Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » GEOMAGGEOMAG
Anonym
28.2.2013 v 10:31:10

Dobrý den,ráda bych se zeptala některé z Vás,kdo mají stavebnici Geomag,jaká je asi tak nejlepší pro skoro 7 letou holčinu?Na trhu je jich nějak hodně a já netuším,jakou.Kolik by měla mít zhruba dílků,aby z toho šlo něco postavit?Ty ceny nejsou taky z nejlevnějších,ale nechci zase koupit tu úplně nejlacinější,zkrátka aby si s tím už trochu pohrála.Mají nějakou růžovou pro holčičky,tam je myslím 66 dílků a já nevím,zda je to to pravé.Stojí kolem 480 kč.Jakou máte vy a co by jste mi doporučily?Moc děkuji za tipy.Ahoj Lenka.

Stránky: [1]
Pavlinkav
4.3.2013 v 17:53:09

Lenko, my máme doma Magnetix, original geomag je dost drahý, to jsem odmítla investovat, stejně člověk platí jen značku… Původně jsme měli 132 dílků, ale není to nic moc extra na větší stavění. Tak jsme přikoupili ještě jednu.

…objevovat doteď nepoznané…

hravy-svethravy-svet
1.3.2013 v 13:35:08

Zdravím Lenko,

reaguji na Váš dotaz ohledně stavebnice Geomag. Prvně chci říct, že výběr bude asi omezen pouze částkou, kterou chcete investovat. Všechny stavebnice Geomag jsou výborné.

V nabídce jsou 2 stavebnice určené přímo pro dívky. Jedná se o stavebnici Kids Color Girl, která obsahuje 66 dílků a jsou to tyčky a kuličky. Poté je v nabídce ještě Kids Panels Pro Girl. Tam dílků více, protože stavebnice obsahuje ještě plastové výplně.

Záleží tedy, zda chcete, aby stavebnice vypadala jako holčičí či na tom nezáleží a také zda chcete jen tyčinky a kuličky nebo i výplně. Pokud chcete holčičí stavebnici, tak výše zmíněné nejsou vůbec špatné. Dál by šlo ještě doporučit stavebnice s označením Glitter. Jak název říká, jsou třpytivé. Nabízejí se v počtu 40 a 60 dílků. Pokud byste ráda i výplně, v nabídce jsou spousta tématických stavebnic (vesmír, zvířata, hrad či dům).

Pokud nezáleží na vzhledu (holčičí), je nabídka pestřejší. V zásadě se musíte rozhodnout, zda zvolit krátké tyčinky či dlouhé. Vzhledem k věku, už můžete kupovat krátké tyčinky.

Ze stavebnic, které mají do 60 dílků, sestavíte základní modely a konstrukce. Pokud chcete více možností, je třeba vybírat sety, kde je více dílků než 100 (bez výplní).

Pokud máte zájem o magnetickou stavebnici, tak se zkuste ještě podívat na Magformers. S tím se také dají dělat divy.

S pozdravem

Máša Fojtů
www.hravy-svet.cz

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist