Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » prosila bych deset deka zdraví s malinovou příchutíprosila bych deset deka zdraví s malinovou příchutí
kekunkakekunka
20.3.2013 v 21:17:06

Nebo klidně může mít třeba i jahodovou příchuť, to je fuk, hlavně bych ráda věděla, kde prodávají zdraví.

Mám totiž pocit, že z těch nemocí zešílím. Od podzimu do léta zavření s menšími přestávkami zavření doma. Jen občas, na chvilku (pár dní až týden) se dcera uzdraví, aby chytila prvního bacila, který si vyjde na špacír ve stejnou chvíli jako ona. A pak si to mezi sebou předáváme jak štafetový kolík, a sotva se dcera uzdraví, přebírá bacila od posledního nakaženého člena rodiny.
Jen v lednu byla celkem zdravá, jinak jsou to měsíce a měsíce domácího vězení. Téměř celý listopad, celý prosinec, 3 týdny v únoru a celý březen (až 3 dny) doma, bez kamarádů, bez kroužků, které si tolik přála navštěvovat.
Proč to dítě musí být věčně nemocné? Co my už zkusili a zbytečně! Imunoložka, odstranění nosní mandle, přípravky na posílení imunity z lékárny, … Nic nepomáhá. Nic! Já do ní tak strašně nechci cpát chemii, jenže od doktorů neustále slyšíme, co má (dlouhodobě) brát, pořád nějaké léky, které ji ale neochrání. Jak by taky mohly, když “je prostě chytlavá“ – bezva odpověď, že? A ani bylinky a mnohé osvědčené babské rady u nás nepomáhají.
Mě už to tak strašně nebaví, být věčně zavřená doma, od rána do večera se s dcerou hádat, aby se vysmrkala, aby se napila, aby si přikryla pusu, aby… Nechci, aby se smutně přes sklo dívala na hrající si děti s vědomím, že ona za nimi nemůže.
Jestli to bude jako loni, tak z nemocí vylezeme až v létě. Jak to do té doby máme vydržet? Kde brát sílu?

Strašně bych si přála, aby se zdraví dalo koupit…

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »
LienLien
9.4.2013 v 9:43:40

možná si tady ujasníš, co budeš dělat dál

http://www.cestyksobe.cz/tomas-lebenhart-nemoc-teto-doby-a-moznosti-uzdraveni-z-pohledu-celostni-mediciny-ad2305/

Anonym
2.4.2013 v 14:08:13

Ahoj,
nějak jsem neměla energii pročítat všechny příspěvky a ani nevím, kolik je dceři let? Chodí do školky? A jak dlouho? Protože ze zkušenosti vím, že tak rok až tři může trvat než se dítko promoří nemocemi. Naše děti – dvojčata – byla furt nemocná mezi 1 a 2 rokem a pak první rok ve školce, pořád na hromadě a já obvykle s nimi, ta únava mě nakonec tak oslabila, že jsem to chytila. Ale fakt se to zlepšilo…
Ale hodně otužujeme, děti moc nenabalujeme a chodíme plavat i když mají mírnou rýmu nebo kašel. A co se týče těch potravinových doplňků, dáváme hlívu ústřičnou – konkrétně Imugamin pro děti, a mám pocit, že trochu to taky pomohlo. Ale obecně si prostě myslím, že každé dítě má trošku jiné období, kdy se musí promořit, prostě to přijde…

LussyLussy
1.4.2013 v 15:19:48

Já tu cibuli jen rozpůlím a měním každý den (ona pak už nevoní)

LienLien
1.4.2013 v 9:10:48

jako do guláše :-), měním až vypadá oschle, cca půl dne.

JarmuschkaJarmuschka
1.4.2013 v 0:13:03

Tak to teda nevím, co v těch Boskovicích nabízejí….
Originál je Drags Imun: http://www.energy.sk/cz/menu_x333x.asp.
Cena je daná.
Je to koncentrát. Při “plném“ dávkování by měl vydržet na jeden cyklus (tři týdny užívání a týden pauza), ale dětem se dává méně, tak to vydrží déle.
“Bioninformační“ mají vše – jsou to prostě koncentráty bylinek a minerálů, ve vodě z Podhájské.
Drags Imun má být 100% ta pryskyřice.

…obavy i radosti až do smrti.

kekunkakekunka
31.3.2013 v 23:41:03

Jarmuschko, díky za nabídku i za odkaz. Dívala jsem se, že mají pobočku i v Boskovicích, což by v tuto chvíli asi bylo lepší než Brno. Ale mají tam jen to Drags Imun. Proč to, co se jmenuje Drags Imun, stojí mnohem víc než to, co se jmenuje Dračí krev, i když u obojího píšou to stejné? :-o Tedy, u toho Drags Imun je navíc napsáno, že se jedná o bioinformační přípravek, což ve mně důvěru nevzbuzuje. Myslela jsem, že je to přírodní přípravek… Možná to “bioinformační přípravek“ dělá tu cenu tak vysokou? Nikdy jsem se s tím dosud nesetkala a musela jsem si na netu vyhledat, co to vlastně má být… Vzhledem k ceně si říkám, jestli by nebylo lepší koupit “obyčejnou“ Dračí krev, když je to ze stejného stromu…

JarmuschkaJarmuschka
31.3.2013 v 21:41:48

Kekunko, Ty jsi z Brna, nepletu se?
Pro Tebe asi nejlíp zajít do Klubu Energy – http://www.energy.sk/cz/menu_x399x.asp
Po netu se objednat dá, ale do určité ceny je docela vysoké poštovné.
V Klubu to můžeš i prokonzultovat.
Kdybych měla cestu, tak Ti dovezu, ale já teď jezdím málo…
8O

…obavy i radosti až do smrti.

kekunkakekunka
31.3.2013 v 21:23:28

Se zpožděním chci poděkovat všem za rady a milá slůvka, která jste mi napsaly, vážím si toho. Nedostala jsem se k odpovědi dřív, neb jsem taky marodila a pak ještě chystala oslavu. Vše jsem si ovšem poctivě pročetla a díky za to! ;)

Piškotko, děkuji za tip. Dívala jsem se na to na internetu a dočetla jsem se, že to prý není vhodné pro děti, těhotné a kojící, Ty ovšem píšeš, že to malé dáváš. Dětem se to tedy smí dávat v nějaké minimální dávce? A kde to kupuješ? Přes net, nebo se to dá sehnat i jinde? A ještě jedna věc – Dračí krev a Drags Imun – je mezi tím rozdíl? Tedy jiný než v ceně?

cibule – jak jste tu psaly, že necháváte po bytě nakrájenou cibuli… Možná hloupá otázka, ale krájíte ji na plátky, nebo jen napůl? A jak často ji vyměňujete?

Ještě něco jsem chtěla napsat, ale teď si nevzpomínám, tak později. :)

LienLien
27.3.2013 v 8:22:05

Tak jsem si tě spletla s makineou, už vím, ta měla špatnou zkušenost.

Anonym
26.3.2013 v 23:16:52

kekumko, pořád vidím to jádro problému stejně. Pořád se mi zdá, že se soustředíš moc na ty nemoci. Píšeš: “Ještě koncem roku to celkem šlo, uměla jsem si na tom najít pozitiva, s dcerou jsme měly čas pro sebe – když prcek spal, mohly jsme hrát pexeso, tvořit, …“ Tohle je špatně, nehledej pozitiva na tom, co nechceš, ale na tom, co chceš. Takto to vypadá tak, že je dobře, že je dcera nemocná, protože spolu můžete tvořit. Měla bys ale myslet na to¨, kdy nemocná není, jak je to skvělé období a jak si to můžete všichni spolu užít. Ne že až bude chodit zase do školky, tak si společně žádnou zábavu neužijete, protože se to nedá. Navíc s prckem? Naopak si to zdravé období užij s oběma, zapoj do vašich aktivit i prcka a mějte spolu skvělé aktivity pro všechny. Stejně tak dokud ji budeš po nemoci posílat do školky s tím, že ji za chvíli budeš mít doma, budeš ji mít opravdu brzo doma nemocnou. Slyšela jsi už o zákonu přitažlivosti? Všechno, na co myslíme a co cítíme, se nám děje. Dokud se budeš probírat strachem, že budete nemocní, budete nemocní. Až se budeš soustředit na to, jak budete zdraví, budete zdraví. Jestli potřebuješ, můžeš k tomu použít nějakou berličku jako homeopatie, bylinky nebo operace mandlí. Jenom zvaž, jestli ta berlička nepůjde proti tomu, co chceš. U homeopatie a bylinek bych se nebála, u operace, chemických léků a dalších vymožeností civilizace bych už hodně zvažovala, jestli zrovna tohle potřebuju. Pokud se nakonec tlakem okolností pro operaci mandlí rozhodneš a nezměníš tento svůj přístup, jsem přesvědčená, že zrovna tvojí dceři ta mandle opravdu zase doroste, protože ty to už teď máš v plánu. Zkus ty plány změnit.
Katka

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist