Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Zkušenosti s dinoparkemZkušenosti s dinoparkem
Vandina
16.12.2013 v 0:47:25

Ahoj maminky, prosím vás, jaké máte zkušenosti s dinoparkem? Líbilo se tam vašim dětem a co se tam všechno v praxi vlastně dá dělat? A poslední dotaz, teď v zimě to je v provozu nebo není? Děkuji všem

Stránky: [1] 2
Vandina
22.12.2013 v 12:46:07

Děkuji všem moc za reakce :-) Podle toho, co píšete, mi připadá, že vaše děti byly většinou spokojené a užily si to, takže se asi necháme inspirovat :-) Jen škoda, že musíme čekat až do jara ;-)

Anonym
19.12.2013 v 22:59:27

Dinopark v Plzni je naprosto super!
Doporučuji. Líbilo se tam i 1,5 leté dcerce,
ale záleží samozřejmě na dítěti. jana231

Anonym
19.12.2013 v 8:26:21

Tak my jsme byli v Plzni, na Harfě a v Liberci. Harfa – velké zklamání, Liberec fajn, ale nejvíc se nám líbilo v Plzni – je to tam v parku, v přírodě… super. Kšanda

Anonym
19.12.2013 v 0:16:54

My jsme byli v Harfě a spokojenost. Obě naše děti se v dinosaurech doslova vyžívají – zvlášť syn, takže u nás to bylo ve stylu, že děti lítali od jednoho dinosaura k druhému a syn nás ještě ke všemu všechny poučoval dopředu než se kouknul na cedulku, jak se ten dinosaurus jmenuje apod. :-D byl to příjemný zážitek :-)

Dana

Anonym
18.12.2013 v 10:13:01

Zatim jsme videli Dinopark ve Vyskove,jak tu nekdo uz psal,to spojeni se zoo je prijemne,vlacek..jen je trosku vychytrale,ze pokud chcete jen do te Zoo,tak musite i platit celove i do Dino..ale jinak fajn.. ;-)
Meggii

ŠárkaŠárka
18.12.2013 v 8:48:25

Celoroční provoz má dinopark v Liberci v obchodním domě Plaza…je to v centru města na Šaldově náměstí. Parkování je přímo v podzemních garážích obchodního domu a když jdeš do dinoparku, tak je parkování až na pět hodin zdarma ;-)
Jinak, byli jsme s dětmi v Plzni, v Praze na Harfě (souhlasím,že tam je to o ničem…) a v tom Liberci a jednoznačně vede Liberec. Už jen tím, že i když tě zaskočí počasí, tak v dinoparku nezmoknete (maximálně malinká sprška v deštném pralese ;-) ) ani nezapadnete sněhem…

pvosapvosa
18.12.2013 v 8:41:08

My byli poprvé v dinoparku v Ostravě, když starší bylo 2,5 roku. Zvládla to super, i 3D kino a byl to pro ní zážitek na hodně dlouho a od té doby miluje dinosaury. Je to tam velké, zasazené do přírody.

Minulý rok jsme byli v Praze. Starší už bylo 6 let a mladší 2 roky. U brány hned zařval dinosaurus a malá pěkně řvala, ale uklidnili jsme ji a pak si na ně i šáhla. Ale je to tam malé a takové nepřirozené, oproti Ostravě. 4D kino mají v jiném patře obchodního centra, to se holkám líbilo.

Také jsme navštívili vloni Westernové městečko Boskovice, kde mají také menší dinopark (nejsou tam hýbací dinosauři). Výlet na celý den.

…mít smysl života.

Anonym
17.12.2013 v 14:40:17

Tak my byli v Ostravě, jsme z velké dálky a tak to byl výlet na celý den. Ovšem na celý den to není, ještě že tam bylo hřiště. Dceři bylo tenkrát čerstvých 5let a pro ni to asi moc nebylo, musela jsem ji vždy trochu přinutit, aby šla k dinoušovi blíž, abych udělala aspoň pár fotek. Jednou se stalo, že sotva přistoupila, dinouš akorát zařval a pak zase řvala ona…:-)Pak zas nesnesla jakože “krvavé zbytky“ po boji…no ona je taková outlocitná, nesnáší jakékoliv násilí ani praní v legraci, nespravedlnost, apod. Ale kdo má dinosaury rád, tak je to určitě hezké.

Anonym
16.12.2013 v 18:02:02

My jsme tedy byli s dětmi jenom v Praze, takže nemůžu porovnávat, ale bylo to moc fajn :-) Nejvíc se jim líbilo to paleontologické hřiště a 4D kino :-)

Renata

zuzina
16.12.2013 v 12:35:19

Byli jsem ve Vyškově i Ostravě.Mě osobně se více líbil ten ve Vyškově,možná právě kvůli přidruženému Zoo,i když v ově už mají také výběh s kozama.Nicméně z pohledu dětí,jim to bylo asi jedno,protože jsme byli ve věku,kdy zrovna dinosauři dominovali ve výběru hraček :-D
V zimě jsou dinoparky zavřené,kdy se otevírají mají uvedené na svých stránkách.

…láska na celý život :-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist