Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » Co vám nejvíce vadí na vašem protějšku?Co vám nejvíce vadí na vašem protějšku?
ludlinkaludlinka
10.3.2013 v 15:19:49

Zajímalo by mě, co vám nejvíc vadí na to vašem chlapovi.
O mém manželovi si všichni myslí jak je dokonalý, na jednu stranu je to pravda, ale každá strana má i rub a ten už vidí jen málokdo.
Můj manžel uvaří, upeče, je pečlivý, dalo by se říct perfekcionalista, ale mě to někdy dohání k šílenství.
Je pohledný, zábavný a vtipný, tak ho vidí ostatní, samozřejmě i já, ale na druhou stranu vidím, že nemá trpělivost s dětma, všechno mu vadí, kdejaké smítko a věci, které nejsou na svém místě, já nemám tu pořebu, nevadí mi rozházené hračky, křik doma, mám také ráda pořádek, ale i takový ten normální bordýlek, prostě je vidět, že se tu bydlí.
U nás byste nenašli jeho ponožky nebo věci se někde válet, zvednuté prkýnko zůstane snad jen po návštěvě, když uvaří, pečlivě po sobě uklidí, co víc bych si mohla přát…..?
Určitě jsou mezi námi i také, kterým nic nevadí, zajímá mě ale ten opak.

Stránky: [1] 2 3 4
ludlinkaludlinka
12.3.2013 v 18:17:06

zbynula _ tak motorka je naštěstí naše společná láska a vášeň

HanzliciHanzlici
12.3.2013 v 15:55:40

Já tak přemýšlím, co bych napsala, že mi na něm vadí… ale “vadí“ je asi moc silný slovo, nevadí mi na něm nic. Je pár věcí, který mě občas naštvou (občas fakt hodně), ale beru je jako jeho neduhy, kdyby je neměl, byl by “divnej“. Takže asi tak :-) No a ty neduhy jsou třeba nedochvilnost a neschopnost zorganizovat si efektivně čas. A křupání kloubama prstů, brrrrr.
Jinak tedy musím ještě reagovat na corinu – čím tě Lien v posledním příspěvku nadzvedla? Já ten její poslední příspěvek kvůli tomu četla vícekrát a nepřijde mi na něm nic kontroverzního… tak by mě to celkem zajímalo.

zbynula
12.3.2013 v 15:43:54

Já jsem měla na manžela opravdu štěstí, je super. Ale i přesto mi na něm vadí řada věcí. Hodně mi vadí, když má na nás málo času. Já mám pak takový ten pocit, že všechno je na mně.Na druhé straně se nikde nefláká, většinou vydělává peníze. Stará se vzorně o děti, máme pěkný vztah, společné koníčky. Jo, už vím, co mi vadí nejvíc. Motorka!!!! Tu úplně nesnáším. On ji miluje.

bamiskabamiska
11.3.2013 v 21:20:42

corino se tu culím to křoupání je u nás také :D ale je fakt že z toho uděláme srandu …. a to nemluvím o tom že pokud křoupu já tak mi to ani tak nevadí :D :D :D :D :D :D

Anonym
11.3.2013 v 10:26:10

..nechápu Lien a její názory, promiň Lien, a vyjadřovat se k tomu nebudu, myslím tvůj poslední příspěvěk mě nadzvedl a jestliže jsem s tebou kdy souhasila, tak to byl upřímný a opravdový soucit, chápala jsem tě, jinak tvé názory fakt nesdílím…

..jinak se tak trošičku vidím v ksande…u nás to povětšinou nejde dělat jinak než větami typu: běž, udělej….tak to bylo i u nich doma, takže nepoužívám slůvka jako prosím tě(tedy ano, pokud chci něco vyřídit), ale utři nádobí, vynes koš, bohužel, a mě se to příčí, ale formou příkazů :-( jinak to nejde, neb bych si vyslechla hlasité vzdychy, že zas něco :-(( Ale nedám se. A taky to není vždy, podotýkám. Takže můj milovaný asi musí mít autoritu :-) A co mi vadí? Jak píše Bamiska hlasité míchání v hrnečku děláme oba, ale srkání! dělal a to jsem ho odnaučila. Taky mě štve neustálým zavíráním dveří od koupelny, když tam suším prádlo :-) Přemýšlím, co jěště :-) třeba když chci mít večer u televize či počítače klid a on něco chroupe :-) takže klasika..blbinky :-) corina

Anonym
11.3.2013 v 10:24:17

Meggii

Anonym
11.3.2013 v 10:23:37

Bamiska-podivej se napr.sem..ale je to ovlivneno vice vecma :-D
http://www.mojevestirna.cz/horoskopy/partnersky-horoskop/znameni-vodnar-vztahy/

bamiskabamiska
11.3.2013 v 9:15:40

lien hezké heslo jdu si to napsat….

LienLien
11.3.2013 v 9:11:57

Marinado, tak já ti napíšu o svém exmanželovi, třeba se ti to bude číst líp :-).

Zase zopakuju to heslo:
Když chceš partnera, který za něco stojí, musíš napřed za něco stát ty.

Ale jinak k prkotinám, ty jsou samozřejmě všude, u vás, u nás, u ludlinky. A je pravda, že jsou dny, kdy se i prkotina hůře snáší. Nemyslím si, že by tu bylo 99% mužů, kteří svým ženám nosí kytky a jsou ideální, jen tu asi není moc vtzahů jako můj minulý. A to je dáno osazenstvem VD, nevidím na tom nic špatného, že “vrána k vráně sedá“ je dávno známé, proto tu také někdo vydrží, někdo ne a někdo odejde až přijde čas, kdy je na tom jinak a jiní přijdou až na tom budou podobně. A proto je tady stále většina názorově podobných reakcí.

ludlinkaludlinka
11.3.2013 v 9:11:19

bamisko, no vidíš, a určitě byl ze začátku nebo i delší dobu ten nejideálnější

Stránky: [1] 2 3 4Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist