Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Koupací kyblíkKoupací kyblík
semelkasemelka
21.5.2013 v 17:46:36

Mareček (5m) se mi zvedá ve vaničce, tak bych mu asi raději pořídila “koupací kyblík“. Ale kýbl za 700,- fakt pořizovat nechci, nejraději bych koupila normální kýbl, aby se dal i potom využít, ale stačí 10l nebo větší? Prostě poraďte prosím…

Stránky: [1]
JanaKJanaK
21.5.2013 v 21:10:21

Ahojky, tak já měla kyblíky pro obě děti a nemůžu si je vynachválit, bolelo bříško – šup do kyblíku a bylo po bolesti, akorát mi už trochu vyrostli, tak si nepamatuji, do kdy se v něm koupali. Vaničku jsme nepoužívali, pak už rovnou vanu.

semelkasemelka
21.5.2013 v 20:26:31

že by to byla úplně zbytečná investice si nemyslím, on totiž Marek nesnáší ležení a ve vaničce dost trpí, právě objevil, že se může za okraje vaničky chytit a přitáhnout se do sedu, a to se mu líbí, jenže jakmile se pustí tak samozřejmě padá. Chvilku jsem ho v sedolehu držela a užíval si to náramně
ale právě na druhou stranu se mi nechce investovat obrovskou sumu, jestli mi z toho za chvíli poleze úplně

PetraOPetraO
21.5.2013 v 20:10:21

Já do kyblíku šla hlavně proto, že máme tak pidi koupelnu, že si tam k vaně ani nekleknu a navíc je to nejstudenější místnost v domě (v zimě ji vytopíme max na 15 a když se dýl sprchujeme horkou vodou, tak na 18). Koupala jsem tedy v obýváku, kde máme 20 a prostoru habaděj a ten kyblík byl super na manipulaci-i kvůli malému množství vody v něm, jsem ho zvládala v pohodě přenášet.

PetraOPetraO
21.5.2013 v 20:01:31

Já jsem kupovala kyblík z druhé ruky (bébéjou)-kolem 300,- a je to o dost kvalitnější plast, než z kterého se vyrábějí třeba koše na prádlo (takže ho ted´ používám na mokré prádlo, protože všechny ostatní koše mám popraskané :-)) Nám právě nevydržela ani dětská vanička, protože jsem se v ní chtěla jednou vykoupat já a praskla.
Malou jsem v kyblíku opravdu koupala od narození do 11ti měsíců (pak si v něm i začala stoupat, ale i tak se jí tam líbilo), pak rovnou už ve vaně..On je ten kyblík takový širší, ale dole má zase míň prostoru, takže tam nepřijde moc vody a prostě se v něm tak nějak dobře koupe i nesedící dítě..Jakmile dítko sedí, tak už je to asi jedno a vykoupe se v jakém koli škopku…Navíc je dost dobře možné, že dítěti, které není na kyblík zvyklé, se tam asi moc líbit nemusí-protože přeci jen je to něco jiného-je tam omezené jako v lůně, čím je větší, tím víc, ale malá si tam opravdu hověla dlouho.

Anonym
21.5.2013 v 19:57:48

Ja te Semelko, cetla hned,ale musela jsem “odbehnout“ :-) A jeste pecu..
Ja si myslim,co nuninka..Ja mela vanicku jen u nejstarsi(20r.),chvilicku..a u ostatnich deti jsem potom koupala uz proste ve vane :-D
Pro malou mi kamoska tu, darovala kyblik na koupani,ale neujal se :-D
Pokud jsi rozhodnuta,tak muzu rict,ze uz teda raci vanicku, nez ty “kybliky“..
Nic “ti nevnucuju“,ale tak jsem to mela ja,u vsech trech deti :-)
Meggii

nuninka
21.5.2013 v 19:24:58

A není to zbytečná investice? Já mám všechny děti odkoupané ve vaně. Teď to malý střídá,chce se se sourozenci sprchovat.
Vaničku jsem použila u dcery celkem 2x, pak jsem raději koupala ve vaně.

Anonym
21.5.2013 v 18:58:02

semelko,
ty koupací kyblíky jsou pro děti od narození údajně do 12 měsíců, ale Lucku jsem tam koupala 3 měsíce a pak se tam totálně nevešla (a to byla droboučká) a Marek se tam koupal 2x :-). Měl totální hysterák a honem jsme kupovali vaničku.

Jestli chceš tedy v tomto věku kupovat něco na koupání a neinvestovat do originální kyblíku, já bych místo normálního kýble koupila spíš nějaký vyšší lavor. Výhoda toho koupacího kyblíku je v tom, že dole je užší a nahoře rozšířený, takže i když je mimi malinké a nesedí, tak se tam tak hezky stočí jako v bříšku, ale jestli ti malý v 5 měsících leze z vaničky, tak nevím :-)

nepřihl. Lussy

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist