojek, ale vytáhl to. Chválila ho i třídní – byl nejlepší ze třídy;)
Já byla v práci a než jsem přišla, tak zase všichni odešli do kroužků a Jenda za spolužáky ze základky, takže zatím nebyla ani slovní pochvala. To až přijdou…
ABA

Piškotka
30.1.2014 v 16:22:43

U nás samé jedničky, je druhačka. Ale popravdě už jsem byla na vážkách, jestli tam nebude jedna dvojka. Podle žákovské už to tak vypadalo. A přinesla ještě pochvalu ředitele školy za vzornou reprezentaci :-) Takže ji někam pozvu ;-)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist