Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » značky kočárkuznačky kočárku
LisaX
29.6.2013 v 9:03:52

Ráda bych přečetla vaše názory na značky kočárků. Sice už mám nějaké tipy ale možná mě ještě někdo inspiruje? ;)

Stránky: [1]
semelkasemelka
24.7.2013 v 10:06:46

já nedám dopustit na Roan Marita, mám v něm už třetí dítě a je stále funkční a stále jsem spokojená, navíc ta pořizovací cena byla bezkonkureční

ale jde taky o to, co od kočáru očekáváš…

zelka
24.7.2013 v 8:58:41

my máme evo od graca a spokojenost, ale vím, že si nakonec každý vybere podle svých představ, přeji sťastnou ruku při výběru ;)

katka2000katka2000
29.6.2013 v 17:53:12

my měli Bebecar, ale kdybych měla druhé, tak bych si koupila Casualplay nebo Xlander. Golfky jsme měli Chicco a s těmi velká spokojenost.

bamiskabamiska
29.6.2013 v 15:43:18

já měla Vydeko, prodejnu jsme měli v místě….a byla jsem spokojená cena nízká vzhledově nebyl také špatný, nechala se z něho pak i udělat sedačka

ono je opravdu otázkou co hledáš jestli pak budeš měnit za sporťáček, nebo chceš pořídit něco co ti poslouží po celou dobu….v neposlední řadě je otázkou kolik do toho chceš investovat…..já na první dvě děti měla kočárek z Polska ale a to je už let a sloužili výborně a na tu dobu co tu bylo jsem si čvachtala :D ….no a ten poslední z vydeka jsem měla před skoro 4 rokama….a už jsem se na to u třetího dítka také koukala jinak jak u prvního….

no a kolikáté dítko čekáš a kdy to bude? hodně štěstí v tehotenství tedy hlavně zdravíčko oběma, třema, čtyřma?? :D

Magda K.
29.6.2013 v 15:30:57

Tak stručně přidám. U prvního syna jsem měla Deltim sport – prostorný koráb, posloužil ale výborně, povozil v zahradě i druhého syna a teď se v něm vozí kamarádčin chlapeček a myslím, že není poslední :-) Na druhé mimčo jsme se lehce rozšoupli, koupili jsme německý kočárek I´coo peak 4 air, čtyřkolová kombinace korba a sporťák na oba směry a jsme nadšení dodnes, kdybysme měli další dítě, určitě ho nechám, ale to už asi nebude, tak půjde pravděpodobně časem dál. Syn má 2 a čtvrt a pořád do sporťáku vleze, paráda. U prvního jsme pořídíli golfky chicco ct o.1, pohodlné, prostorné, používáme občas i teď. Ale kdybysme je neměli po starším, tak bych žádný jiný kočár vedle I´coo nekupovala, vystačili bysme s ním. Však si značku najděte na netu a podívejte se.

…mít největší štěstí v životě

Pavlinkav
29.6.2013 v 14:35:47

No ono záleží na tom, co hledáš – hluboký, kombinovaný, sporťák, golfky… ?

Já jsem měla u první dcery Deltim ekonomic. Odjezdila jsem celou dobu s tímto jedním, spokojenost velká. Občas jsem ho využila i u druhé na zahradu. Teď ještě pořád jezdí, má ho kamarádka jako druhý kočár. Ale už se asi nevyrábí.

U druhé dcery jsem nejdřív měla Firkon verano. Spokojenost velká, jen měl nižší boudu, já velkou dceru, takže jsem ho po roce a půl prodala a koupila jsem si Casualplay S4.
S oběma jsem byla velice spokojená, troufám si říct, že narazit na Casual už dřív, tak neřeším nic jiného a mám pořád jen ten. Fakt jsem z něj byla nadšená a spokojená.

A golfky máme už od první dcery takové lepší, polohovací, prostorné, ale taky si myslím, že už se nevyrábí – byly to Bebetto. Jezdí dodnes, jsou v pořádku, ještě nám tak rok poslouží jako rezerva na výlety.

…objevovat doteď nepoznané…

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist